Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád a barátnődet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a barátnődet az apádnak tett ígéretedért és egy kocsiért?

Figyelt kérdés
Most örököltem 25Millió forintot a külföldi (az életemben sosem látott) külföldi nagyapámtól és szeretnék venni egy Lancia delta HF integrale autót amit átépíttetnék rally autónak és versenyekre szeretnék vele járni.Apámmal régen ez volt a vágyunk/álmunk de anno nem tehettük meg és apámnak megígértem halála előtt egy héttel hogy ha sikerül az életben annyi pénzhez jutni akkor megvalósításom a közös álmunkat egy ilyen autóval (azért ilyennel mert 87-92ig ezek nyerték a WRC bajnokságokat).Erre a projektre nagyjából 11millió Ft-ot kellene elvennem az örökségből.A barátnőm (akivel 5éve vagyok együtt) meg nagy családi házat szeretne venni belőle mikor elég lenne nekünk egy kis kertes vagy panel lakás is.És nem tudom mit tegyek
2011. okt. 14. 23:33
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 01:13


Igen!

Lehet igazad van neked is.De pl nézd meg ezt a házat.Szerintem tök szép és bőven elég is lenne.Ezért nem értem hogy minek nekük hatalmas ház mert tök feleslege szerintem


[link]


vagy pl ez


[link]


Mind2 Wekerlén van Kispesten ami nem is szär hely.

2011. okt. 15. 01:48
 22/40 anonim ***** válasza:

Azt csináld amit te szeretnél ne hallgass másra mert később nagyon megbánod x év múlva!

Ha neked megfelel a lakás 100% -ig akkor nem téma tárgya megveszed aztán ha a nőnek nem tetszik megszokik vagy megszökik..ennyi!


Tényleg csúnya vége lehet ha egy nőbe vetted a bizalmad, pénzed, ilyet soha ne tegyél mert irtó rosszul jársz!

2011. okt. 15. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
Kompromisszum és arany középút! Bármelyiket is hagynád el, bánnád míg élsz és vagy a bnődet v magadat hibáztatnád!
2011. okt. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
Vedd meg a két házat és add ki albérletbe. A maradék pénzből futja az autóra is. A két lakásból 200.000 forint tisztán a tiéd havonta (lehet, hogy több is), amihez hozzáteszed a fizetésed. Az így kapott összegből apránként megcsinálhatod az autót.
2011. okt. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
2011. okt. 15. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Ha nőd akivel őt éve eggyüt, vagy megtagadná tőled ezt, keress másikat! Mellesleg miért túrkál a tárcádban? Vedd meg a kocsit, de ne kérdezd meg a nőd véleményét.
2011. okt. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
Viszont, ha a ház mellet döntesz, egész életedben azt fogod mondogatni, mekkora b4f4sz voltam, hogy nem vágtam bele. :S
2011. okt. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem tudnátok a későbbiekben fenntartani, felesleges a nagy ház. Majd építetek hozzá, ha eljön az ideje. Kompromisszumot kell kötnötök, különben ez a dilemma a kapcsolatotok végét foglya jelenteni.
2011. okt. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Próbálom megérteni a dilemmádat, de nem igazán tudom.

Örülnék, ha ilyen lehetőség megadatna nekem is. Egész biztosan nem sajnálnám a pénzt sem a páromtól, sem a jövendőbeli családomtól. Vennék egy akkora házat, hogy a gyerekeknek külön szobájuk lehessen, nekünk is, nappali, konyha, fürdő és kert. Ez szerintem nem egy hatalmas ház... Ennyit igazán megtehet egy ember a szeretteiért és önmagáért. A maradék összeget (mert ugye marad) azt befektetném és dolgoznék az álmomért. Félreértés ne essen, nem azt akarom mondani, hogy az álmok nem fontosak, de annál jobban fogod tudni értékelni, ha saját erődből váltod valóra. A starthoz már megvan a pénz.

Örüljetek közösen, hogy így alakult! Ritka szerencsés ember vagy!

Az én páromnak külföldön kell nyomorognia, hogy befedjük a házat, én megy gyúrom a tanulást 1000-el.


A konkrét kérdésedre válaszolva ESZEMBE SE JUTNA EMIATT ELHAGYNI VALAKIT, AKIT SZERETEK!

2011. okt. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:36


Amiket mutattam lakásokat azokban is ha 2 gyerekünk lenne akkor mind2-nek lenne saját szobája is.Még megfontolom rendesen mit tegyek mert én sem akarok szakítani.De azt te is megértheted hogy a barátnőm sem úgy áll a dolgokhoz hogy nekem is jó legyen ö szinte röghöz kötötte hogy nagy házat szeretne.És az nem tetszik hogy (leginkább) hogy nem áll melletem

2011. okt. 15. 13:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!