Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egészséges dolog amit csinálun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges dolog amit csinálunk barátnőmmel? (kapcsolat téma, nem szex)

Figyelt kérdés
Szóval ő 19 én 20, és úgy érezzük nagyon egymásra találtunk. Nem vagyunk olyanok mint a többi pár, sokkal komolyabban vesszük már az életet, és nagyon vigyázunk a kapcsolatunkra. Olyan szinten, hogy minden egyes kis sz.r problémát megbeszélünk és megoldást keresünk rá, így nem sokat veszekszünk. Figyelmesek vagyunk és általában minden rendben van, de nem tudom normális-e ennyire vigyázni a kapcsolatunkra. Most pl az a probléma, hogy a páromnak néha hiányzik, hogy csábítson. Semmi több nem kell neki egy másik fiútól, csak hogy csábítson, érintés nélkül, én meg félek hogy rámászik valaki. Normális ilyesmin is másfél órákat beszélgetni és ennyire félteni a kapcsolatunkat?
2011. szept. 18. 11:53
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Szia kedves 16 éves lány! A párommal boldog házasságban élünk, most volt a második évfordulónk. Ritka a feszültség kettőnk közt de persze elő fordul. Együtt élünk egyelőre albérletben, saját házra itt németben még gyűjteni kell egy darabig, mert piszok drága. Közeli tervünk végre kettesben elmenni valamelyik tengerpartra két hétre a nyáron lazítani. A nagybetűs élet sokszor nem egyszerű, az már kiderült, de bármi adódott eddig, ketten mindig kiagyaltuk a megoldást, pedig ért már az orrunkig a szar.

A többi ismerősünket elnézve úgy gondolom, hogy ritka az, hogy két ember így egymásra találjon, mert nem csak együtt élni tudunk jól, de az alapvető felfogásunk az életben is nagyon hasonló, mindkettőnket jellemzi a haladni akarás, céltudatosság..

Őszintén remélem, hogy neked is meg lesz a nagy Ő, nekünk szerencsénk volt, hogy hamar találkoztunk, más évekig keresi.. Vagy ha már meg van és ő is úgy áll hozzá a kapcsolathoz, akkor vigyázzatok egymásra. Örülünk ám, hogy ennyi embernek tetszik a sztorink és jó vissza olvasni az egészet, emlékeztet rá, hogy milyen piszok szerencsénk van és jobban értékeljük a kapcsolatunkat.

2018. jan. 14. 20:56
 22/39 anonim ***** válasza:
Wooow, 8-as vagyok és érdekelne, hogy azóta miújsag van :D
2018. márc. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 A kérdező kommentje:

Szia 8-as, minden okés, most költözünk nagyobb lakásba, korunkhoz képest azt hiszem sokat elértünk, de a hosszú távú céljaink nem biztos, hogy egyeznek. Sokat dumálunk majd még erről de közös bennünk, hogy nem vagyunk maradéktalanul boldogok, hiába az anyagi biztonság, itt Németben nem vagyunk otthon. Viszont, hogy merre lépjünk a távolabbi jövőben, még nem tudjuk..

A kapcsolati része rendben van, jól megvagyunk, talán kicsit kezdünk bele fásulni, ez ellen jól jön ez a költözés ami előtt egy renoválás is lesz, ez egy nagy közös projekt és közösen eltöltött idő, ötletelés, fantázia szabadon eresztés. Már várjuk, király lesz :)

2018. márc. 27. 21:00
 24/39 anonim ***** válasza:
65%

Már egy ideje nyomon követem ezt a kérdést, mert nagyon jó olvasni a "történeteteket", valahogy boldogsággal tölt el :) pláne hogy én és a párom is ilyen "minden kis sz.rt megbeszélünk" típus vagyunk, igaz, még csak másfél éve együtt, na meg fiatalok is vagyunk, de együtt tervezzük a jövőnket! Még az is lehet, hogy mi is Németbe.


