Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai pasik mirt nem mernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai pasik mirt nem mernek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 22:25
1 2 3 4 5
 21/46 Smartguy86 ***** válasza:
78%

22:52 - És eddig bejött? Rádrepültek a nők tömegével csak azért, mert izmosabb vagy az átlagnál meg heti kétszer jársz fodrászhoz? Kétlem. De ha tévedek, akkor javíts ki.


Ha nem csak ennyi vagy, akkor mutasd meg a csajoknak is! Ne nekem bizonygasd, én nem akarok tőled semmit. Őket győzd meg! Ez a párkapcsolatokban a művészet, hogy mennyire tudod eladni magadat.

2011. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 Smartguy86 ***** válasza:
70%
És elhiszem, hogy neked így kényelmes, csak kényelemből még nem születtek eredmények...
2011. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
Nekem meg abból van már elegem h ha csak kicsit kedvesebb vagyok valamelyik csajhoz rögtön azt hiszi, hogy így karok bevágódni és ezért lenéz:S
2011. nov. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
45%
Igen bejött, túlzás hogy buknak rám, de akadnak.Akkor minek kezdeményezzek?Fölösleges.
2011. nov. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 Smartguy86 ***** válasza:
78%
22:55 - Hát nézd, ha tényleg ilyen csajokkal van dolgod, akkor keress máshol csajokat. Csak ezt tudom javasolni. A kedvességet egy épeszű ember nem veti meg. Persze kérdés, hogy a kedvesség nem-e pitizés nálad. De szerintem ne add fel. A nők szeretik, ha figyelmes vagy és meghallgatod őket. Aki meg ilyen hülye szövegekkel jön, hogy biztos be akarsz vágódni, azt szard le rendesen. Miféle hülye duma ez. Inkább örülne, hogy imponálni akarsz neki, mert tartod őt valamire...
2011. nov. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 Smartguy86 ***** válasza:
54%
23:00 - Ha téged kielégít, én nem szólok bele. Kérdés, hogy ha komoly kapcsolatra vágysz majd, akkor hogyan fog az kifejlődni egy ilyen felszínes ismeretségből.
2011. nov. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
64%

És a mai csajok miért nem mernek?Érdekes mód svédországban meg az északi országokban ez oda-vissza működik.

Csak mi vagyunk lemaradva 50 évvel nem csak gazdaságban, kultúrában is úgy látszik, a magyarok ez alapján nézik, a női és férfi szerepeket, ez szerintem nagy hülyeség, én nem így gondolom.Számomra ez felháborító, hogy a nőknek nem kell semmit tenni hogy kapcsolatuk legyen, ülnek a popsiukon és várnak a csodára, és ha nem olyan valaki megy hozzájuk aki tökéletes számukra elutasítják, ellenben ők hozzá sem szólnak ahhoz aki tetszik nekik, nem is jelzik neki, ez mi kérem?Én nagyon nem vagyok maradi, azt mondom, nő és férfi egyenlő és csináljanak mindent fele fele arányban, gyereknevelést is, mindent, így igazságos.

2011. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 Smartguy86 ***** válasza:
54%
23:16 - Olvasd el még egyszer a #18 válaszomat. Az is lehet, hogy átugrottad :)
2011. nov. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
minek?nem akarok vitatkozni,szerintem így van ahogy leírtam, én ilyen családban nőttem fel, ez van, így gondolom és ezer és ezer bizonyítékot látok rá, hogy így van.
2011. nov. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
Kérdező, hagyd figyelmen kívül ezt a sok válaszolót. Majd én kezdeményezek nálad:)
2011. nov. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!