Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mégis mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit csináljak? Tudom, h*ly* naív p*cs* vagyok, és elrontottam. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Barátommal másfél éve vagyunk távkapcsiba, ez alatt sajnos csak körülbelül 10* láttuk egymást. Eléggé se veled se nélküled kapcsolatban vagyunk, sokszor voltunk már külön, szüneteltünk, de a végén egyikünk se bírta a másik nélkül. Szóval voltak problémák.

De úgy érzem most van a legnagyobb.

Felvett egyik nap egy pasi msn-re. Én le akartam tiltani, mert tudom, hogy a barátom nem szereti, ha mással beszélek. Le is tiltottam, mire az felvett egy másik címről. Azon elkezdtünk beszélni (itt rontottam el). Ígért nekem egy nagyon fontos dolgot, hogy majd megveszi nekem. (Ez most itt nem számít, nem pénzbe kerül, ez teljesen más téma.) Erről megkérdeztem a barátomat, mire mondta, hogy ismeri a gyereket, és amit nekem ígért, már rég odaígérte másnak is. Ezen jól össze is vesztünk, de másnap kibékültünk. Viszont megígértem neki, hogy sosem beszélek többet a pasival.

De az másnap rám írt msn-en. Az elején gondoltam megbeszélem vele, hogy letiltom, és hagyjon békén. Bekapcsolta a kamomat meg az övét, hogy mutatni szeretne valamit. Pár perc múlva kikapcsolta, én pedig mondtam, hogy jó akkor most letiltom. Erre elkezdett fenyegetni, hogy hogyha letiltom, akkor megy a barátomhoz, és elmondja neki, hogy beszéltem vele és a kamerát is bekapcsoltam, miközben ő volt az... Persze én ezt nagyon nem akartam, elkezdtem őt oltogatni, hogy mégis hogy lehet ilyen gerinctelen ember. A végén már ott tartottunk, hogy megint bekapcsolta a kamom, és szinte parancsolgatott, hogy mit csináljak. Én nem akartam megcsinálni semmit se, viszont ha nem csinálom amit mond, akkor elárul a barátomnak. Így bármennyire is nem akartam, megcsináltam mindent amit kért..

(Vetkőzni melltartóig.)


Most pedig majd megöl a lelkiismeret, undorodok magamtól, magamra se tudok nézni, és azóta sírógörcsöm van. És nem fogok tudni a barátom szemébe nézni.

Elmondjam neki? Ha elmondom, akkor szakít.. Amibe belehalnék :((


Elrontottam az egészet...


Elnézést, hogy ilyen sok, lehet hogy van olyan rész, ami nem értelmezhető, de nagyon fel vagyok zaklatva, mint mondtam.


Köszönök előre is minden választ..


16,5/L


2009. ápr. 23. 23:50
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

én azt a pontot nem értem, hogy "majd másnap beszélek vele, és letiltom". minek? ha nem akarsz vele beszélni, akkor letiltod egyből oszt kész. ne udvariaskodjál. plussz amikor először kapcsoltad be a kamerát, azt se kellett volna, annak se volt értelme.


na mindegy, ami megtörtént, azon nem tudsz változtatni. én a helyedben most már elmondanám a pasidnak, mindent, elismerve, hogy hülye voltál. már csak azért is, mert aki akkora tapló, mint ez a srác volt veled, hogy igy kizsaroljon melltartós képeket (mellesleg az manapság már nem akkora szám), abból az emberből én lazán kinézem, hogy már fenn is vagy a neten valahol. akkor meg már csak idő kérdése, mikor találkozol te, vagy a pasid a képpel.

2009. ápr. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
73%

Nézd. Szerintem ezen már nem igazán lehet változtatni, ami történt, megtörtént.

A többi hozzászólóra reagálva: velem is volt már olyan, hogy egy fickó ismerősömre hivatkozva (mármint hogy másnak adta ki magát) bekapcsolta a kameráját, én föl se ocsúdtam, már a meztelen testét láttam a képen. Na oké, nekem az első mozdulatom az volt, hogy leállítottam a kamerát, a második pedig, hogy tiltottam a fickót... Szóval ebből csak azt akarom kihozni, hogy ez a kamerás dolog nem biztos ám, hogy olyan egyszerű, mint amilyennek tűnik...

Meg aztán gondoljatok bele, egy 16 éves lány manipulálható, talán sokkal jobban, mint bármelyik más korosztály...

Én azt csinálnám, hogy figyelmeztetném én is őt, hogy tudok olyat lépni, amitől egy életre elmegy a kedve a kamerás beszélgetésektől, de még az internettől is... ezután beszélnék a barátommal, és a legelejéről kezdeném a történetet.

viszont, az is megfordult a fejemben, hogy mi történne, ha a fickó valóban beszélne a barátoddal? Mit mondana neki? A barátod elhinné? Nem kelne a védelmedre? Nem osztaná le őt?

Bár, ne játssz a tűzzel. Állj a barátod elé, és légy őszinte. Ha nem tudsz együtt élni a gondolattal,hogy a másik talán beszél vele.. Bár, ez a legtöbb esetben csak üres fenyegetőzés, mint mikor a tanár azzal fenyíti a diákot, hogy "beszélek szüleiddel, tudom ám, hol érjem el őket." - Azt hiszed, pont arra van ideje meg kedve, hogy megkeresse őket, és elpanaszolja, hogy a gyerek ezt meg azt nem csinálta meg?