Hogy megy azóta a sorotok, ha szabad kérdeznem? :)

2018. aug. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim válasza:

Én új vagyok, most találtam a threadre :D tök jó ilyet olvasni. Gratula nektek :)

Nem rég én is találtam egy srácot, akivel ilyen "mindent kibeszélős" kapcsolatom volt. Igaz, csak rövid ideig és most szünetel a dolog, vagy nem tudom, de az biztos, hogy én is ilyen kapcsolatot szeretnék majd. Lehet, hogy fura egyeseknek, mert az átlag kapcsolatokban nem ilyen nyílt a kommunikáció, de szerintem így tud a legjobban működni.

Ahogy azt a ti példátok is mutatja :)

Egyébként mi van veletek azóta? Látom az augusztusi kérdésre nem érkezett válasz. Remélem, ugyanolyan jól megvagytok még. :)

2018. dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 A kérdező kommentje:
Szia! Használom az oldalt és mindig látom, ha valaki ide írt, nem tudom, miért nem válaszoltam az előző kommentre, biztos sok volt a meló. Most ugye én 27, ő 26, nagyon jó a kapcsolatunk minden (!) téren :D , a családomat várjuk éppen, úton vannak ide, hogy együtt töltsük a Karácsonyt és kicsit felfedezzük a fekete erdőt és Németo. látványosságait. Az első Karácsony, amit mi szervezünk, úgyhogy nagyon izgalmas, rengeteget díszítettünk, fát vettünk, sütöttünk meg mindent amit kell. Ez is egy nagyon jó közös projekt volt, jól építi a kapcsolatot vagy épp tartja a kialakult állagot, ha ilyen közös projekteket csinálunk és mindketten örömünket leljük benne. Még mindig alig veszekszünk, inkább viták fordulnak elő, de azok nem indulatok, hanem eltérő vélemények miatt. Decemberben volt évforduló, a nyolcadik, elmentünk étterembe, fontosnak tartottam elmondani, hogy mennyit jelent nekem a gondoskodása, a figyelmessége és minden, amit tesz, hogy a hétköznapjaim szebbek és könnyebbek legyenek, megható dolgok hangzottak el, de ez szintén fontos. Gyakran mondom, hogy szeretem, mindig megmosolyogtatja. Szerintem elég jól egymásra hangolódtunk. Mindenkinek, aki ezt a sztorizást követi, kívánom, hogy találja meg a társát, akivel ilyen jól fognak telni a mindennapjai.
2018. dec. 19. 13:21
 27/39 anonim válasza:
És most mi újság?:)
2019. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Nos tekintve, hogy egy hónapja írtam, nem olyan sok változott. :D

Otthon láttunk egy autókerben egy Trabantot, megnéztük, mindkettőnknek előjöttek gyerekkori emlékek... Elhatároztuk, hogy beszerzünk egyet és felújítjuk. A beszerzés sikerült is. Ez lesz a nyári projektünk.

A Karácsony bazi jó volt, elvittük a családot a fekete erdőbe is.. Most szedtük le a díszítést (egy napon keresztül). Nagyon várjuk már a tavaszt, mert mindketten fázósak vagyunk, plusz én motoros vagyok így elvonási tüneteim vannak.

2019. jan. 16. 18:26
 29/39 anonim ***** válasza:
61%
Ez naggyon aranyos történet! :) Sok boldogságot nektek továbbra is! :)
2019. márc. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim válasza:
61%

Szia Kedves kérdező!


Hát ez mennyire cuki!!! :) Mi is már 10 éve leszünk együtt... Ő 19 volt én 21... Mondjuk én nő létemre vagyok az idősebb... mintha csak a mi kapcsolatunkat olvastam volna végig... :) Tudod mi az amit a legjobban tettetek?! A KOMMUNIKÁCIÓ!! Az a kapcsolat ahol mindent és mindig meg tudnak beszélni ott jóval kevesebb a konfliktus. Őszinte, megfelelő mennyiségű, minőségű kommunikáció és a szex. Ennyi idő után úgy gondolom, ha ezek működnek akkor működik minden! :) De kérlek mesélj! Hogy vagytok?? :)

2019. okt. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!