Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keress még mindig ha,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keress még mindig ha, már nem akar semmit?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 16:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 A kérdező kommentje:
még valami, nem ülhetek le vele beszélni mert vége
2011. szept. 23. 10:22
 32/73 anonim ***** válasza:
hát igen mondjuk az tényleg nem kis távolság..és én is ezen az állásponton vok h a pasi harcoljon értem,és ha jol belegondolunk akk talán most is azt teszi érted bár az is lehet,h csak azért keres h megtudja h nem e "cserélted" őt le..egyszerűen mondd meg neki ,h ha nem akar veled ujra kapcsolatot,vagy nem tesz semmit annak érdekébe h olyan legyen mint régen,akkor ne is beszéljetek mert ennek semmi értelme,csak magatokkal csesztek ki..te meg gondolom nem tudnál rá csak barátként tekinteni..
2011. szept. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 A kérdező kommentje:
igen abszolut igzad van nem tudok ugy tekinteni ra semmi fele keppen
2011. szept. 23. 10:41
 34/73 anonim ***** válasza:
ezért mondom,h akk ezt mondd meg neki és max a jövöben ha enyhülnek az érzelmek akk beszélhettek de most ne..én is magamrol tom,h nekem most Ő volt az első igazi szerelmem,és tényleg szerelmes vtam..nagyon örültem amikor ujbol írt v beszélhettem vele,de most érzem,h így h nem beszélünk kicsit könnyebben viselem és könnyebben tok felejteni..
2011. szept. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 A kérdező kommentje:
O nekem nem volt az elso de szerettem volna ha, az utolso marad nekem jol ereztem magam vele
2011. szept. 23. 11:21
 36/73 anonim ***** válasza:
hát azt azért gondoltam,h neked nem Ő volt az első:D de ugyis lesz olyan aki ugyanarra vágyik mint te...legalábbis én ezzel nyugtatom magam..illetve,h vagy megbánja a későbbiekben h elveszített v nem..
2011. szept. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 A kérdező kommentje:
a joisten tudja szinte mar nem is erdekel sokszor tudod, en folyton csalodok a ferfiakban nem tudom hol vannak az igazni pasik akik valamire valok
2011. szept. 23. 11:47
 38/73 anonim ***** válasza:

hát az a baj,h én sem...én eddig mindenkiben csak csalódtam,főleg a korombeliekben..ezért amikor összekerültem Vele azt hittem más lesz hisz 1 "érett" férfival van dolgom..de csak csalódtam..nem tettem semmi rosszat és a korom miatt nem tudott "nőnek" tartani..

ugyh most én is ott tartok h elegem van,és talán jobb egyedül vmilyen szinten hisz így kevesebb a gond..

2011. szept. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 A kérdező kommentje:

nem tudom mit is mondjak abban akorban mint amibent te is vagy meg ritka az a pasi aki komolyat akar, de van en abban a korban meg nem gondoltam komolyan semmit igazan, de megkell gondold, h kinek adod oda magad es mennyire tarulsz ki.

en utalom a gondolatot, h massal menjek vagy, h o massal fog elmenni elobbutobb irtozok tole nem akarnam megosztani senkivel az egvilagon

2011. szept. 23. 13:19
 40/73 anonim ***** válasza:

ez így van..én nagyon távolságtartó vok és nehezen bízom meg bárkiben is..férfiban meg főleg..de ő az elején olyannak tűnt akivel mindent megbeszélhetek és lassan de megnyíltam neki..és én Bak vok ugyh "koravén" is,így kicsit nehezebb..de ugy érzem,h visszaélt,és kihasznált..pedig 1 idősebbtől többet vártam vna,és mondta is h mindenképp őrizzem meg ezeket az értékeimet..bár lehet h itt a fő gond az az volt h ő sportoló...

és igen nekem is néha eszembe jut,h mással van,másnak is ugyanazt mondja mint amit anno nekem és ez megrémiszt..és ez lehet h önző dolog,de ez van..

2011. szept. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!