Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak a párommal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak a párommal úgy, hogy ne őrüljek meg a fájdalomtól?

Figyelt kérdés
Nagyon-nagyon szeretem őt,de folyamatosan veszekszünk és olyan dolgokat mond és tesz,amit nem érdemlek meg és nem hagyhatom tovább.Szívem szerint persze vele maradnék,mert ő az életem,de tudom,hogy nem szabad ennyire megalázkodnom előtte,hogy ez nem hagyhatom.Bővebben és röviden,olyanokat mond,amit normális ember nem mond a szerelmének.Folyamatosan rám kiabálja,hogy ő mennyit kerek,meg,h ő dolgozott meg a dolgokért,meg bánt a 10kg+-ért,hogy dagadt vok,mert neki egy 50kg csajra van szüksége.+ pl.olyanokat mond,hogy vagy az lesz amit ő mond,vagy mehetek.pedig ha nem ilyen,akkor eg tündéri ember,csak ha mérges,mert összeveszünk,akkor ilyen.De most ne merjem kinyilvánítani az érzéseim vagy a gondolatom,mert ilyen lesz?Tudom,hogy szeret.Már egyszer elküldtem,el is költözött és sírva jött vissza,hogy nem akar élni nélkülem.De akkor miért csinálja ezt?Tudom,hogy ott kell hagyjam,de hogyan?Ez nem egyszerű!Utána mi lesz?Meg fog szakadni a szívem a fájdalomtól?Átvészelem?Soha nem volt még fájdalmas szakításom,segítsetek!!!
2011. szept. 16. 22:37
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Azért jon mindig vissza, mert szereti a meleget... a meleg kaját, a meleg ágyat. Mindig kéznél vagy, uralkodhat feletted és bármiért lehet Téged okolni, az onbizalomhiányos hapsik álma. Mert ugye az ilyen férfinak azért van szuksége feleségre, mert vannak dolgok amikért egész egyszeruen nem lehet a kormányt hibáztatni. Viccet félretéve.


Boldog vagy?

Ha a válasz NEM akkor ne gondolkodj ezen tovább, hagyd ott. Ha szeretne, érdekelné a boldogságod, az hogy visszajár hozzád csak az attól való félelem eredménye, hogy elveszíti a lábtorlojét.


Majd írd meg, hogy dontottél és egy hónap múlva írd meg a kérdéshez, hol tartotok és jobb-e lett az életed, fáj-e még.

OK?

2011. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Egyet értek, kihasználni jár vissza, mert tudja, hogy te megőrülsz érte, és bármikor visszafogadod. Ami meg neki kell, vagyis a meleg kaja és a kényelem, nálad megkapja. Remélem, ezt sikerül belátnod és elküldöd végleg a büdös francba!
2011. szept. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2013. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!