Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbántad, hogy belenéztél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántad, hogy belenéztél a párod levelébe/leveleibe?

Figyelt kérdés

Hasznodra vált, vagy éppen nem? Megmondtad neki?


Ezt is én írtam, csak későn, érdekelne több válasz:


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2011. okt. 26. 09:44
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ha maximálisan megbízol valakiben, azzal előbb vagy utóbb visszaélnek! Korábban én is úgy gondolkodtam, mint Te! A sorozatos csalódásaim juttattak el oda, hogy azt gondoljam, hogy a bizalom szart se ér! Folyamatosan megbíztam a másikban és mindig a nagy lóf*szt kaptam cserébe!
2011. okt. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 menta34 ***** válasza:
Valami "apróságot" elfelejtetek. Manapság egy új email címet csinálni fél perc. Szóval akinek van esze amazt használja, emezt mutogatja, stb.
2011. okt. 26. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Én minden további nélkül nézegetem a barátom emailjeit, sms-eit.. ő is nézegeti néha az enyémeket. Egyikünk sem féltékeny vagy ilyesmi, egyszerűen csak eleve nyitott lapokkal játszunk.Ez nem ellenőrzés nálunk; engem abszolute nem zavar ha megnézi a leveleimet, őt se zavarja, ha én nézem.
2011. okt. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Egyszer megcsalt a barátom. 1 évvel később belenéztem az iwiw-jébe. Hopp, 3 csajjal is levelezget.


Azt bántam volna, ha akkor nem nézek bele!


22/L

2011. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 napietus ***** válasza:

sosem tennék ilyet, nem alacsonyodom odáig. amúgy a férjem nem hülyegyerek, és egyik exem sem volt az. ha meg akarna csalni, tudna úgy, hogy ne bukjon le ilyen mérhetetlen ostoba módon.


29/n

2011. nov. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Kezdetben bennem volt a kisördög, bele is néztem, találtam is dolgokat. Megelégeltem, hogy annyi csajnak csapja a szelet neten (persze a valóságban nem, csak neten...), szakítottam vele. Újra összejöttünk, és azóta bármilyen erős a kísértés, nem nézem meg. Csak akkor van értelem újrakezdeni, ha újra tudom ÉS akarom is építeni a bizalmat. Ennek pedig egyik feltétele, hogy ne nézzem a leveleit. Amúgy meg ha megcsal, előbb-utóbb úgyis kiderül valahogy, és akkor legalább nem tud leb.szni, hogy miért kutakodok. Mellesleg ha én nézegetem, akkor neki is szabadna, aminek nem örülök. Nincs titkolnivalóm, de ne olvassa más a leveleim. És ha én elvárom, akkor neki is meg kell adnom. Szóval először nem bántam meg, mert legalább megtudtam, és tanult ő is sokat (hűséget leginkább, meg hogy engem nem lehet átverni:) ), de ha most belenéznék, megbánnám, mert azt érezném, hogy bármennyire is igyekszik bizonyítani, nem bízom benne és ellenőrzöm mint egy kis taknyos kölyköt.
2011. nov. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!