Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mégis mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit csináljak? Tudom, h*ly* naív p*cs* vagyok, és elrontottam. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Barátommal másfél éve vagyunk távkapcsiba, ez alatt sajnos csak körülbelül 10* láttuk egymást. Eléggé se veled se nélküled kapcsolatban vagyunk, sokszor voltunk már külön, szüneteltünk, de a végén egyikünk se bírta a másik nélkül. Szóval voltak problémák.

De úgy érzem most van a legnagyobb.

Felvett egyik nap egy pasi msn-re. Én le akartam tiltani, mert tudom, hogy a barátom nem szereti, ha mással beszélek. Le is tiltottam, mire az felvett egy másik címről. Azon elkezdtünk beszélni (itt rontottam el). Ígért nekem egy nagyon fontos dolgot, hogy majd megveszi nekem. (Ez most itt nem számít, nem pénzbe kerül, ez teljesen más téma.) Erről megkérdeztem a barátomat, mire mondta, hogy ismeri a gyereket, és amit nekem ígért, már rég odaígérte másnak is. Ezen jól össze is vesztünk, de másnap kibékültünk. Viszont megígértem neki, hogy sosem beszélek többet a pasival.

De az másnap rám írt msn-en. Az elején gondoltam megbeszélem vele, hogy letiltom, és hagyjon békén. Bekapcsolta a kamomat meg az övét, hogy mutatni szeretne valamit. Pár perc múlva kikapcsolta, én pedig mondtam, hogy jó akkor most letiltom. Erre elkezdett fenyegetni, hogy hogyha letiltom, akkor megy a barátomhoz, és elmondja neki, hogy beszéltem vele és a kamerát is bekapcsoltam, miközben ő volt az... Persze én ezt nagyon nem akartam, elkezdtem őt oltogatni, hogy mégis hogy lehet ilyen gerinctelen ember. A végén már ott tartottunk, hogy megint bekapcsolta a kamom, és szinte parancsolgatott, hogy mit csináljak. Én nem akartam megcsinálni semmit se, viszont ha nem csinálom amit mond, akkor elárul a barátomnak. Így bármennyire is nem akartam, megcsináltam mindent amit kért..

(Vetkőzni melltartóig.)


Most pedig majd megöl a lelkiismeret, undorodok magamtól, magamra se tudok nézni, és azóta sírógörcsöm van. És nem fogok tudni a barátom szemébe nézni.

Elmondjam neki? Ha elmondom, akkor szakít.. Amibe belehalnék :((


Elrontottam az egészet...


Elnézést, hogy ilyen sok, lehet hogy van olyan rész, ami nem értelmezhető, de nagyon fel vagyok zaklatva, mint mondtam.


Köszönök előre is minden választ..


16,5/L


2009. ápr. 23. 23:50
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
69%
Előző vagyok még: látod erre te is rájöttél, hogy még nem lehet diplomád (pedig nagyon hülye vagy), nehogy azt hidd már, én nem vágtam......
2009. máj. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
50%

Mért kell leszólni?

Oké, tudja, hogy elcseszte, de könyörgöm ide tanácsért jár mindenki, és nem oltásért.

Főleg ha benne a kérdés kiírásban is, hogy megbánta.

Az ilyenek az iq minuszosok...

Vagy ha ez a véleményetek, akkor meg lehet neki mondani normálisabban is.

És akkor még ti csodálkoztok, hogy hova fajul a mai fiatalság, amikor ezta példát látják: Basszunk le mindenkit aki elcseszett valamit, tiporjunk mégjobban ré, nem elég neki csak a földön feküdni, rugdossuk is még meg, és lehetőleg taszítsuk minél mélyebbre"

Mert kb ez a szintje jopár válasznak.

Ide kérdezni jár az ember, nem pedig szapulni.

De ha nektek ez a hobbitok, akkor hajrá, csak ne itt éljétek ki.

Undorítóan viselkedtek.

Kérdezőhöz: Szerintem is elcseszte, nem mondom, hogy nem, kényszeríteni nem lehet senkit hogy camot kapcsoljon.

Vagy bekapcsolja, vagy nem. De szerintem nem kellett volna.

Mindegy. A dolog megoldódott, és mi lett a vége?

Ezt még nem írtad le:)

2009. máj. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
69%
Neked meg miért kell beleszólni a dologba? Látod, pont azért járunk ott ahol járunk, mert mindenki a MÁSIK dolgával foglalkozik... Nem mindegy, az neked, ki, hogy válaszolt? Az a kérdezőre és a válaszolóra tartozik csak. Ellentétben veled, én úgy gondolom pont az használ, ha lebasszák, mert legalább egy életre megjegyzi, mit szabad és mit nem.... (történetesen minden lehet csinálni, de ha kurvul (vagy ha ilyen hülye), akkor viselje a beszólásokat is..)
2009. máj. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Utolsó:

Kotródj már innen b a z m e g, annyira nem izgat a nyomorod :D


Uccsóelőtti:

Köszönöm, jó látni, hogy van, aki normális emberi szemmel nézi a dolgokat nem úgy, mint itt.. khm.. egyesek.


A vége az lett, hogy ugye elmondtam neki, ő egyből szakított, azt mondta ne keressem, ne hívogassam, ne írjak neki. De mikor lenyugodott, végre tudtunk beszélni normálisan. A pasi, aki bekavart, átküldte neki a beszélgetést, meg printelt is.

