Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mégis mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit csináljak? Tudom, h*ly* naív p*cs* vagyok, és elrontottam. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Barátommal másfél éve vagyunk távkapcsiba, ez alatt sajnos csak körülbelül 10* láttuk egymást. Eléggé se veled se nélküled kapcsolatban vagyunk, sokszor voltunk már külön, szüneteltünk, de a végén egyikünk se bírta a másik nélkül. Szóval voltak problémák.

De úgy érzem most van a legnagyobb.

Felvett egyik nap egy pasi msn-re. Én le akartam tiltani, mert tudom, hogy a barátom nem szereti, ha mással beszélek. Le is tiltottam, mire az felvett egy másik címről. Azon elkezdtünk beszélni (itt rontottam el). Ígért nekem egy nagyon fontos dolgot, hogy majd megveszi nekem. (Ez most itt nem számít, nem pénzbe kerül, ez teljesen más téma.) Erről megkérdeztem a barátomat, mire mondta, hogy ismeri a gyereket, és amit nekem ígért, már rég odaígérte másnak is. Ezen jól össze is vesztünk, de másnap kibékültünk. Viszont megígértem neki, hogy sosem beszélek többet a pasival.

De az másnap rám írt msn-en. Az elején gondoltam megbeszélem vele, hogy letiltom, és hagyjon békén. Bekapcsolta a kamomat meg az övét, hogy mutatni szeretne valamit. Pár perc múlva kikapcsolta, én pedig mondtam, hogy jó akkor most letiltom. Erre elkezdett fenyegetni, hogy hogyha letiltom, akkor megy a barátomhoz, és elmondja neki, hogy beszéltem vele és a kamerát is bekapcsoltam, miközben ő volt az... Persze én ezt nagyon nem akartam, elkezdtem őt oltogatni, hogy mégis hogy lehet ilyen gerinctelen ember. A végén már ott tartottunk, hogy megint bekapcsolta a kamom, és szinte parancsolgatott, hogy mit csináljak. Én nem akartam megcsinálni semmit se, viszont ha nem csinálom amit mond, akkor elárul a barátomnak. Így bármennyire is nem akartam, megcsináltam mindent amit kért..

(Vetkőzni melltartóig.)


Most pedig majd megöl a lelkiismeret, undorodok magamtól, magamra se tudok nézni, és azóta sírógörcsöm van. És nem fogok tudni a barátom szemébe nézni.

Elmondjam neki? Ha elmondom, akkor szakít.. Amibe belehalnék :((


Elrontottam az egészet...


Elnézést, hogy ilyen sok, lehet hogy van olyan rész, ami nem értelmezhető, de nagyon fel vagyok zaklatva, mint mondtam.


Köszönök előre is minden választ..


16,5/L


2009. ápr. 23. 23:50
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
26%
Hát sajnálom kisanyám de kizárt,h ilyen helyzetbe kerüljek,ugyan is van tartásom,és nem hagyom ,hogy fenyegessenek!Ilyen helyzetbe csak a buta naiv kis ribik kerülhetnek!Sajna ez van!Viseld a következményeit,és ne sirjon a szád!**
2009. ápr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
36%
A másik meg,hogy elég mélyre süllyedtél,nehogy már még te játszad itt azt a nagy eszedet!Vagy talán pisztolyt tartottak a fejedhez,hogy csináld meg!MINDEN ESETRE LOGIGÁD AZ VAN!"MEGFENYEGETNEK" hogy elmondják a pasidnak,h msn-eztetek,erre levetkőzöl?Ja erre biztos nem lenne jobban kiakadval a pasi?!Hagyjuk is inkább,mekkora idióta emberek vannak,nem semmi!**
2009. ápr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
82%

te hülye vagy!

Összevissza beszélsz, és tök egyértelmű a helyzet mi is volt valójában.

az egiyk cimét letiltod, felvesz a másikrol eleve mért fogadtad el? ha meg elis fogadtad mert kiváncsi voltál hogy ki akkor meg az első mondatnál mért nem tiltottad le ha eleve leakartad tiltani. Beszéltél vele, megigérted abarátodnak hogy többet nem, erre másnap it, de te még akkor sem tiltottad le, hanem ujra beszéltél vele, jól elszorakoztatotk, és megbeszéltétek hoyg bekapcwoljátok a kamerát, valami ott már történhetett mire azt mondta hogy csináld még ezt meg azt ami neked már sok lett volna, de zeritnem nem a barátod miatt, erre asrác elkezdett fenyegetni ha nem teszed meg akkor beköp, és igy eleve van indoka hogy beköpjön.

2009. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
41%

Kedves kérdező tizenhategészötös/L!

Szerintem te szar vagy....

2009. ápr. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Szerintem pedig az ilyen vélemények nem érdekelnek :DD

Ha ennyire nem vagytok kiélve, ajánlom mindenkinek a szobakutyát (;


Normális válaszokat köszönöm ismételten, megoldódott minden (:

2009. ápr. 25. 00:43
 26/39 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne lacafacázz, hanem mondd, mi történt!
2009. ápr. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
52%
"Ha ennyire nem vagytok kiélve, ajánlom mindenkinek a szobakutyát (; " -> Látom bogaram, te is friss diplomás vagy!
2009. ápr. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
69%
Hát szerintem a te legnagyobb bajod, hogy átlagos síkhülye tini vagy. Mónika sóban a helyed.
2009. ápr. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

A válasz megírásának időpontja: 04-25 12:26

16,5 évesen diploma? Gratgratgrat.

2009. ápr. 30. 17:57
 30/39 anonim ***** válasza:
69%
és még a poént se vágod: AZT JELENTI HÜLYE VAGY BAZ.ZD MEG:D
2009. máj. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!