Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai pasik mirt nem mernek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai pasik mirt nem mernek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 6. 22:25
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
0%
22:32 18/F-nek: Adom tesó ott a pont.:D másik 18/F
2011. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 Smartguy86 ***** válasza:
74%
De igazad van! Így vagy úgy, mindkétféleképpen gyávák azok a fiúk. És ezt nem szeretnék visszahallani senkitől, még maguktól sem. Ezért aztán hibáztatnak mindenki mást, csak magukat felejtik ki...
2011. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
65%
Egyrészt mert félek tőle, megalázó, hogy sok időt fordítok a külsőmre, pl. konditerembe járok, 2 hetente fodrász és akkor elutasítanak?Na ne,nem akarom magam csúnyának gondolni mert elutasítanak, másrészt sok értelme nincs kezdeményezni, minek?Úgy isannyira válogatósak a nők hogy kb 50-60 nál kell bepróbálkoznom hogy legyen valami valakivel, kösz nem.Inkább a külsőmmel foglalkozom, hogy bejöjjek a nőknek és majd ők kezdeményeznek ha tetszem nekik, sokkal egyszerűbb taktika, nem utasít el senki és még nőm is lesz, jó mi?:)
2011. nov. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
84%
lányok ti örültök mikor egy helyes pasi küzd értetek, de mikor egy csunya akkor azt lehordjátok sokszor vagy kihasználjátok. na ezért.
2011. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 Smartguy86 ***** válasza:
71%

22:37 - Te se vagy százas! :D Ha te ennyire a külsőd megszállottja vagy, akkor miért lepődsz meg, ha a csajoknál a külsőd az egyetlen mérvadó tényező??? Te komolyan azt hiszed, hogy annyi vagy? Egy jól kidolgozott izmos test, meg egy tuti frizura? Ennyi lennél?


Ha tényleg ennyi vagy, akkor ne csodálkozz, hogy a csajok inkább mással akarnak lenni. A csajokat marhára nem izgatja, hogy mennyire vagy izmos vagy hányszor jársz fodrászhoz. Ők élvezni szeretnék az életet veled! Most mit csináljon? Üljön veled szemben és nézze, hogy milyen tutin nézel ki?


Valami mást is kéne villantani, nem? Te is ennyit vársz egy csajtól majd, hogy odajön és perdül fordul előtted, te meg nézed milyen szép és ő lesz aztán a feleséged? Ennyire nem lehetsz együgyű.


1000+1 olyan csávó szaladgál mindenfelé, aki izmos és jó a haja. Miért pont te kellenél nekik? Megjegyzem úgy, hogy nem is vagy a legjobb parti, mert ennyit tudsz felmutatni maximum... Szerintem ezen gondolkozz el!

2011. nov. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
76%

Nem tartom magam hímsovinisztának, de ez az eltorzult értékrendek szerintem a feminista mozgalmaknak köszönhetőek (Mmint nem a kezdeményezéssel kapcsolatban, mindjárt kifejtem). A nők, ami pozitív dolog, abban egyenrangúnak érzik magukat. A sportokban mi az, hogy a férfiak jobbak, a kapcsolatokban miért legyenek a férfiak a dominánsak (nem tudom, hogy van-e ilyen, ezt most csak kitaláltam :D), a férfiak azt hiszik, hogy ők a jobbak, hát igen, megint a férfiak..., ez a férfiak hozzáállása, nem tudják elfogadni, hogy a nők rengeteg dologban jobbak stb stb stb.. de amikor ide kerül a sor, akkor már nincs ez, hogy jaj a nők így, a nők úgy. A férfi vegyen virágot, a férfi kezdeményezzen, a férfi legyen férfi, elvégre ő a férfi! Természetes, hogy a férfi csinálja ezeket, mert mi nők vagyunk, nekünk az a dolgunk, hogy várjuk a sültgalambot.. Ez a hatalmas ellentmondás váltja ki azt, hogy a lányok fel vannak háborodva a semmin, és ezzel csak még inkább úgy érzékelik, hogy nekik van igazuk, míg a férfiak joggal vannak felháborodva, viszont ezt le kell nyelniük, amitől a nők még inkább úgy érzékelik, hogy nekik van igazuk.. (am ilyenkor van az, hogy a "dzsentlmenek" ráhagyják a nőre, hagyják, hogy neki legyen igaza, ők meg csak mosolyogva elsétálnak)

Ez a kifejtett válaszom erre. És persze ezt megint úgy írtad ki, hogy "balf*sz pasik, még erre se jók.." Érdekes, ezzel addig nem volt baj, míg nem jött a "női öntudatra ébredés" :D

2011. nov. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
Amúgy érdekelne kik is azok a mai pasik akik nem mernek kezdeményezni? Ne általánosíts léci!
2011. nov. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 Smartguy86 ***** válasza:
52%

22:45 - Tudom, hogy férfiból vagy te is, de próbálj meg egy kicsit a dolgok mögé látni! A nő nem annyiból áll, hogy várja a sült galambot. Tudom, te férfi létedre meggebedsz, hogy imponálj a csajoknak, de kérlek - egy nő ugyanúgy meggebed, hogy imponáljon a férfiaknak. Tudom, a saját sérelmeid mindig súlyosabbak a mások problémáinál, de ha elég érett vagy, akkor ezt belátod, hogy nem így megy.


Itt senkinek sem könnyebb semmivel sem. Te virágot veszel, ő csinos ruhákat. Te fizeted a mozijegyet, ő izgatóan belenéz a szemedbe. Te szórakoztatod őt beszédtémákkal, ő pedig reagál rájuk. JÓ ESETBEN ÍGY VAN! Ha nem így van, azért nem a nő a hibás. Akkor tovább kell állni és meghagyni a díszpintyőkét annak, aki azt keresi! De sokszor a férfi lealacsonyítja magát, inkább pitizik egy díszpintynek, csak legyen már szex. Így hogy lehet felnézni arra a palira??? Csoda ha a nők nem néznek fel rá? Hol marad a határozottság?


Ez egy hülye filozófia, hogy a feminizmus miatt van minden. A női egyenjogúság jó dolog, mert ők is elláthatják magukat, dolgozhatnak, és fizetnek a mozijegyért is, ha kell. Persze ha hagyod magad kihasználni és pitizel tovább, az nem a nő hibája!


Szó sincsen itt ilyen nemek közötti háborúról. A szerelem együttműködés, nem pedig egymás kizsigerelése. Ha nem így van, akkor ott kell hagyni az illetőt! De ne pitizz! Soha!

2011. nov. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
65%
Azért nem merek már kezdeményezni, mert eleget kaptam emiatt! Minek próbálkozni, mondván egyszer csak megtalálom aki hozzám illik, vagy az igazit? Ugyan már, előbb ugrom le 1 hídról!
2011. nov. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
49%
Smartguyazt hiszed igazadvan, te nem tévedhetsz mi?Pff. nekem így kényelmes, a nők úgy is a külsőt nézik, én meg utálom az elutasítást, több vagyok persze nem csak a külső van, nekem sem csak az számít, de a külsőmmelvonzom magamhoz a nőket, ilyen a taktikám
2011. nov. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!