Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keress még mindig ha,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keress még mindig ha, már nem akar semmit?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 16:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 anonim ***** válasza:

hát tudom miről beszélsz..nálunk is ő szakított de állítása szerint még mindig szeret és csak miattam tette ,h ne láncoljon le..majd én 1 ideig még kerestem majd 1 idő után nem és ő érdeklődött ujból és tulképpen "szerelmet" vallott,és majdnem mindennap írt..és ugy volt h ujrakezdjük..de az egész kapcsolatunkban állandóan feljött a jövö téma és őt vmiért zavarta a korkülönbség..és most elvileg végleg elhagyott..bár én könyörögtem neki h maradjon de elment és nem engem választott..

de ha a te exed céltudatos,és veled akarja elképzelni a jövöjét akk probáljátok meg ujból..mert vannak olyan férfiak akiknek 26évesen benő a feje lágyuk bár tény,h ritkaság..de ha szereted akkor ne engedd el..vagy ha tényleg nem tudod elképzelni a jövödet vele akkor minden kapcsolatot szakíts meg vele..

21/L

2011. szept. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/73 A kérdező kommentje:

én nem konzorogtem neki soha és nem si fogok o tudja, h szeretem nagyon, de nem konyorgok neki sot megmontam neki, hogy van egy másik akivel mehetnek


bocsi de az ékezetes O betu nem jó a és a hosszú I betű nem mükodik

2011. szept. 22. 20:15
 13/73 A kérdező kommentje:
amugz nagyon ontudatos és erett de lehet nem éppen egy ilyen kapcsolatra
2011. szept. 22. 20:16
 14/73 A kérdező kommentje:
én igenis el tudom képzelni a jovot vele sot szeretnem megis mondtam neki
2011. szept. 22. 20:16
 15/73 anonim ***** válasza:

nem tudom ezt te érzed...de akkor keress más valakit mert az tényleg nem jó,ha nem 1 igazán komoly kapcsolatra vágyik..

bár én fordított helyzetben vok mert nekem meg az exem 33 évesen nem volt érett ugy viselkedett mint 1 rossz 20 éves..meg is csalt pedig aztán,és állandoan féltékenykedett..még a szakításunk után is..

21/L

2011. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 A kérdező kommentje:
én is megcsaltam ot és tudott róla, helzre hoztuk és még jartunk utanna 3-4 honapot
2011. szept. 22. 20:24
 17/73 A kérdező kommentje:
mégis én voltam a féltékenyebb
2011. szept. 22. 20:25
 18/73 anonim ***** válasza:

jesszus hirtelen azt hittem,h az exem vagy de nem lehetsz mert Nő vagy ugyh megnyugodtam...amugy nálunk is ez volt,h megcsalt az exével,rájöttem,megbeszéltük majd utána még 3-4 hónapot jártunk aztán szakított pedig állítása szerint szeret de ezekután én ezt nem tudtam/dom neki elhinni..

21/L

2011. szept. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 A kérdező kommentje:
ja elsem tudod kepzelni mikor megcsaltam akkor becsuktam a szemem és az exem láttam és nem éreztem semmit az a ferfi iránt semmit és imadtam az exem akkor is csak bosszúból tettem, hogy hivjam fel magamra a figyelmet
2011. szept. 22. 20:49
 20/73 A kérdező kommentje:
attól még lehet, hogy szeretett mert megcsalt, de fiúknál más szerintem ok máskepp viszonyulnak a megcsalashoz
2011. szept. 22. 20:50
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!