Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öngyilkossággal fenyegtőzik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkossággal fenyegtőzik, de én már nem akarok vele lenni! Mit tegyek? Félek.

Figyelt kérdés
Szakítottam 2 hete a barátommal 3,5 év után, mert nem volt már meg az a tűz, már a szerelem elmúlt. Most azzal fenyeget hogy megöli magát, és mondta ha bárkinek is elmondom tényleg megteszi, és az én lelkemen szárad. Nagyon félek, tegnap írt hogy nem akar tovább élni mert senki nem szereti és egy vesztes, azóta semmi..fogalamam sincs mi van vele és félek nagyon. De kényszerből meg nincs értelme együtt lennünk, de ő nem érti meg. Nem hiszem hogy képes lenne megtenni, de kitudja. nagyon gyenge jellem, pedig eddig nem volt ilyen... Mit csináljak ebben a helyzetben?? 19/L
2011. okt. 22. 10:18
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
100%

"Ahelyett, hogy segítenél a mentőcsónaknak, inkább ülsz és vakarod a fejed, hogy "jajj istenem, mit tegyek?""


Te ezt komolyan gondolod?!

Nehogy már a kérdező legyen a hibás egy ilyen sötét bunkó miatt!!

2011. okt. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:
A szülei tudják, hogy valami nincs rendben... munkahelyén is felmondott.. egyébként a nővére is fenyegetett már öngyilkossággal.. Nemtudom mi van it, de én vagyok a hibás, met szakítottam? Vágülis 19 éves avgyok.. nem akartam egy oylan kapcsolatban maradni ahol napi szinten ment a vita és semmi szerelem nem volt már bennem. ..
2011. okt. 22. 11:05
 33/64 anonim ***** válasza:

Qkker ha te ebből azt vonod le, hogy én a kérdezőt hibáztatom, akkor nagyon félreértettél :O Remélem a kérdező nem értett így félre.

Ebben a helyzetben szerintem egyébként sem sok értelme lenne "hibást" keresgélni...

2011. okt. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy hibás! Ne hagyd, hogy a srác bűntudatot keltsen benned, ez a célja...
2011. okt. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy szüleivel si leghamarabb hétfőn tudok beszélni. Félek.. de remélem nem csinál semmi hülyeséget. Nemtudom mit tehetnék.. ha találkozom vele azthiszi lehet még valami.. de nem.. nemlehet.. 24 évesen miért ilyen éretlen??? Azthittem, felnőtt módjára kezeli majd:/
2011. okt. 22. 11:09
 36/64 A kérdező kommentje:
Mit tegyek? Írjak neki? Keressem?? Vagy ne beszéljek vele? Mi lenne a jobb iylenkor?
2011. okt. 22. 11:11
 37/64 anonim ***** válasza:
100%
Az tény, hogy nagyon összelehet törve lelkileg. De ez akkor sem jogosítja fel, hogy téged zsaroljon! Semmiképp ne találkozz vele! Egyikőtöknek se tenne jót.
2011. okt. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
Mikor beszéltél vele utoljára?
2011. okt. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 A kérdező kommentje:
Tegnap hívott fel. De előtte meg 1 hétig nem.. és azért hívott mert megint hullámvölgye van, aztmondta. és akkor kezdte el ezt az öngyilkosságos témát. Hogy gondolkodik rajta mert nincs senki aki szereti és nem akar élni.
2011. okt. 22. 11:15
 40/64 Smartguy86 ***** válasza:
76%

Kérdező: az a baj, hogy 3,5 évig voltál egy emberrel, akit effektíve nem is ismertél. Nagyon nem. Ez lehet az ő hibája de lehet a tiéd is. Hogy lehet 3,5 évig együtt lenni valakivel úgy, hogy semmi nincs kimondva? Itt nagy vakítás ment részedről is és az ő részéről is.


Sejtem abban, hogy ő ilyen, a szülei vastagon benne vannak. Ők és a neveltetésük tették lelki nyomorékká a srácot. Sajnálatos. De ez nem a te felelősséged, többé már nem.


Ő a saját életével fenyegeti a te életedet. Csak magára gondol, rád nem. Mondd meg neki telefonon, hogy egy önző disznó, ha ennyire nem látja be, hogy csak a saját érdekei a fontosak neki, hogy neki meglegyen az, amit akar, és se az nem érdekelné, hogy te lelkibeteg leszel a halálától, se az nem érdekli, hogy a szüleit, testvérét, és a többi rokonát is itt hagyná a gyászban.


Undorító önző dolog az öngyilkosság már magában is, hát még valakit zsarolni vele...

2011. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!