Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keress még mindig ha,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keress még mindig ha, már nem akar semmit?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 16:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 anonim ***** válasza:

jaj nem kellett vna,mert ez nem old meg semmit..állítása szerint engem azért csalt meg mert hazament,átgondolta a kapcsolatunkat és megint rájött h nincs jövöje és "felejtés" céljábol..és szerinte jobb,h az exével csalt meg mint 1 vadidegennel...nekem utána honapokig rémálmaim vtak és folyamat vele és az exével álmodtam és állandoan felriadtam és kérdezgette h mi baj,rossza mondott??..

miután szakítottunk én is gondoltam ilyenekre,h az orra előtt pasizok és meg is tettem,de nagyon kiakadt és elkezdett szidni egyik pillanatba,a másikba meg folyamat azt magyarázta,h ő nagyon szeret engem..

21/L

2011. szept. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/73 A kérdező kommentje:
miért szidott ha már nem voltatok együtt és mennyi idejig
2011. szept. 22. 21:01
 23/73 anonim ***** válasza:
hát majdnem 1 évig vtunk együtt..és azért szidott mert 1 közös buliban vtunk és ő odajött megölelt minden,majd közölte h részeg vok és h milyen ruha van rajtam stb..majd elmentem táncolni látta h pasik vannak körülöttünk és megfogott hátulrol és vele táncoltam,majd odament beszélni a bnőmmel(azt ecsetelgette,h igenis szeret még ha meg is csalt) én meg az egyik szaktársammal direkt a szeme előtt egész "Szépen" táncoltam...majd elkezdett szidni,h hogyan viselkedek,talán a sráccal néhány perc mulva a wcben kötünk ki,meg h áll rajtam ez a ruha,talán még el is élveztem,menjek inkább haza..majd a másik pillanatba meg nincs itt nálam jobb,nagyon szeret de a lánya lehetnék..aztán én hazamentem inkább majd 10 perc mulva felhívott h hol vok..
2011. szept. 22. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/73 A kérdező kommentje:

elég furcsa o sem tudta, h mit akar toled igazán


de nem értem ez most szakitás utánvolt?


te még szereted? akarsz valamit tőle

2011. szept. 22. 21:15
 25/73 anonim ***** válasza:

igen ez a szakítás után volt,de én nem csaltam meg...ő a kapcsolatunk közepén megcsalt..

majd szakítottunk olyan április környékén és én még kerestem egypárszor..majd ő kezdett el keresni juniustól és ugyvolt ujrakezdjük de elment mert kirugták a csapatból..

és igen én még mindig szeretem ezekután is,szerelmes vagyok..majd megtudta h májusban megprobáltam az egyik exemmel ujra és teljesen kiakadt de utána tisztáztam h nem történt semmi..majd mondtam maradjon itt velem 3 honapot,utána megyek vele Pestre de nem maradt..

majd felhívott és elbucsuzott most szeptemberbe telon keresztül és mondta h lejön vmikor a cuccaiért és akk talizhatunk..erre azt mondtam neki h nem látom értelmét,hisz csak rosszabb lesz ha ujbol látom..

majd utána nap elment bulizni és reggel felhívott h emlékszem e arra amikor decemberben megcsalt az exével??mondom igen..erre azt mondta h "naj az ujjáéledt január közepétől"

nagyon meglepődtem és nem is értettem h ezt miért közli velem főleg így utolag .hisz nem ártottam neki..és a legrosszabb h előtte 2nappal még nekem irogatta h a legszebb csaj vtam az életébe,meg h ujra akarna de a nézete nem változott...teljesen kiakasztott és még mindig nem tom elfelejteni

2011. szept. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/73 A kérdező kommentje:

ez a pasi valamiér nagyon büntett téged vagy csak kiba... akart veled, és az én személyes véleményem szerint ö tudta, hogy mit csinál nem volt neked valo.

Nekünk ilzen problémáink nem voltak nekünk simán ment a kapcsolatunk, mi közös megegyezés alapján szakítottunk nem az a megcsalás volt az oka. Mi nem játszodtunk egzmással vagy egymás érzéseivel. Én tőle szerettem volna családot de ö még nem állt készen erre ez volt az oka és inkább tovább álltam. És most szenvedük tudomásom szerint mint ketten alig várjuk, hogy tudjunk beszelgetni már mindig. De ez még/már nem kapcsolat.

2011. szept. 23. 06:47
 27/73 anonim ***** válasza:

hát igen,ő már az elejétől tudta h ennek nincs jövője de nem értem,h akk én minek kellettem a képbe?lett vna a másik nővel..és hiába kezdi el nekem a dumát a korról és h majd találok olyat aki hozzám való..bár mivel tudta,h még nagyon szeretem,lehet azért mondta h hátha "magamba zuhanok" és akk nem találok magamnak senkit..

De a ti esetetekre visszatérve,elég érett dolog volt a sráctól,h képes volt veled megbeszélni azt h miért csaltad meg,mert ilyenkor a pasik 90%a gondolkodás nélkül kirakja a nőt és utána még szidja..és ez elég érett magatartásra utal szerintem..

nem tudom,h Te mikorra tervezel már gyereket meg hasonlók,de ha ugy van akkor szerintem leülhetnél vele ujból és felhozhatnád ezt a jövö témát,h nem e szeretne pl 2 év mulva már családot..?

21/L

2011. szept. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/73 anonim ***** válasza:

és igen én is Vele szerettem vna családot és meg is mondtam neki és néhány év mulva be is vállaltam vna,sőt ő ismer,tudja milyen az értékrendem és leszögeztem neki h soha nem kellene más..erre közölte h Nagyon aranyos vok!de szeretné,ha másban gondolkoznék..

meg azt hozta fel h amikor ő 40 én 26..meg ha korban közelebb lennénk 1máshoz,én lennék neki a tökéletes..gondolom ez vagy azért mert félt h idővel elhagyom v mert nem ilyen későn akar gyereket..

én is mindig vártam ,h beszéljünk.állandoan a telomat szugeráltam hátha ír vmit,főleg hajnalban..de már nekem nem fog.

De mindenképp ülj le ezzel a fiúval és ujra beszéljétek át a témát,hisz gondolj bele,h semmit sem veszíthetsz..és probáljátok meg ujra és kb fél év elteltével ugyis kiderül,h készen fog e állni v még élni akar..Tudom h te "idő hiányába" vagy már lassan,de ne ezzel foglalkozz és a korral..lehet h 2 év mulva rá se fogsz ismerni annyira megkomolyodik és minta férj lesz belőle..:)

21/L

2011. szept. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 A kérdező kommentje:

ja ez mind szép és jó, de nekem nem problema az ö kora neki sem az enyém, de en minek is hoznam fel a témát ha ö tudja, hogz rám számíthatna ha meggondolja magat, de nem erdekli öt a dolog

hisz ha ö ragaszkodott volna hozzam akkor harcolna érette, de arról szó sincs mert semmi erőfeszítésre nem hajlandó igazából, az egyszerü , hogy fellép a messre és vlált egzpár szot velem és kifaggat, hogy mit csinalok meg , hogz kivel hol merre es stb. és miért. Megöli a kiváncsiság mindig és féltékeny az az érseem még mindig.

Egyszrü csak kérdezösködni olzan távolságról ( kb 500-600 Km) és nem kell talkozzunk.

2011. szept. 23. 10:17
 30/73 A kérdező kommentje:
az tuti, hogy minta férj lenne belőle
2011. szept. 23. 10:20
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!