Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai pasik mirt nem mernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai pasik mirt nem mernek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 22:25
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
00:40 úgy iselutasítana, alapból netennemismerkednek acsajok.
2011. nov. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

ma 01:05!


Nem utasítana el és nem neten kezdeményeznék:D Megmondja hol találkozzunk Bp.-n és én ott leszek:)

2011. nov. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

„Hát nézd, ha tényleg ilyen csajokkal van dolgod, akkor keress máshol csajokat. Csak ezt tudom javasolni. A kedvességet egy épeszű ember nem veti meg.”


Unalmas már ez a rossz helyen próbálkozol duma. Gondolom senki sem diszkóban akar komoly kapcsolatot kezdeményezni, de mindenki jön, hogy a diszkós ribikre buksz.

Akkor úgy tűnik nagyon sok ember van, aki nem épeszű, mert egyszerűen nem éri meg kedvesnek lenni. És ez most nem csak a csajozásra vonatkozik, hanem az élet minden területére.

2011. nov. 7. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
nem lesz ott:D alapból nem is pesti hanem miskolc környéki.
2011. nov. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
ilyen téren kicsit érzékeny vagyok ezért attól az egy-két nagyobb csalódástól elment a kedvem... valamint a mai lányok eléggé bunkók ahhoz, hogy ne tudják normálisan kezelni ha valaki normálisan közelít feléjük. ránézésre pedig nem tudom megmondani, hogy melyikük a tahó, melyikük kedves lány, ezért inkább maradok a biztos semminél.
2011. nov. 7. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

ma 02:52!


Ismered?:D Pedig tényleg találkoztam volna vele:) De Miskolc messze van:D

2011. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:

Tényleg sok paraszt lány van az én barátnőim között is, akik csúnyán lehordják a kevésbé helyes srácokat, hogy "mit képzel ez, azt hiszi lehet esélye nálam?" ami nagyon aljas dolog. Azzal védekeznek, hogy akkor ők is azon a szinten lennének külsőleg, mint a "csúnya" srác, és ezzel tönkremegy az önbizalmuk, amit sok szépítkezéssel igyekszenek feltornászni, hogy a "jó pasik" észrevegyék őket.


Megértem, hogy ez rossz érzés, de fordítva is kapnak ám hideget a lányok, nem kell úgy érezni, hogy csak te vagy szerencsétlen. Én hallottam már, mikor elmentek mellettem, hogy "nézd a deszkát", de azt is sűrűn másoknál, hogy "nem megyek oda ahhoz a zsírdisznóhoz".


Nem csak a lányok szemetek, ennyi erővel mi se álljunk szóba senkivel, hátha bunkó, vagy mi?


Hülyeség egy két kudarc miatt feladni valamit, elmerülni az önsajnálatban és általánosítani. Ami az egyiknek szemét, a másiknak érték.


A kedvesség sok lánynál nyálasság, de akinek nem jut belőle, az nagyon megbecsüli, és romantikusnak tartja az ilyen dolgokat.


Nem kell gyúrni, meg kéthetente fodrászhoz járni, elég ha egy "átlagos szintre" fejleszted a külsőd, onnan már a személyiségednek kell feltornásznia a pontokat. A külső csak annyira kell, hogy kívánjon a másik testileg, a kapcsolat, első benyomás többi részét a valódi éned adja.

2011. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 Smartguy86 ***** válasza:
54%
14:54 - Vigyázz, mert még a végén kiderül a fiúkáknak, hogy a lányoknak sem könnyebb és összetörik a csöpp lelkük. Pedig már annyira kezdték elhinni, hogy a fiúknak szívás az élet a nők meg csak lógatják egész nap a lábukat a trónon és várják a jelentkezőket...
2011. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Kezdeményeztem már nem egyszer és elutasítás lett a vége.

Ezek után mit tehetnék?

2011. nov. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 Smartguy86 ***** válasza:
16:59 - Mondjuk kezdeményezel még egyszer? Vagy még kétszer?
2011. nov. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!