Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 12éves lány és egy 18éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alex Lion kérdése:

Egy 12éves lány és egy 18éves fiú járhatnak "büntetlenül"?

Figyelt kérdés
Természetesen nem a parkba járásról beszélek, hanem hogy lehetne-e anélkül valamiféle "párkapcsolatot" kiépíteni az adott szituációban, hogy az emberek megbotránkozzanak vagy ezért megbélyegezzenek? Nagyon megtetszett az a lány, elkezdtünk beszélgetni, én meg teljesen ráhajtottam, mert simán kinéz 16-nak... Aztán az egyik barátomtól tudtam meg hogy csak 12éves, de ez sem a külsején, sem a viselkedésén nem látszik... Mint késöbb megtudtam, ő is 16-nak nézett engem, mert elég fiatalos arcom van. Nem vagyok pedofil, sem perverz sexmániás barom! Látom hogy tetszek neki, de én most nem tudom hogy merre lépjek... Bár csak idősebb lenne 3-4 évvel...
2011. szept. 29. 09:33
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
Avval is számoltál, hogy egy 12 éves kislány még GYEREK? És előtte áll még a puberta. A teste merőben nagyot fog változni. Akkor minek bolondítod most, ha aztán lehet nem is fog tetszeni? A gondolkodási is változni fog. Ráadásul ebben a korban még éppenséggel a tanuláson kellene h az esze járjon, nem pedig rajtad. Ne érts félre, nem vagyok én ilyen 'ellenes' típus, viszont nevetséged h ?felnőtt? létedre ezekkel az alapvető dolgokkal nem vagy tisztában! Ha kinéz 16nak ha nem, ilyet akkor sem tehetsz!
2011. szept. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
Hát semmi kedvem börtönbe menni :D Mindíg kifogom az ilyen hülye helyzeteket... Mekkor balfék vagyok XD
2011. szept. 29. 12:46
 23/46 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele hogy dutyiba dugnának mivel jogi ismereteket is tanulok, igazándiból amikor megtudtam hogy ilyen fiatal, már akkor tudtam hogy halál vagyunk ilyen téren ítélve... De mindenképpen meg akartam tudni hogy a többi ember hogyan áll hozzá. Szeretem meghallgatni az emberek véleményét egy adott témáról, de még egyszer mondom: NEM VAGYOK PEDOFIL!
2011. szept. 29. 12:51
 24/46 anonim ***** válasza:

Van egy unokatesóm, akinek 13 éves korában volt 19 éves barátja, na az sem semmi. Nem is tudták a szülei.

Én kis gyagyás aki szintén 13 voltam nem hogy helyre tettem volna, hanem még szurkoltam nekik.

A mai énem már más, ha igaz ez a történet nagyon gyorsan szakítsd meg vele a viszonyodat és keress egy korodbeli lányt. A húgom pont most 12, ha felnőtt barátja lenne azt addig pofoznám amíg összeszarja magát.

2011. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:

hogy tudsz a testére nézni?

egyáltalán hogy nem fordul fel a gyomrod?


12 éves.....gyerek te meg a testét nézed????


te beteg hát neked se való kishúg az 100%-ék.

2011. szept. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
Bazz, mondom hogy nem látszik rajta a kora! Nem ezt magyaráztam?
2011. szept. 29. 14:08
 27/46 anonim ***** válasza:

mutass róla 1 képet vagy facebook-on fennt van?

ha látnám más lenne.........privibe is jöhet.

2011. szept. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Nincs fent fb-n, meg nem is szívesen mutogatom
2011. szept. 29. 14:15
 29/46 anonim ***** válasza:

nekem megmutathatod nem élek vissza vele, és nem is használom fel sehol....

komolyan csak kíváncsi vagyok rá, ha már ennyire rácuppantál.

2011. szept. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

Na, mégsem vagy te annyira hülye.

De tartom és emelem, hogy egy frissítő verést érdemelsz.

2011. szept. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!