Szegényt nagyon megviselte, épp úgy, ahogy engem, de a végén megbocsátott, és így megint együtt vagyunk. Tegnap volt tali is, és így úgy tűnik sikerült elfeledtetni mindkettőnkkel a történteket.


És a kamos dolog csak hogy tisztázva legyen.. Videóbeszélgetést kért, amit igen, én elfogadtam, mert azt hittem ő akar mutatni valamit kamon. De a végén mégse, így hát.. Innentől ismeritek (:


Még egyszer köszönöm minden normális és nem normális kommentelőnek a válaszát (:

Kaptam hideget - azt többet, meg meleget is, de megértek szinte mindenkit, és azt hiszem, megérdemeltem.


Most már rendbe jött minden.

2009. máj. 3. 12:20
 35/39 anonim ***** válasza:
66%

Örülök neki, hogy rendbe jött minden.


Az előtted szólónak pedig csak annyit viszontagság képpen, hogy tanulj meg olvasni!!!

Én is megmondtam, hogy ez nem volt jó ötlet, nem is egyszer, és elbaszta, és igen nagyjábol igaza volt, de nem használtam azokat a kifejezéseket, amiket sokan nem szégyelltetek.

Meg lehet fogalmazni egy választ normálisan is!!!

És máskor olvasd végig a hozzászólást, aztán pofázz!

Akkor legalább nem írsz baromságokat, pláne nem meghazuttolást az előtted lévőre.

De mondhatnám úgy is, hogy leírják előtted, hogy kék pulcsit viselnek, te meg richtig rá mondod, látatlanba, vagy megfigyelés nélkül, hogy ő sárgát visel...


ÉS a kérdezőnek pedig még egyszer:

Örülök hogy kibékültetek, legalább te is tisztán látod, hogy szeret a barátod, és téged akar.

Sok sikert a továbbiakhoz, az ilyen eseteket pedig máskor kerüld el jó messzire, de valószínű ezt figyelmeztetés nélkül is megtennéd, h a jól sejtem.

És látod te is: az őszinteség a legjobb minden esetben.(majdnem)...

2009. máj. 3. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
69%

Tanuljak meg olvasni? Mit a baromságaidat? Már ne haragudj, de melyik hozzászólást olvassam végig? A tiédet? Épp elég volt egyszer is elolvasni, nem kívánom még egyszer. Tudod jó lenne, ha nem csak a levegőbe írogatnál, hanem leírtad volna, melyik előzőt hazudtolom meg?

"De mondhatnám úgy is, hogy leírják előtted, hogy kék pulcsit viselnek, te meg richtig rá mondod, látatlanba, vagy megfigyelés nélkül, hogy ő sárgát visel... " -- na ez most, hogy jön ide? Elmondok neked egy titkot, én speciel direkt használom "azokat a kifejezéseket" ennél a csajnál, mert szerintem megérdemli. Ez nem olyan hiba amit, csak úgy elkövet az ember. Én se mutogatom a pö.csöm a kamerámba, mert egyes emberkék megzsarolnak. "Kotródj már innen b a z m e g, annyira nem izgat a nyomorod :D " -- innen is látszik, hogy nem több kérdező mint egy tinip.rosti, és csak remélhetjük, hogy kinövi.... (de, kedves felvilágosult barátom, ha ebből a válaszból nem esik le a lány értelmi szintje, akkor legalább azt lásd be, hogy ő sem különb az "azokat a kifejezéseket" használó emberkéktől.) Majd, ha a te, meg a kérdező "portáján", minden rendben lesz, akkor lehet ide visszajönni, és kioktatni mások, hogy milyen stílusban válaszoljon oké? Magamutogatáshoz elég nagy lány volt, akkor nem hinném, hogy megártanának neki a bizonyos kifejezések..., arról én meg nem tehetek, hogy nem látsz át a dolgokon, és jössz az üres, semmit mondó, szent "prédikációddal". (most nem tudom, ennyire okosnak akartál tűnni (mint a politikusok, mert kb. ők szoktak ilyen semmit mondó szöveget nyomatni -- persze ezt most a válaszod rám vonatkozó részere értem, nem a kérdezőt érintő részre). Ez most olyan volt mintha írnám, hogy te meg meghazudtolod a 87 oldalt valahol az egyik emberkét, és ebből arra következtetek, hogy nem áll fel a szomszéd farka....

2009. máj. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
77%
Meg amúgy is, a kedves kérdező minek teszi fel a kérdést, ha csak a neki tetsző válaszokat képes elviselni.
2009. máj. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
77%

Képzeld...

Egyik feltételezésed sem helyes...

Értelmi szint...na ne ragadjunk le ezen.

És ha teljesen elolvastad volna azt a szöveget, észre vehetted volna, hogy jomagam is elmondtam, h ez nem volt a legjobb dolog, csak arra már nem futotta a türelmedből, vagy intelligenciádbol, mittudomén...

Nem is érdekel.

Egyébként meg a kérdező kommentjeit kommmentelve:

ha egyik ugy ir rá, akkor ő miért ne feleljen nekik ugyanugy vissza?

Az elején még tök normálisan válaszolt vissza..

Oh vagy ez is elkerülte a figyelmed.

A pulcsis hasonlatot pedig csak neked címeztem.

2009. máj. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem a barátodért sem lenne nagy kár.
2009. dec. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!