Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért keress még mindig ha,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keress még mindig ha, már nem akar semmit?

Figyelt kérdés
2011. szept. 22. 16:47
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 A kérdező kommentje:

igazabol semmi koze nincs a kornak se fiunal se lanynal, hisz lattunk minden fajtabol lehet 24 eves mar igazi erett ferfi es ugyanugy lehet 35 eves erettlen no is

es annak h spotolo meg annyi koze sincs vagy h min\lyen szakmaban van elhelyezkedve igazan emberfuggo

2011. szept. 23. 19:05
 42/73 anonim ***** válasza:

hát én akk tényleg nem tom..csak ő focista és többségük elég furcsán vélekedik a párkapcsolatról..ők azt élvezik,ha minnél több nőt kaphatnak meg,és hétről hétre mással lehetnek..

és a vicces h 1 csomo mindent feladtam vna érte,bár lehet h tényleg nem egymáshoz valoak vunk mert azért neki már valószínű,h megvannak a rigolyái..

csak azt nem szeretném,ha másé lenne..:S

2011. szept. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 A kérdező kommentje:

-vegulis ahogy emlekszem azt irtad, h o 30 folott van es te pedig 21 tul nagy hozzad

-es a ferfiak egymast rosszba viszik

2011. szept. 23. 19:22
 44/73 A kérdező kommentje:
az en baratomat Pest rontotta el ugymond a vilagvaros a sok lehetoseg
2011. szept. 23. 19:24
 45/73 anonim ***** válasza:

ez totál így van..csak a rosszba viszik egymást..én láttam,h ő milyen ember amikor csak velem van,és milyen akkor amikor a csapattársai is ott vtak körülöttünk..

és igen,ő is azt mondta,h őt zavarja a köztünk levő 13 év,mert itt nem 4-5évről van szó..bár nem értem h miért,hisz az elején engem zavart,de utána megszoktam..

és Pest!na ő már 15éve elvileg ott él,ott van lakása,igazi barátai.és mindig féltem amikor hazament mert akk teljesen más volt amikor pestre ment.

sokszor ugy vtam vele,h miért is maradna velem,hisz felmegy pestre és ott talál nálam jobbakat is..

2011. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 A kérdező kommentje:

-de mi a csoda, nem tudta mikor megismert teged, h te hanye eves vagy?

-az en exem innen szarmazik ahonnan en es elfelejtette talan, h honnan szarmazik pedig annyira jo fiu de nem valtozott igazan sokat csak egybol mar nem akarja o sem a kapcoslatot nem is csoda ott a sok kihivo lany igaz egyikhezsincs koze tudomasom szerint mert engem szeret meg annak ellenere, h nem vagyunk egyutt

2011. szept. 23. 19:45
 47/73 anonim ***** válasza:

a vicc az,h mikor megismerkedtünk én elmondtam neki h 21 vok..megkérdeztem Tőle h ő mégis hány éves?erre azt mondta h 27..és simán kinézett annyinak ezért nem is gyanakodtam..majd elkezdtünk randizni és akk bevallotta h 33 éves..

gondolom mikor meglátott arra számított,h majd az estét esetleg vele töltöm és ezért hazudott.majd amikor látta,h nem olyan fajta vok akk elmondta..

és nekem vtak előszőr kételyeim,h talán engem zavar hisz tapasztaltabb meg minden,és ő mondta h mindenképp járni akar velem.majd ahogy egyre jobban belemélyedtünk akk mondta h őt ez zavarja és nincs jövöje,és h nem akar annyira belebonyolodni ebbe a kapcsolatba mert belémszeret és akk csak magával fog kicseszni. 2hetente rájött ez a valami,de akk beszéltem vele és ugy tünt h jo elfogadja,de ha egyedül volt akk ezen agyalt és mindig csak arra lyukadt ki h nincs jövöje

2011. szept. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 A kérdező kommentje:
miert ne lett volna megis jovoje, szinte minden pasi a fiatal lanyokat szereti ritka, mikor forditva int nalunk az en baratom sem az idosebbeket szerette csak mi egyamsba szerettunk es kesz. O neked hazudott ha kart volna teged akkor vart volna amig felnossz es kitart melletted, ne magyarazza senki, h szamit a kor
2011. szept. 23. 20:12
 49/73 anonim ***** válasza:

én is így látom,bár szerinte nekem még kikéne élnem magam.és szerintem nem tudta elképzelni azt,h egy ilyen fiatal lány kitartana mellette..

meg ő 34 éves ugyh szerintem ő már lassan feleséget,meg családot akar..nekem meg itt az egyetem,és ő ugy számította,h még vagy 6-7év mulva szülnék ha szülnék..

és ez fáj ,h előadja h soha nálam jobbat,szebbet nem érzett és ez lesz a vége..

vmilyen szinten őt is megértem,de nem így terveztem..

2011. szept. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 A kérdező kommentje:
nem tudom te is mit tudnal csinalni, h visszaszerezd ha akardod meg, megkell gyozd errol. Nekem ez viszont mar nehezebb mert kinek kell egy idosebb lany mint maga a fiu
2011. szept. 23. 20:28
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!