Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 12éves lány és egy 18éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alex Lion kérdése:

Egy 12éves lány és egy 18éves fiú járhatnak "büntetlenül"?

Figyelt kérdés
Természetesen nem a parkba járásról beszélek, hanem hogy lehetne-e anélkül valamiféle "párkapcsolatot" kiépíteni az adott szituációban, hogy az emberek megbotránkozzanak vagy ezért megbélyegezzenek? Nagyon megtetszett az a lány, elkezdtünk beszélgetni, én meg teljesen ráhajtottam, mert simán kinéz 16-nak... Aztán az egyik barátomtól tudtam meg hogy csak 12éves, de ez sem a külsején, sem a viselkedésén nem látszik... Mint késöbb megtudtam, ő is 16-nak nézett engem, mert elég fiatalos arcom van. Nem vagyok pedofil, sem perverz sexmániás barom! Látom hogy tetszek neki, de én most nem tudom hogy merre lépjek... Bár csak idősebb lenne 3-4 évvel...
2011. szept. 29. 09:33
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Aki kapott képet vagy valamit az küldje el nekem.
2011. szept. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 A kérdező kommentje:
ennyire érdekel titeket hogy hogyan néz ki?
2011. szept. 29. 22:35
 43/46 anonim ***** válasza:
100%

Jawohl! Vagy nem tudtad?

Itt az a szokás, hogy gyűjtik a fejeket a válaszolók, hogy kit tudnak kép küldésére rábeszélni. Netes kockáknak jó szórakozás.

2011. szept. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Hát sajnálom hogy én nem teszek eleget nekik ^^
2011. szept. 29. 22:46
 45/46 anonim ***** válasza:
Én vagyok aki azt mondta, hogy 14 éves csaj tetszik neki. Ha küldök neked róla képet akkor te is küldesz a csajról aki neked tetszik?
2011. szept. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, de nem... Remélem megértesz :) Ez most nem azon múlik hogy kapok-e cserébe valamit...
2011. szept. 30. 09:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!