Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elhagynád a barátnődet az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a barátnődet az apádnak tett ígéretedért és egy kocsiért?

Figyelt kérdés
Most örököltem 25Millió forintot a külföldi (az életemben sosem látott) külföldi nagyapámtól és szeretnék venni egy Lancia delta HF integrale autót amit átépíttetnék rally autónak és versenyekre szeretnék vele járni.Apámmal régen ez volt a vágyunk/álmunk de anno nem tehettük meg és apámnak megígértem halála előtt egy héttel hogy ha sikerül az életben annyi pénzhez jutni akkor megvalósításom a közös álmunkat egy ilyen autóval (azért ilyennel mert 87-92ig ezek nyerték a WRC bajnokságokat).Erre a projektre nagyjából 11millió Ft-ot kellene elvennem az örökségből.A barátnőm (akivel 5éve vagyok együtt) meg nagy családi házat szeretne venni belőle mikor elég lenne nekünk egy kis kertes vagy panel lakás is.És nem tudom mit tegyek
2011. okt. 14. 23:33
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Beszéljétek át. Gondolom már megtörtént, de még egyszer.

A barátnőd nem a pénzed miatt van veled, hiszen erről az örökségről nem tudott, ahogy te sem. Meg lehet oldani úgy, hogy mindkettőtöknek jó legyen.

A barátnőd mekkora házat szeretne ?

2011. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a nőd egy p.csa. Mégis mi az, hogy nagy házad szeretne a te pénzedből?
2011. okt. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Én tiszteletben tartanám a döntésedet, de megpróbálnék veled valamit közösen kiokoskodni, hogyan forgassuk úgy a dellát, hogy jusson is, maradjon is.
2011. okt. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 13:38


Hát ö emeletes kertes házat nézett ki amibe van alul felül WC,fürdő,2szóba van fent 2 lent és a nappali csak egymaga 70négyzetméter.


Esküszöm nem igaz az a mondás hogy a pénz boldogít.Mert egyáltalán nem boldogít csak veszekedés van miatta

2011. okt. 16. 11:10
 35/40 anonim ***** válasza:
55%
Aki azt írta, hogy biztos nem a pénzéért van a kérdezővel: akkor is, mégis hogy jön ahhoz valaki, hogy megmondja a párjának, hogy mi legyen az Ő pénzével? Semmi köze ahhoz a pénzhez, az a kérdezőé, én még akkor sem pofáznék bele, mit csináljon azzal a pénzzel, ha házasok lennénk. A luvnya pedig papíron ráadásul senkije se a kérdezőnek. Anyagias pitsa, megérezte a pénz szagát és most bevadult a "nagy családi házával". Erre mondják, hogy könnyű más farkával a csalánt verni. Ha pasi lennék, egész biztos nem terveznék közös jövőt egy ilyennel. Engem az is boldoggá tenne, ha egy kis panelban élhetnék azzal, akit igazán szeretek...
2011. okt. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Próbáljatok közös nevezőre jutni. Győzd meg, hogy fölösleges akkora nagy ház (itt főleg a két fürdőre gondolok+ WC).

Szerintem csak meg kell, hogy értsen téged is, ha te is hajlandó vagy felé engedni.

Én tényleg azt mondom, hogy örüljetek a lehetőségnek, ha most még veszekedtek is. Menjetek el együtt valahova, egy hétvégén, és nyugodtan beszéljétek át.

2011. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:

Ááá!

Egy akkora házat ki is kell fűteni,fenntartani.

Ilyen kérdésekben ne hallgass egy fiatal nőre,mert nem értenek hozzá,tisztelet a kivételnek.

Amikor én vettem házat,akkor kinéztem és megvettem,mert tudtam,hogy a bnőm nem ért az ilyesmihez,max annyiban tudna hozzászólni érdemben,hogy szép-e vagy nem.

Vagy amikor mondta,hogy ő vesz egy autót.

Akinek még nem volt kocsija azt hiszi megveszi a kocsit és annyi,anyagi része letudva.Ő is ilyen volt,aztán elmondtam,hogy akkor havi 40ezret kell beletankolni,biztosítás rá,adózni utána,szervizelni,kiszámoltam neki,hogy kb mennyi lenne csak a fenntartása egy évre,uh maradt a bérletnél.

Te válassz házat,lakást és átgondoltan,nem elhamarkodva.

Egyébként meg az üzleti,anyagi dolgaidat nem feltétlen kell megbeszélni vele,max annyit kellett volna,hogy kaptam egy adag lóvét,nem kell számszerűsíteni neki,meg senkinek sem.

2011. okt. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

Előttem szóló!

Talán túlságosan lebecsülöd a női nemet. Nem mondom, hogy semmibe sincs igazad, de azért ez túlzás.

Hadd legyen már őszinte a párjához, ha ő úgy szeretné, és hadd tervezzenek csak együtt.

Talán a nőknek mindenre csak bólogatni kéne és semmibe se legyen beleszólásuk, mert nem értenek hozzá? Ez nem enyhe, hanem nagyon nagy túlzás!

2011. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Dehogy becsülöm le a nőket,csak ésszel kell csinálni.

Pl kiválasztottam 4 nagyon csúnya házat,vagy olyat amit soha nem választana és 5.ként közé tettem azt amit én választottam ki,mert tudtam,hogy így ő is azt fogja választani és ezzel az apró kis húzással őt is bevonom a döntésbe,sőt.

2011. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
De csak trükkökkel vonod be őt is a döntésbe. Mi mindig megbeszéljük: elismerem, hogy ő jobban tud, ért dolgokat (elmondja, hogy ez, meg az miért jobb, én felfogom), viszont figyelembe vesszük az én ízlésemet, választásomat is. Egy párkapcsolatban a feleknek együtt kell konzultálniuk, már ha mindkét félt érdekli az adott dolog. Az normális, ha nem érdekel, hogy milyen biciklibelsőt vesz, de egy ház, autó... az azért más tál tészta!
2011. okt. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!