Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsenek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek normális srácok?! RELOADED

Figyelt kérdés

Nem igazán kérdésnek szántam, ellenben érdekelne ki hogy, s mennyire ért velem egyet. Két szempontból is megközelíteném a témát.


A: Először is keressük a lányokban hibát. Sajnos a XXI. században a nagy többség a bunkó, nagyképű srácokra bukik. Itt is van az első. Lehet siránkozni, hogy nincsenek rendes fiúk.. Igen is vannak, az egyetlen buktató abban van, hogy BUNKÓK KÖZT NEM TALÁLUNK EGYET SEM... Megértem, hogy csábítóak, de könyörgöm lányok, most akkor normális vagy "bunkó, vastag pénztárcájú, szívdöglesztő" (nem mintha a kedves fiúk nem lennének jóképűek) szeretnétek? A kettő együtt nem létezik...



B: Fiúk, ne bújjatok el. Tudom, hogy teljesen háttérbe szorítanak titeket, de kérlek, mutassátok meg, hogy milyen jó emberek vagytok valójában, és RENGETEGET ÉRTEK. Ha többet mutatnátok magatokból, talán kevesebb ilyen kérdés lenne.


19/L


2011. nov. 7. 21:40
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

@ Walk With Me

Nem kötözködni szeretnék, csak kíváncsi vagyok rá, hogy nálad miért esik ki a normális kategóriából az a csaj aki szokott bulizni? Nem feltétlenül issza magát félájultra vagy adja oda magát bármelyik srácnak az a lány aki jár szórakozni.

2011. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Walk With Me ***** válasza:
Nem esik ki, csak sajnos úgy látom, hogy sokan akik buliznak, azok nem mértékkel teszik, és a bulizással együtt társul a mértéktelen piálás meg összevissza dugás. Természetesen önmagában semmi gond nincs azzal, ha valaki elmegy diszkóba vagy ilyesmi helyekre, de én nem bírom az ilyen helyeket, számomra ez nem szórakozás. Tudom félreérthető volt ezt a "normális" után írnom zárójelben, nem úgy értettem, hogy aki bulizik az már hmm hmm, csak mégis, én nem tudnék magam mellé ilyen lányt elképzelni. Nem azért mert rossz, csak nem illenénk össze szerintem.
2011. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Johnny B. Goode ***** válasza:

Megragadom az alkalmat és máris jelentkezem normális srácnak!

Itt vagyok, nem bujkálok tovább! :)

2012. máj. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!