Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád a barátnődet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a barátnődet az apádnak tett ígéretedért és egy kocsiért?

Figyelt kérdés
Most örököltem 25Millió forintot a külföldi (az életemben sosem látott) külföldi nagyapámtól és szeretnék venni egy Lancia delta HF integrale autót amit átépíttetnék rally autónak és versenyekre szeretnék vele járni.Apámmal régen ez volt a vágyunk/álmunk de anno nem tehettük meg és apámnak megígértem halála előtt egy héttel hogy ha sikerül az életben annyi pénzhez jutni akkor megvalósításom a közös álmunkat egy ilyen autóval (azért ilyennel mert 87-92ig ezek nyerték a WRC bajnokságokat).Erre a projektre nagyjából 11millió Ft-ot kellene elvennem az örökségből.A barátnőm (akivel 5éve vagyok együtt) meg nagy családi házat szeretne venni belőle mikor elég lenne nekünk egy kis kertes vagy panel lakás is.És nem tudom mit tegyek
2011. okt. 14. 23:33
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:

Miért ha elfogy a pénz a kocsit nem kell fenntartani?


Inkább a jövődre és a gyerekeid jövőjére alapozz, ne ilyen butaságokra. Oké h valaki rajongó de h erre adja ki azt a rengeteg pénzt...

2011. okt. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:
Jó de 1 max 3-4 futamon elindulni olcsóbb mindent össze vetve mint a nagy ház.És így ahogy én gondolkodtam lenne lakásunk is és az álmainkat is megvalósításom.A kondi terem nem rossz ötlet szóval azt meggondolom
2011. okt. 15. 00:10
 13/40 anonim ***** válasza:
Szerintem, vegyetek egy házat a mai árak mellett már egész pofás kertes házakhoz lehet hozzájutni a te pénzedhez képest olcsón. A többit meg ahogy előttem is írták fektesd be és hajrá ;)
2011. okt. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Átfontolom még!De lehet mégis befektetem 1-2év múlva meg létre hozom az álmom.Köszönöm az eddigi válaszokat
2011. okt. 15. 00:25
 15/40 anonim ***** válasza:

Nem kondi terem.

Az megint egy 10-15 milla és a 90%a csődbe megy az első évben.

Küzdősport terem,ringgel,bokszzsákkal.

Egy ilyennek a fenntartási költsége minimális,viszont a helyet meg sokan igénybe vehetik nem csak küzdősportolók,hanem zumba,pilátesz meg mindenféle.

2011. okt. 15. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:

Talán nem is kell elhagynod senkit az autóért...két és fél millióért kapsz ilyen gépet.

[link]

Mondjuk ezt a vasat nem cseszném össze, mert vannak olcsóbbak is. Szerintem sok az a 11 millió..kevesebből is kijön. Nekem is volt egy álom autóm az ország másik felében...állandóan nézegettem használtautón, a sors fintora, hogy egy ismerősöm vette meg. Rá 3 hétre rommá törte. Ne sz@rozz...vedd meg.

2011. okt. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:

Az "álmod" fontosabb először TE élj és utána alapítsd családot, ne áldozd fel magad és az egyetlen lehetőséged az életbe.


Nehogy már a barátnőd mondja meg hogy mit csinálj a pénzedből TE döntsd mert a TE pénzed.Talán a ház lesz az életed legnagyobb hibája honnan tudod hogy alakul a nőddel a kapcsolat? Elválsz stb.Nőre marad a ház ez is benne van a pakliban.

2011. okt. 15. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

A válasz írója 88%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:10


Néztem ezt az autót is.De én erre gondoltam ( [link] ) és saját ízlésre megcsináltatni.És igy is kijönne 2,7Millió forintból.A nagyobb tételek az a bajnokságba nevezés (ez magában milliós tétel),futamokra elmenni,szerelőket alkalmazni (1-2 dolgot megtudok oldani de nagyobb hibákat nem) és egyéb költségek.De elmegyek holnap ezt az autót megnézem.


A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:13


Még nem házasodtunk össze de ha össze is házasodnánk akkor mindenki vinné amije volt mert egyik barátom is igy szívta meg hogy elszedte tőle a nő az autót,lakást de még a maradék pénzét is

2011. okt. 15. 01:27
 19/40 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedben inkább a házat választanám. Sokkal fontosabb mint ilyen dolgokra elszórni a pénzt. Szerintem a barátnőd reálisan látja a dolgokat.

Jó dolog a hobbi, de 11 milliót beleölni, bocsi de a mai gazdasági helyzetben nevetséges felelőtlenség.

Az emberek életre szóló lakáshitelekbe mennek bele, hogy normális körülmények között élhessenek a családjukkal, te meg elszórnád a pénz felét.

Persze a tied, te döntesz. Én házat vennék az tuti. 25 millióból még Pest közelében is lehet normálisabb családi házat venni.

Ne legyél bolond...


21F

2011. okt. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:

Lényeg: Nem csak másokért kell élned mert 1x élsz ki kell élvezni, használni amit kapsz ne halhass a sok hü.yére igenis azt csináld amit TE akarsz és ha ott vagy már jöhet a családalapítás!


És ha már a feministák olyan igazságosak mondják itt is ezt: (ne csak fordított helyzetben!)


Vegyetek felesben házat, mert úgy igazságos.


Ha már a fordítva témánál tartunk: Mi lenne ha a nő kapna pénzt és megkérdezné itt hogy "álmai vagy párja+család"? Itt szerinted mire voksolnának?


Persze hogy az álmaira és miért? Mert a nőknek teljesülhet MINDEN álmuk! Ezért vagyunk hogy őket szolgáljuk!

Itt az élő példa mindenki a családra voksolt mert erre születünk nekünk lószar sem jár azt kell csinálnunk amit a nő akar mert ők a felsőbbrendűek mi meg kutyák vagyunk..

2011. okt. 15. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!