Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egészséges dolog amit csinálun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egészséges dolog amit csinálunk barátnőmmel? (kapcsolat téma, nem szex)

Figyelt kérdés
Szóval ő 19 én 20, és úgy érezzük nagyon egymásra találtunk. Nem vagyunk olyanok mint a többi pár, sokkal komolyabban vesszük már az életet, és nagyon vigyázunk a kapcsolatunkra. Olyan szinten, hogy minden egyes kis sz.r problémát megbeszélünk és megoldást keresünk rá, így nem sokat veszekszünk. Figyelmesek vagyunk és általában minden rendben van, de nem tudom normális-e ennyire vigyázni a kapcsolatunkra. Most pl az a probléma, hogy a páromnak néha hiányzik, hogy csábítson. Semmi több nem kell neki egy másik fiútól, csak hogy csábítson, érintés nélkül, én meg félek hogy rámászik valaki. Normális ilyesmin is másfél órákat beszélgetni és ennyire félteni a kapcsolatunkat?
2011. szept. 18. 11:53
1 2 3 4
 31/39 anonim válasza:
:)
2020. febr. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 jiminolyanaranyos válasza:
wow, sok ido eltely, hogy vagytok azota?^^
2020. dec. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim válasza:
68%

Szia Kedves Kérdező!


Én vagyok a 30-as válaszolód. Mi is együtt vagyunk azóta! :) :) Nem mondom, hogy felhőtlen, de mindenhol vannak viták. Betegség, műtét, 2 elvesztett baba után is azt mondta, hogy nálam jobb társa nem is lehetne... Házat vettünk, össze házasodtunk. Az első kommentelő válaszát nem is értem... mindent meg kell beszélni! Így lassan 11 év fele haladva úgy, hogy Ő 18 múlt én meg 21...nem gondoltam volna, hogy ilyen boldog házasságunk lesz... Voltak mélypontok a műtétek után, de... talán ettől mégjobban össze tartottunk...

Ti hogy vagytok?! Remélem továbbra is boldogok vagytok! :) kérlek írj majd! :)

2021. jan. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Jaj, de jó ilyet olvasni! Őszonte tiszteletem és elismerésem nektek!

Én is ilyen kapcsolatban élek, de már 20 éve.

2021. nov. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim válasza:

Szia Kérdező!

Mi újság veletek?Még mindig Németországban éltek?Hogy viselitek a Covidot?

2021. dec. 8. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim válasza:
nem biztos, hogy kapok választ, de mi újság veletek? :)
2022. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönjük jól vagyunk, sokminden történt azóta, de jól összecsiszolódtunk és kiegyensúlyozott házasságban élünk :) decemberben lesz 12 éve, hogy együtt vagyunk, 6 éve házasok, 9 éve Németországban és egész jól haladunk a dolgainkkal. Én az utóbbi hónapokban a kelleténél többet dolgoztam és feszült voltam, de már lejjebb adtam, hogy magunkra és a közös hobbijainkra is maradjon elég erőm és energiám.

Meglepő és kedves, hogy ennyi év után is van, aki érdeklődik :) <3

2022. aug. 19. 05:49
 38/39 anonim válasza:
utolsó vagyok, te jó ég, ez annyira aranyos, teljesen feldobta a napom :) még sokszor ennyi évet nektek!
2022. aug. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim válasza:

Jaj, hát sziasztok mindenkik, akik még követik ezt a kérdést! :)


Én most találtam rá először, de úgy gondolom, hogy igazi elásott kincs ez a kérdés a lakatlan szigeten és muszáj életben tartani. 😍

Teljesen más témában keresgéltem, szóval nem is tudom, hogy dobta be az algoritmus és, hogy miért kattintottam rá, de nem bántam meg. Teljesen magával ragadott a sztoritok és végigolvastam. Epekedve várom a Kérdező válaszát, így lassan ismét 2 év után, hogy hogy vagytok? :)

Remélem minden rendben veletek, nagyon inspiráló volt olvasni az életetekről. Én is abban bízom, hogy megtaláltam végre azt a személyt, akivel ilyen jól tudom majd eltölteni a mindennapjaimat. Mi még csak kb. másfél éve vagyunk együtt, de én már nem szeretném nélküle elképzelni az életemet. Én idén leszek 27, barátom 25. Ha minden jól megy, ez év végére befejezi az egyetemet és akkor beindul a közös életünk. Tervben van az összeköltözés, közös cica. :)

máj. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!