Na, sokat pofáztam már, ebből már te se tudod leszűrni a lényeget:

-őszinteség!


És ha ezért szakít veled, akkor talán jobb is. Én ezért biztosan nem szakítanék, de hát én lány vagyok, máshogy gondolkodom... meg abból mi lenne, ha a párom félmeztelenre vetkőzne egy másik lány előtt kamerán? Abszurd már a feltételezés is...

(23/L)

2009. ápr. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%

Figyu, ha tényleg nem akartad volna, akkor nem teszed meg. Ennyi.

Mi az, hogy fenyeget? Szépen leírtad volna neki, hogy hagyjon békén és húzzon a francba, ha pedig bemárt a pasidnál, akkor egyszerűen tudod bizonyítani, hogy lekoptattad, az MSN elmentett üzeneteivel. Már ott elcseszted, hogy először hagytad magad és nem tiltottad le megint (akár a 20. emilcímről is!).

Nem csodálnám, ha a pasid abban a percben szakítana veled, amint elmondod neki. Te is szakítanád, ha a pasid bevallaná, hogy egy másik csajnak félpucérra vetkőzött, nem? Ha mégis elmondod neki, akkor sztem találj ki valami jobb kifogást, mert ez így harmatgyenge...

2009. ápr. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
71%

Látod h*lye p*csa vagy...vetkőzöl másoknak kamera előtt.

16 és fél éves XD. Majd kinövöd.

2009. ápr. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%

Én is elmondanám a helyedben őszintén az egészet a barátodnak.


Viszont hozzá kell tennem: ha most mész az utcán,és valaki megfogja a segged,aztán elkezd zsarolni,hogy hagytad és elmondja a barátodnak,akkor le is fekszel vele,csakhogy ne mondja el??Nem kell válaszolnod...Én személy szerint nem bíznék meg tovább benned és semmi szükségem olyan nőre,akit mindennel meg lehet etetni.

2009. ápr. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
64%
Pfhú ,mekkora problémák!Nem vagy semmi!**
2009. ápr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
57%
Majd legközelebb nem fogszg qrválkodni,akkor nem kerülget a sirógörcs se!Inkább azon sirnál,h kis rib*nclelkű vagy!**
2009. ápr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
55%

Vannak itt cifra válaszok:D

Ha tudtam volna, hogy ez a korosztály ilyen hülye, mint a kedves kérdező, csak ilyen lányokkal ismerkednék:D:D:D

A leghelyesebb, amit tehetsz, hogy öngyilok leszel:D:D

Na jó, komolyan kicsit...:)

Szóval elb@aztad, ez tény... De ha abba belegondolsz, hogy mikor először fenyegett, és arra nem reagálsz, akkor most nem lennél ekkora sz@rban?

Most már tényleg van mivel fenyegetnie, ajánlom az msn kerülését, aztán rejtve bejelentkezel, tiltod a tagot teljesen, és reménykedsz, hogy nincs Messenger Discovery-je, ugyanis az jelzi, ha letiltod, és megint felvehet egy másik címről... A barátodnak meg szépen bevallassz mindent, és küld el neki a naplózott beszélgetést is, hogy lássa, hogy te nem voltál benne, ennyi...

Amúgy sztem nem akkora katasztrófa ez, nem minősül megcsalásnak azért sztem...

2009. ápr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: ma 02:02


Igen, azzal fenyegetett.

Még nem is lett volna probléma, hogy beszélek vele, de megígértem előtte a barátomnak, hogy nem fogok.

Csak nagyon nehezen tudjuk megbeszélni a dolgainkat, mert nem bízik se bennem, se senkiben. Én tudom, hogy ez egy nagy hiba, mert bizalom nélkül nincs kapcsolat..


A válasz megírásának időpontja: ma 08:03

Örülök, hogy te nagyjából megértesz.. Gondolkodtam én is, hogy mondom neki, hogy olyat teszek, hogy egy életre megbánja, de szerintem nem lenne jó ötlet fenyegetni őt.

Amúgy naplózza a pasinak a beszélgetéseket, így szimplán el tudná neki küldeni, és lőttek az egésznek, mindegy, hogy kinek hisz, neki van bizonyítéka.


A válasz megírásának időpontja: ma 11:03

Szerintem te is tudod, hogy ez teljesen más, mint az a helyzet.



Annyi már biztos, hogy bevallok neki mindent, jobb ha én mondom és nem ő. Aztán meglátjuk mi lesz.


Köszönök minden értelmes választ, tanácsot..

Idegbeteg válaszok meg no comment. Most kívánnám azt, hogy csak egyszer kerüljetek ilyen helyzetbe, de nem süllyedek egy szintre az ilyenekkel.


Hogy mi lesz a vége, megírom itt is, hátha valakit érdekel.

Tiszta brazil szappanopera..

2009. ápr. 24. 15:11
 20/39 anonim ***** válasza:

háát nézd te voltál a hibás ez tény.de nem értem mivel tudott rávenni arra hyg levetközz a a kamera elött?!

mindeg végül is.alényeg ,hogy ha elmondod ,akkor tuti szakít,és sajnos jogosan.

2009. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!