Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincsenek normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincsenek normális srácok?! RELOADED

Figyelt kérdés

Nem igazán kérdésnek szántam, ellenben érdekelne ki hogy, s mennyire ért velem egyet. Két szempontból is megközelíteném a témát.


A: Először is keressük a lányokban hibát. Sajnos a XXI. században a nagy többség a bunkó, nagyképű srácokra bukik. Itt is van az első. Lehet siránkozni, hogy nincsenek rendes fiúk.. Igen is vannak, az egyetlen buktató abban van, hogy BUNKÓK KÖZT NEM TALÁLUNK EGYET SEM... Megértem, hogy csábítóak, de könyörgöm lányok, most akkor normális vagy "bunkó, vastag pénztárcájú, szívdöglesztő" (nem mintha a kedves fiúk nem lennének jóképűek) szeretnétek? A kettő együtt nem létezik...



B: Fiúk, ne bújjatok el. Tudom, hogy teljesen háttérbe szorítanak titeket, de kérlek, mutassátok meg, hogy milyen jó emberek vagytok valójában, és RENGETEGET ÉRTEK. Ha többet mutatnátok magatokból, talán kevesebb ilyen kérdés lenne.


19/L


2011. nov. 7. 21:40
1 2 3
 11/23 Loathing válasza:
Mondok valamit. Ha normális srácot kerestek, nem fogtok találni. Arra viszont megvan az esélyetek, hogy olyat találjatok, aki megfelel az elvárásaitoknak. Mivel a normális, az mindenkinek más...ez csak egy sablon, amivel sok tini csaj dobálózik
2011. nov. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

A: Azért hiszik azt a lányok, h nincsenek normális srácok, mert nem ilyet keresnek, hanem jóképűt, úgy pedig nagy szerencse kell ahhoz, h találjanak.

B: Én hiába mutatom meg, h jó ember vagyok, ez egyetlen lánynak se számít. Külső alapján választanak párt mindannyian, és aki csúnya, annak legfeljebb pénzzel van esélye bnőt találni.

2011. nov. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Gondolom te sem jönnél össze olyan nővel, aki nem tetszik neked.
2011. nov. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
10:59 Ha ez nekem szólt, akkor attól függ. Ha belsőre nem tetszik, akkor valóban nem. Ha külsőre nem tetszik, de belsőre igen, akkor összejönnék vele.
2011. nov. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
És egy ismeretlen nőnél, akit nem ismersz és nem is tetszik, mi motivál, hogy megismerd a belsőjét ?
2011. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy nem próbálkozom szép nőknél, ahogy csúnyáknál sem, mert csúnya pasi egyiknek se kell. Viszont ha nem ismerek egy lányt, akkor se úgy ítélem meg külső alapján, h mennyire szép, hanem h mennyire lehet normális, mert azt is sok dologból lehet sejteni. Egy plázacica lehet szebb, mint egy szürke kisegér, de mégse a plázacicát választanám, mert valszeg hülye p!csa, és nem érezném vele jól magam.
2011. nov. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Inkább önbizalom hiányos pasik nem kellenek a nőknek. Amúgy meg nem mindenkinek szép az agyonsminkelt, műanyag, "plázacicák" és az sem biztos, hogy nekik feltétlen rossz a belsőjük. Amúgy én is a természetesen szépek felé hajlok. Akik, ha eláznak az esőben is ugyanolyan szépek. :-)
2011. nov. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Walk With Me ***** válasza:

Az nem baj, ha a lányok "jóképűt" keresnek, hiszen kell a szexuális vonzalom. Én ugyanígy "szép" lányt keresek, aki "normális" (nem bulizik, értelmes, lehet vele komolyabb dolgokról beszélgetni stb), szóval ha én elvárhatom, hogy legyen külsőleg is vonzó az illető, akkor a lány is elvárhatja.

Igaz ezzel jobban szűkül a kör, de egy párkapcsolat nem működik vonzalom nélkül.

Amúgy én sem a sminkben meg ilyeneben látom a szépséget, hanem a természetes nőiességben, na de mindegy.

2011. nov. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

És mi lesz a nem normális és nem bunkó srácokkal?:( Akik nem tudnak beszélni csak dörmögnek mint a medvék, folyamatosan alul-öltözöttek, lusták, és szeretik az élőhalottakat?:O


A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.

# 9/18 Időpont tegnap 23:02



Kedves 23:02 :)


Biztos vagyok benne, hogy te is egy szerethető, értékekkel teli srác vagy... ezenfelül hiszek még sok mindenben veled kapcsolatban, ha te nem is. Valószínűleg te, mint a többi hozzád hasonló fiú nagyobb része, ugyanúgy nagyszerű vagy, ámde önbizalomhiányos srácok táborát erősíted, akik épp az ellentettjét mondják annak, amik valójában adott... Fel a fejjel, semmi szomorú szmájli, van, aki így szeret téged, és bizonyára lesz is.



u.i.: imádom a náthás maci hangod (sosem fogod elhinni... :D) és így szeretlek, ahogy vagy, zombikkal, a lustaságoddal, a szerinted vállalhatatlan 3 éves tablóképeddel, és a meztelenkedéseddel együtt :D

2011. nov. 8. 15:58
 20/23 anonim ***** válasza:

Na látod, éppen ezért írtam tegnap, hogy ennyire engem még itt nem lepett meg senki, mint te. Most pedig sikerült másodszor is. Hogyan tudsz 19 évesen ennyire pozitívan vélekedni teljesen ismeretlen fiúkról? Mi az oka ennek a hihetetlen mértékű pozitív hozzáállásodnak? Talán ha rajtad kívül 3 hasonlóan vélekedő lányt ismerek, sőt, ezzel már lehet sokat mondtam... Pedig ismerek jónéhány nagyon kedves leányzót.


Mintha végtelen hittel és optimizmussal állnál a világhoz. Olyan lánynak tűnsz, mint aki még sohasem csalódott. De ilyen nincs... Kettő, azaz kettő, néhány soros írásoddal sikerült egy olyan képet kialakítanod bennem, amilyen eddig nem hittem volna, hogy létezhet. Te hozod vissza az én emberiségbe vetett, ámde rég elveszett hitem és reménységem. :)


20/F

2011. nov. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!