Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egészséges dolog amit csinálun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges dolog amit csinálunk barátnőmmel? (kapcsolat téma, nem szex)

Figyelt kérdés
Szóval ő 19 én 20, és úgy érezzük nagyon egymásra találtunk. Nem vagyunk olyanok mint a többi pár, sokkal komolyabban vesszük már az életet, és nagyon vigyázunk a kapcsolatunkra. Olyan szinten, hogy minden egyes kis sz.r problémát megbeszélünk és megoldást keresünk rá, így nem sokat veszekszünk. Figyelmesek vagyunk és általában minden rendben van, de nem tudom normális-e ennyire vigyázni a kapcsolatunkra. Most pl az a probléma, hogy a páromnak néha hiányzik, hogy csábítson. Semmi több nem kell neki egy másik fiútól, csak hogy csábítson, érintés nélkül, én meg félek hogy rámászik valaki. Normális ilyesmin is másfél órákat beszélgetni és ennyire félteni a kapcsolatunkat?
2011. szept. 18. 11:53
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

Olyan jó ilyet olvasni, főleg ennyi idő után.Remélem megvolt az esküvő és minden szuper.

Sok boldogságot így utólag is!!

2016. jún. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim válasza:
Mostanság mizu?:)
2016. aug. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Én 25 ő 24, házasok, boldogok, jól alakult az élet :) Nem soká megyünk haza egy hónapra a szüleimhez. Na, és veled? Te jössz :D
2016. aug. 14. 16:44
 14/39 anonim ***** válasza:

Jézusom ilyet még nem láttam, annyira boldog vagyok :D nagyon örülök nektek és hogy így annyi év után is visszaírsz a kérdésekre :D

Megkérdezhetem esetleg, hogy hogyan tudtátok fent tartani a tüzet és hogy nem laposodott el a kapcsolatotok?

Valamint most mi újság veletek, esetleg lassan gyerekek? :)

2017. febr. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 A kérdező kommentje:

Hát, használom az oldalt és ha választ írsz, felugrik a kérdés a lista elejére :)

Tüzet, hát, nem tudok tuti receptet mondani, szeretjük egymást. Kávét főzünk a másiknak reggelente, ha haza érek mikor ő dolgozik akkor egy púposra rakott tányér vacsora vár elő készítve, és hasonlók. Szerintem oda-vissza hat, amíg törődsz, addig törődést kapsz.

Gyerek nincs tervben, nem olyanok vagyunk, akikkel jól járna egy gyerek :D

2017. febr. 2. 17:48
 16/39 anonim ***** válasza:

Szia!Én voltam a 11-es válaszoló.Örülök, hogy jelentkeztél!!

Megfogott a hasonlóság, azért írtam tavaly.Mi is ugyanannyi idősen jöttünk össze mint ti és mindent megbeszéltünk.Még most is mondjuk.

Férjem 19 én 20 voltam.Most 35 vagyok.Babatéma nálunk se merült fel szinte soha, aztán beteg lettem, pár évig azzal kínlódtam, de a férjem akkor is mellettem állt mindenben.

Nemrég érzem, hogy jó lenne baba, és el is határoztuk, de megint betegség lett a vége.Amint ebből felgyógyulok, talán összejön.Ha nem akkor se lesz gond, elfogadjuk, már megbeszéltük.

Csak ennyit akartam, jól esett leírni és nagyon örülök nektek!!

2017. febr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:
Azta! :) Örülök, hogy nem mi vagyunk az egyetlenek! Érdekes párhuzam, nekem is beteges a párom. Persze nem engedjük, hogy befolyásolja a kapcsolatunkat. Jobbulást és sok sikert a projekthez!
2017. febr. 4. 12:52
 18/39 1992Dávid ***** válasza:
Nagyin jo ezt olvasni es meg erősit hogy vannak meg ilyen normalis kapcsolatok is. Minden tiszteletem
2017. máj. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
ez mennyire ARANYOOOS MÁÁÁÁR!!!!
2017. jún. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim válasza:
56%

Szia! :)

Én egy teljesen új válaszoló vagyok.

Csak kukkolni járok ide, jókat nevetni. :D

Viszont most teljesen megolvadt a szívem ettől.

Úgy érzem, fent kell tartanom itt a témát nekem is. Olyan, de olyan jó érzés látni és olvasni ezt, ahogy van! Azt hiszem értitek ti is, látogatók/kérdező.

Hogy vagytok most, kedves kérdező? :)

Ugyanolyan halhatatlan a kapcsolat?

Vannak terveitek a közeljövőre nézve? :)

Üdv, egy 16 éves lány, akinek ilyen kapcsolata lesz, ez biztos

2018. jan. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!