Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántad, hogy belenéztél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántad, hogy belenéztél a párod levelébe/leveleibe?

Figyelt kérdés

Hasznodra vált, vagy éppen nem? Megmondtad neki?


Ezt is én írtam, csak későn, érdekelne több válasz:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2011. okt. 26. 09:44
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
előfordult. de minden hátsó szándék nélkül, és a férjem is tudott róla. úgyhogy nincs mit megbánnom.
2011. okt. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Itt az én kérdésem:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Nem bántam meg, megbeszéltük a dolgokat.

Neked is ezt kéne.

2011. okt. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

Csodállak, kedves utolsó.

Én nem tudtam szemet hunyni afelett amit olvastam a férjem leveleiben.

Ugyanis.

Eljátszotta a bizalmam, mert hazudott és sunnyogott.

Megígéri hogy nem csinál ilyet, akkor mi van, hogyan higgyek neki újra?

Legközelebb majd jobban vigyáz, csinál titkos email címet, stb...

2011. okt. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 10:59

Sajnos annyira zaklatott voltam a kérdés kiírásának időpontjában, hogy már helyesen fogalmazni sem tudtam. :)

Olvasd végig a válaszokat és a hozzászólásaim, abból kiderül, hogy egy lány írogatott a páromnak. A párom elmondta, hogy azért nem találtam válaszokat a lány leveleire, mert nem írt vissza neki. Sokszor elküldte már, csak a lány nem hagyja békén. Hosszú történet. :)

Szóval minden happy.

2011. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Nálunk fordítva volt. Az akkori feleségem nézett bele a levelezésembe és egy évekkel korábbi levelet talált. Amiben semmi nem volt, csak egy régi volt lány osztálytársammal váltottunk pár sort.

Úgy duzzogott, hogy el kellett mondania az okát.

Talán ezzel a kutakodással tette tönkre végleg a házasságunkat. Szerintem megbánta.

2011. okt. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Nem bántam meg! 2 exem leveleibe is belenéztem már,és telefonba is. Mindig elmondtam. Amikor megingott a bizalom késztetést éreztem...Muszáj volt megnézzem és beigazolódott a női megérzésem,ugyanis az első exem akinek belenéztem nem egy,hanem nagyon sok lánnyal csalt meg és neten ki is fejezte,hogy lehetne több alkalom stb.

A következő exemnek mikor belelestem a leveleibe láttam,hogy írogatott egy lánynak.Kiderült szeretett volna vele közelebbről megismerkedni...:S

Ha van ilyen megérzésem meg kell nézzem,mert akkor tudom,hogy történt valami.


A jelenlegi páromnak is megnézhettem volna már a telefonját stb., de nem tettem,mert benne megbízok.:)

2011. okt. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó kérdés! Az, hogy bizalom, szerintem nem létezik! Illetve létezik, csak ez is ingadozik, mint a szerelem. 3,5 évig jártam barátnőmmel. A kapcsolatunk végén, amikor már nem stimmeltek a dolgok késztetést éreztem arra, hogy belenézzek a telefonjába. És láss csodát, találtam 1 db sms-t egy másik sráctól, aminek a tartalmából egyértelműen lehetett következtetni arra, hogy a srácnak bejön barátnőm! Rákérdeztem barátnőmre és azt mondta, hogy nincs semmi közöttük és nem akar tőle semmit, de én éreztem a reakciójából, hogy nem mond igazat. Szétmentünk és most elvileg együtt van ezzel a gyerekkel.

Szóval én azt mondom, ha az embernek megvan a gyanúja és késztetést érez, hogy belenézzen párja üzeneteibe, akkor tegye meg (bár amiről nem tudunk, az nem fáj)! Aki meg úgy gondolja, hogy belenézni más üzeneteibe szakító ok,akkor az ilyen embert nagy ívben el kell kerülni, mert az ilyennek minden bizonnyal van vagy lesz titkolni valója!!!! Akinek tiszta a lelkiismerete az nagy ívben leszarja, hogy ki nézegeti az üzeneteit!

2011. okt. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Az, hogy bizalom, szerintem nem létezik!"


Csak mert Te nem érzed, vagy a Te kapcsolataidban nem alapvető, hidd el, máshol még létezik.

2011. okt. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 bánomisén ***** válasza:
Nem bántam meg és elmondanom sem kellett neki, mert kizárólag olyankor olvasok bele a leveleibe, ha ő maga mutatja meg valami miatt.
2011. okt. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

"Aki meg úgy gondolja, hogy belenézni más üzeneteibe szakító ok,akkor az ilyen embert nagy ívben el kell kerülni, mert az ilyennek minden bizonnyal van vagy lesz titkolni valója!!!! Akinek tiszta a lelkiismerete az nagy ívben leszarja, hogy ki nézegeti az üzeneteit!"

Ez éppen a bizalomról szól! Nem az zavart, hogy mit talált (Mert semmit nem találhatott.), hanem a bizalmatlanság és a levéltitok megsértése.

2011. okt. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!