Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálnátok ha az exetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ha az exetek bejelentené hogy gyereket vár?

Figyelt kérdés
A volt csajom bejelentette hogy babát vár tőlem!De megakarja tartani!Mondtam neki ebbe nekem is van bele szólásom erre közölte,hogy semmi közöm hozzá!Mi a fenének kell neki a gyerek ha nem is vagyunk együtt?Vagy mit csináljak vele?
2011. okt. 22. 14:27
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
61%

Mi az, hogy ebbe neked is van beleszólásod????

Nem a te testedben turkálnak és roppantanak össze egy miniatűr életet, hanem az övében!!!

ÉS mit gondolsz, kit fog ez egy életre lelkileg megnyomorítani?? hát nem téged, az biztos... -.-"

Attól még, hogy terhes nem kell újra összejönnötök.

Ha tényleg a tiéd, akkor csak egyet tehetsz: TÁMOGATOD.

Egy gyerek nem olyan, mint az exed egy tárgya, amit ha szakítottatok kihajítasz a szemétre.

2011. okt. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
100%
de tenyleg nem kell ezt igy felvenni.. ha meg akarja tartani, akkor megtartja. nem muszáj elvenned feleségül vagy ilyesmi..
2011. okt. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
0%

14:43


azért ne szülje meg, ha nincsenek együtt, mert így is annyi csonka család él, minek eleve úgy szülni egy gyereket, hogy nincs apja? hiába gondoskodna róla az apa, egy vasárnapi apuka kvára nem ugyanaz, mint amikor együtt élnek a szülők. hidd el, én tudom legjobban. egy apa igenis nagyon fontos, hogy bent legyen a gyerek életében, és ne kényszerből, hanem mert ő is akarja a gyereket!

2011. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
91%
fontos persze, de ha meg elveteti lehet h soha többet nem lehet gyereke..
2011. okt. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
16%

Szakítottatok? -Igen

Akarod a gyereket? -Valószínűleg nem.

Én valami számító játszmafélét érzek a levegőben...

2011. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
35%

azért már nem 1990-et írunk. a mai modern módszerekkel elég kicsi az esélye, hogy nem lehet gyereke valakinek abortusz után. plusz ott van az in vitro technika is.

amúgy meg előbb kéne gondolkozni. védekezni kéne, ez ilyen egyszerű.

2011. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 A kérdező kommentje:
Nem is volt szándékomban elvenni!De most komolyan miért ennyire makacs?Felajánlottam hogy kifizetem az abortuszát is!Erre ő mindenképp megtartja a babát!Ne akarjon már ennyire keresztbe tenni nekem!
2011. okt. 22. 15:05
 18/55 anonim ***** válasza:
100%
hagyd már, az ő gyereke is, nem csak a tied. ok, ha ugy vesszük, lehet h modern már a technológia de arról van fogalmad, h ez mit jelent egy nőnek? megölni a gyerekét? és nem értem, h mi ez a himsovinizmus, h a gyerekkel akarunk vkit visszakapni.. nekem ilyen soha eszembe se jutna, de azért szólnék az apjának h tudjon róla.
2011. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
de mi lenne ha megkérnéd, h jöjjön el hozzád, és ott is csinaljon meg egy tesztet? amugy h védekeztetek?
2011. okt. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
58%
van fogalmam róla, mert nő vagyok. de inkább a gyereknek akarnék jót, és ha már annyira felelőtlenek voltunk, hogy nem védekeztünk, akkor most legyek felnőtt. és ne magamra gondoljak, hogy tönkremegy a lelkivilágkám, hanem arra gondoljak, hogy a gyereknek lesz szar így megszületni, felnőni. magam elé helyezném a gyerek érdekeit.
2011. okt. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!