Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öngyilkossággal fenyegtőzik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkossággal fenyegtőzik, de én már nem akarok vele lenni! Mit tegyek? Félek.

Figyelt kérdés
Szakítottam 2 hete a barátommal 3,5 év után, mert nem volt már meg az a tűz, már a szerelem elmúlt. Most azzal fenyeget hogy megöli magát, és mondta ha bárkinek is elmondom tényleg megteszi, és az én lelkemen szárad. Nagyon félek, tegnap írt hogy nem akar tovább élni mert senki nem szereti és egy vesztes, azóta semmi..fogalamam sincs mi van vele és félek nagyon. De kényszerből meg nincs értelme együtt lennünk, de ő nem érti meg. Nem hiszem hogy képes lenne megtenni, de kitudja. nagyon gyenge jellem, pedig eddig nem volt ilyen... Mit csináljak ebben a helyzetben?? 19/L
2011. okt. 22. 10:18
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 A kérdező kommentje:
amikor írta ezt a dolgot, és mondtam hogy szólok a szüleinek aztmondta ha megtezsem akkor 100% ban megteszi.. és akkor is írta hogy ez most fenyegetés.
2011. okt. 22. 10:50
 22/64 anonim ***** válasza:
95%
Mondd el a szüleinek! Legalább az apja majd "helyreteszi" a kis lelkét:D
2011. okt. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
93%
Csak arra vigyázz nehogy veled tegye meg, hogy megöl! Sok hülye ember van mostanában, lehetőleg maradj ki a kékfényből! Kerüld el messziről, ne menj vele sehová, hiába hívna!
2011. okt. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 A kérdező kommentje:
Pedig azt akarja találkozzunk hogy le tudja zárni a dolgot.. égyébként 24 éves... Soha nem gondoltam volna hogy ilyennel fog sakkban tartani.
2011. okt. 22. 10:53
 25/64 anonim ***** válasza:
100%
Ne találkozz vele!!! Könyörögni fog, zsarolni és még amit el se tudsz képzelni.
2011. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
61%

"10:40 - Lehet, hogy vannak jelek, de aki manipulatív szándékkal használja fel, az nem teszi meg."


Valóban a srác manipulálni akar, ezt nem vitatom. De az ilyenre az általános forgatókönyv: nem egy-két ilyet láttam:

1) Megunja, és normális lesz.

2) Ez a kevésbé esélyes, de nem ritkán előfordul: látja, hogy az öngyilkossággal való fenyegetőzésének nem lett foganatja, így tesz egy sikertelen öngyilkossági kísérletet, majd még egy, még egyet, ehhez a környezet hozzászokik, a srác azt látja, még ezzel sem tud elérni semmit, senkit nem érdekelné ha ő meghalna, stb. És aztán sokadjára valóban megöli magát.

De az se ritka, hogy valakinek véletlenül sikerül egy figyelemfelkeltő gesztusnak szánt kísérlet... és meghal, hiába igazából nem is akart.

Szóval ezért mondom, hogy mindenképp szólni kell!!

2011. okt. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 Smartguy86 ***** válasza:
100%
Ne találkozz vele! Már lezártátok 2 hete, minek kéne megint találkozni? Azért akar találkozni, hogy ott is zsaroljon vagy fenyegessen.
2011. okt. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
100%
Mint minden idiótának, neki is a metro 3-k sínt ajánlom, tuti hatása van, más nem sérül se fizikailag, se lelkileg!
2011. okt. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 A kérdező kommentje:
És ha amiatt teszi meg megrt nem találkozok vele?? Iszonyatosan tud befolyásolni.. már rettegek.
2011. okt. 22. 10:58
 30/64 anonim ***** válasza:
100%

"Iszonyatosan tud befolyásolni.. már rettegek."

Pont ezért csinálja és, mint látod el is éri a célját...

Meséld el a szüleinek az egészet, de úgy, hogy komolyan vegyék.

2011. okt. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!