Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért baj, ha egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj, ha egy idősebb srác (21) jár egy fiatalabb (14) éves csajjal? és mért olyan nehéz elhinni, h vannak olyan huszonéves emberek akiknek nem a szex körül forog a világ?

Figyelt kérdés

2011. nov. 23. 18:14
 141/177 anonim ***** válasza:
39%
xD rossz embert választottál,nem szeretett eléggé...én 17 vagyok,a pasim 23 és már 2 és fél éve együtt vagyunk!
2012. aug. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/177 anonim ***** válasza:
65%
szerintem tokeletem
2012. aug. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/177 anonim ***** válasza:
62%

Hát mire te 20 éves leszel gyanítom nagyon is rajta leszel a party témán főleg úgy hogy egy sráccal töltötted az egész tini korodat. Ő akkor 27 éves lesz, abban a korban hogy lassan nem ártana bekomolyítani, karrier, család stb.

Ezekkel nem árt tisztában lenni, de csináljátok nyugodtan, tapasztalatszerzésnek jó lesz és remélhetőleg 16-17 évesen tovább lépsz, mert már előbb rájössz hogy egy életed van és egy fiatalságod. Minden generációnak megvannak az igényei és a céljai, ez most még valahol összeegyeztethető de pár év múlva kijön az éles különbség. Ezért szerintem a nagyobb korkülönbség 20 felett ideálisabb ahol már két felnőttről beszélünk mégha az egyik mondjuk 25 a másik 36.

2012. aug. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/177 anonim ***** válasza:
20%
En nem ertem, miert ne lehetne komoly egy 14 eves lany es egy 21 eves fiu kapcsolata. Lehet altalanossagban ezek nem tul komolyak meg, de kivetelek mindig vannak. Sok sikert!!Ne halgass masokra, inkabb eld a sajat eleted.
2012. aug. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/177 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég! Ennyi komentet...
2012. aug. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/177 anonim ***** válasza:
67%
Én harmadéves egyetemista kollégistaként elég sok egyetemista srácot megismertem már, és egyetlen egy esetet leszámítva (ők gimi végén jöttek össze és valahogy együttmaradtak... aranyosan reagál a barátnője világmegváltó témazáróira és kosárlabda oszályzásaira, de látszik rajta aikor telefonál/facebookozik vele, h nem különösebben érdekli, de hát szereti a lányt....), szóval ezt az egyet leszámítva mind csak azért kezdett tibiribikkel, mert könnyű őket befűzni. Nem egyet ismerek, aki egyszerre 3-4et hülyített, mindnek azt mondta, h komoly kapcsolat blablabla, nem akar ő szexet... aztán 4ből egy akart magától :) Én nem nagyon bíznék az ilyen kapcsolatokban.
2012. aug. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/177 anonim ***** válasza:
73%
Utolsó vagyok. Olyat is ismerek párat, aki megtartotta a gimis barátnőcskéjét, aki évekkel fiatalabb nála, de szerzett mellé egy másik gimis kislányt a városban, ahol tanult... Csak azért mondom, h számoljatok ezzel is. Biztos van kivétel (mint említettem, egyet ismerek), de az összes többi csak kihasználja a lányokat aztán nagyon büszke magára. Viszont én azt figyeltem meg, h az ilyeneknek nincs pofája szülők elé menni. Szóval próbáljátok bemutatni őket otthon, közös családi vacsora... :D Amelyik belemegy, az már 80% h nem ilyen. Persze saját tapasztalatom gimis koromból, van kivétel... De egy jó szűrő lehet, amelyik ezen sem megy át, attól ne akarj semmit.
2012. aug. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/177 anonim ***** válasza:
92%
140/147 vagyok...nem érdekel,h vele töltöm az egész tini koromat,mert szeretem,ő is engem...és a szerelemben SOHA SEM A KOR SZÁMÍT...amúgy is,most szerintetek mit kellene tennem,csak azért mert még tini vagyok,hagyjam ott,bulizzam ki magam,azután pedig nézzem az ő boldogságát mással,mikor én is lehetnék az a szerencsés?én még1szer leírom,h a SZERELEMBEN NEM SZÁMÍT A KOR!és itt tényleg azokra értem,akik szeretik egymást,nem pedig csak ki akarják használni a másik felet!:)
2012. aug. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/177 anonim ***** válasza:
77%

utolsó veled értek egyet :) egyátalán nem biztos h jól éreznéd magad a bulizásban.. így meg még boldogabb is lehetsz :)

nem csak a szex van az életben..

2012. aug. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/177 anonim ***** válasza:
100%
köszönöm az utolsónak,legalább 1 ember,aki egy véleményen van velem!:)
2012. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!