Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öngyilkossággal fenyegtőzik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öngyilkossággal fenyegtőzik, de én már nem akarok vele lenni! Mit tegyek? Félek.

Figyelt kérdés
Szakítottam 2 hete a barátommal 3,5 év után, mert nem volt már meg az a tűz, már a szerelem elmúlt. Most azzal fenyeget hogy megöli magát, és mondta ha bárkinek is elmondom tényleg megteszi, és az én lelkemen szárad. Nagyon félek, tegnap írt hogy nem akar tovább élni mert senki nem szereti és egy vesztes, azóta semmi..fogalamam sincs mi van vele és félek nagyon. De kényszerből meg nincs értelme együtt lennünk, de ő nem érti meg. Nem hiszem hogy képes lenne megtenni, de kitudja. nagyon gyenge jellem, pedig eddig nem volt ilyen... Mit csináljak ebben a helyzetben?? 19/L
2011. okt. 22. 10:18
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 A kérdező kommentje:
vicces vagy... te letojnád ha valaki ezzel zsarolna?? :/
2011. okt. 22. 11:54
 52/64 anonim ***** válasza:
100%
őszintén? ha nem közvetlen családtag, akkor igen.
2011. okt. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 Ájron ***** válasza:
100%
ha képes ezzel zsarolni, meg is érdemli, hogy önkeze által haljon. Am meg tuti nem meri majd megtenni. tényleg szólj a szülőknek, aztán viszont ne érdekeljen. ha megöli magát akkor azaz ő baja. a marha...
2011. okt. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/64 anonim ***** válasza:
Amúgy engem is mindig kidobtak a nőim, mégsem jutott eszembe, hogy öngyilkos legyek miattuk. Úgy vagyok vele, ha itt hagytak, akkor rohadjanak meg. Én élem tovább a saját életem, csak immár nők nélkül.
2011. okt. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
37%
Maradj vele együtt kis ideig és viselkedj úgy,hogy ő maga ábránduljon ki belőled és akarjon továbblépni.
2011. okt. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
55%

ma 12:09!


Ekkora baromságot, hogy lehet leírni?

2011. okt. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 A kérdező kommentje:
Nem akarok vele lenni már, oka volt hogy szakítottam... nem szórakozom vele nem avgyok hülye. Csak szeretném ha nem csinálna magával semmit. Féltem.. De nem fogok visszamenni hozzá azért hogy boldog legyen.. okkal szakítottam. Én túlléptem .. azthittem ő is lehiggadt és erre tgenap ete ez történik.. Nemtudom mi lehet vele.:/ Remélem csak zsarol ezzel..
2011. okt. 22. 12:23
 58/64 anonim ***** válasza:

DE MI miért félted? Azt hiszed ez majd segít rajta. Hagyjad békén, és igen ezzel húzod az agyát ha folyton pátyolgatod, dumálsz vele. És igen igaza van aki mondta basszus már 24 éves, öngyilkos akar lenni ok.


De várjál már akkor gyere már át hozzám , mert különben én is öngyilkos leszek ok? Csak unatkozom azt jó lenne kis társaság. Nálad is már kezd függőség kialakulni. Hiába volt az exed felejtsd el. Ugye tudsz mit csinálni.

2011. okt. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 A kérdező kommentje:
Humoros vagy.. nem pátyolgatom egyátalán közöltem vele hogy én túlléptem rajta próbálok új kapcsolatot teremteni.. csak fogalmam sincs mi a jó megoldás.
2011. okt. 22. 12:40
 60/64 anonim ***** válasza:

Aha, ok. Nem olvastam végig, csak valahol ilyesmit olvastam. Az király, amugy meg akkor ennyi ez a jó megoldás. Hagyjad. Vagy akkor szólj a szüleinek ha akarsz, ha még nem.


Egyébként csak azért mondom ezt, mert nekem meghalt apám stb stb. mind1, és gondolkoztam öngyilkosságon de szánalmasnak tartom másokat ezzel zsarolni. Ha elmondja a bánatát az egy dolog, de más fenyegetőzni vele főleg így hogy még ő mondja hogy ez fenyegetés. Szánalmas

2011. okt. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!