Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 12éves lány és egy 18éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alex Lion kérdése:

Egy 12éves lány és egy 18éves fiú járhatnak "büntetlenül"?

Figyelt kérdés
Természetesen nem a parkba járásról beszélek, hanem hogy lehetne-e anélkül valamiféle "párkapcsolatot" kiépíteni az adott szituációban, hogy az emberek megbotránkozzanak vagy ezért megbélyegezzenek? Nagyon megtetszett az a lány, elkezdtünk beszélgetni, én meg teljesen ráhajtottam, mert simán kinéz 16-nak... Aztán az egyik barátomtól tudtam meg hogy csak 12éves, de ez sem a külsején, sem a viselkedésén nem látszik... Mint késöbb megtudtam, ő is 16-nak nézett engem, mert elég fiatalos arcom van. Nem vagyok pedofil, sem perverz sexmániás barom! Látom hogy tetszek neki, de én most nem tudom hogy merre lépjek... Bár csak idősebb lenne 3-4 évvel...
2011. szept. 29. 09:33
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:

Nem tudom elképzelni, ha egymás mellé álltok, hogy ne látsszon a korkülömbség.

Bocs, de egy 12 éves kislányt szerintem neked békén éne hagynod. Nem hozzád való, még gyerek, ha szerelmes vagy belé akkor is. Igaz én is 20 éves vagyok és 16 éves lányt szeretek de ha már ez is beszédtéma az embereknél, képzeld el milyen lenne ha egy kisgyerekkel járnál.

2011. szept. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
Ja, és az apjával is számolj. Ha az én 12 éves lányommal kezdene ki egy felnőtt, megetetném vele a tökeit.
2011. szept. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:

nem fér a fejembe, hogy egy 18 éves felnőtt férfinak, hogy jut eszébe egy 12 éves kisgyerekekkel kikezdeni.......

ez undorító!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. szept. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:

hát a szexel várnod kell akkor minimum 2-3 évet kisapám!!Ne ronts meg egy 12 éves kislányt.Én meg úgy tudnék foglalkozni egy 12 évessel mintha gyerekem lenne nem pedig párom :O

Hát akkor várj pár évet amíg idősebb lesz és akkor próbálkozz nála.Mert ha ezt a szülei megtudnák....hát szerintem elég rosszul járnál

2011. szept. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 A kérdező kommentje:
Nem akarom megrontani, és nem vagyok szerelmes, csak szimpatikus, meg hát testre sem utolsó... Szóval szimplán tetszik...
2011. szept. 29. 10:43
 16/46 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ha nem szexeltek, nem látjátok egymást meztelenül, stb., akkor nem büntetik. Az más kérdés, h erkölcsileg mennyire elítélhető.
2011. szept. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
nahh ez brutál:D 12 évesen még eszembe nem volt a pasizás nemméghogy egy 18 éves sráccal..
2011. szept. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:

Járás = párkapcsolat, párkapcsolat = járás ( legalábbis valamilyen szinten)


Barátkozni barátkozhatsz vele, azt a törvény nem bünteti, de nem érhetsz hozzá. Csók se lehet, mert ha netán élénk a fantáziája te mész picit hűsölni..

2011. szept. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
De amúgy tényleg nem látszik hogy 12... Másképpen bele sem kezdtem volna semmibe, én is elítélem a pedofilokat, pedig most én sem álltam tőlük messze...
2011. szept. 29. 12:08
 20/46 BlackSword ***** válasza:
100%
Jaja... Járni lehet... De a szexszel várnotok kell addig, amíg a lány be nem tölti a 14-et... Mert egyébként büntethető vagy...
2011. szept. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!