Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 12éves lány és egy 18éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alex Lion kérdése:

Egy 12éves lány és egy 18éves fiú járhatnak "büntetlenül"?

Figyelt kérdés
Természetesen nem a parkba járásról beszélek, hanem hogy lehetne-e anélkül valamiféle "párkapcsolatot" kiépíteni az adott szituációban, hogy az emberek megbotránkozzanak vagy ezért megbélyegezzenek? Nagyon megtetszett az a lány, elkezdtünk beszélgetni, én meg teljesen ráhajtottam, mert simán kinéz 16-nak... Aztán az egyik barátomtól tudtam meg hogy csak 12éves, de ez sem a külsején, sem a viselkedésén nem látszik... Mint késöbb megtudtam, ő is 16-nak nézett engem, mert elég fiatalos arcom van. Nem vagyok pedofil, sem perverz sexmániás barom! Látom hogy tetszek neki, de én most nem tudom hogy merre lépjek... Bár csak idősebb lenne 3-4 évvel...
2011. szept. 29. 09:33
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
Viszont a kommentek rávilágítanak még egy fontos dologra: senki sem bíztatott, és örvendetes hogy nincs tele az ország (vagy legalábbis az oldal) perverz hülyegyerekekkel... Tyűű, mekkora mák hogy kiderült hogy ilyen fiatal... Bele sem merek gondolni hogy milyen őrültséget vittem volna végre... De sokat tanultam az esetből
2011. szept. 29. 14:47
 32/46 anonim ***** válasza:

én még mindig nem tudom neked elhinni apa, hogy ráizgultál egy 12 évesre.

legyen az akármilyen testű, vagy lelkű.

2011. szept. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha szeretitek egymást annak ne legyen akadály semmi!! És látszik, hogy te a rendesebbik fajból származól...akkor meg? A szexxel meg majd vártok ;)
2011. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 A kérdező kommentje:
Jajj, ne legyetek már ennyire unintelligensek, hát nem azt mondom hogy ez az egyik fontos tényezője a történetnek?! NEM LÁTSZIK RAJTA! Nem kell a rizses-tejfölös lecsó hogy "legyen akármilyen teste"! Én is ezért rökönyödtem meg! :O
2011. szept. 29. 15:29
 35/46 anonim ***** válasza:
80%

Én emg egy 14 évesre gerjedek legjobban a suliból aki pont hogy nem néz ki 14nek nah?:D


Egyébként ha nem múlt el 14 éves és csak MEGCSÓKOLOD akkor is le vagy csukva 2-4évig terjedő szal vegyél vissza, sorry:S


F18

2011. szept. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 A kérdező kommentje:
Hát sajnos azért ez a 6év elég nagy akadály :/ viszont ha várnék 2évet akkor sem lenne sokkal jobba ahelyzet: 14/20év? És nem (csak) a sex miatt... Most ha a sexuális életet félrerakjuk: Az apja attól függetlenül kinyír, a családtagjaim/családtagjai mind meg akarnak majd ölni... Sohasem gondoltam volna hogy valaha is ilyen agyament szituációba fogok kerülni... Majd talán ha ő 18 én meg 24lennék, na! talán akkor már lehetne valami...
2011. szept. 29. 16:40
 37/46 anonim ***** válasza:

Ha cigányok vagytok, akkor gyereket is csinálhattok, mert az hagyomány.

Ha magyarok vagytok, akkor bűncselekmény.

ÉS csodálkozik még valaki, hogy az emberek egyre jobban kiakadnak?

2011. szept. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
semmi gáz járjatok csak, arrol meg nemkell tudnia senkinek hogy szexeltek :D ha nem tudja senki csak ti akkor nem büntetik ennyi :D
2011. szept. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Kíváncsi vagyok én is a csajra, privátban küldhetsz képet.

21 éves vagyok és nekem meg egy 14 éves csaj tetszik nagyon de félek mit szólna hozzá a baráti kör.

2011. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
én nem azért nem fogok vele szexelni mert félek hogy valki megtudja! azért mert 12éves, és ennyi! azért nekem is vannak eszméim... mondjuk az ágybna rögtön kiderült volna, de oltári nagy mákom van hogy addig nem jutottunk el... és természetesen nem vagyok kokszos, őt, kampós orrú sem vagyok! az már más tészta hogy milyen "testvériség tagja vagyok"... természetesen ha ott kitudódna ez, akkor már régen alulról szagolnám az ibolyát! :D és nem küldök róla senkinek képet, ne kérjétek mert nem fogok...
2011. szept. 29. 22:09
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!