Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szerintetek szégyen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiscsaj69 kérdése:

Fiúk, szerintetek szégyen ha egy férfi felmeri vállalni az érzéseit, akármilyen formában, például hogy kiírja közösségi oldalra, a barátnőjének akit elvileg szeret, hogy szereti, vagy bátor mert felmeri vállalni önmagát, és az érzéseit?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 12:19
1 2 3
 11/22 Macs1209 ***** válasza:

Jó, de a facebook oldalad akárki láthatja.... Nem csak barát, lehet ellenség is, aki pl orror a srácra, és

jó, álljunk bosszút a barátnőn. Bocsi, ez egy igen szél-

sőséges példa volt, de ebben az esetben talán hasznosabb,

ha nem reklámozza.

2012. jan. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én a barátaimat se zaklatom állandóan azzal telefonon, mennyire szeretem a nőmet, miért tenném ugyanezt facebookon?
2012. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Más kérdés, hogy ha megkérdezik akkor természetesen beszélek az érzéseimről, de szerinted akkor mi a normális? Heti háromszor kiírni? Vagy heti ötször? Esetleg naponta? Mikortól mondod azt, hogy most már eléggé felvállal a férfi téged?
2012. jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 Macs1209 ***** válasza:

Elég egyértelmű jel, ha pl barátaival beszélget, akkor szóbahoz, mert ugye rád gondol. De pl online egy idő után fárasztó olvasni, hogy "xy így, xy úgy", mert megunják a

srácot a barátai is. Nem azért, mert szereti a lányt :)

2012. jan. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Természetesen lehetnek ellenségek,és van racionalitás abban amit mondassz,de úgy gondolom hogy az ember csak a tényleges barátit vegye fel egy személyes oldalára,továbbá van az a funkció,hogy lelehet tíltani hogy akárki megnézze az oldalad,stb...És nyílván nem vagyok elmebeteg:))Én egyszeri alkalomra gondoltam a kiírást,csak a hajlandóságra kíváncsian!
2012. jan. 11. 12:56
 16/22 Macs1209 ***** válasza:

1x simán :) Amúgy persze, le lehet tiltani, de a

felhasználók 99%-a közösségi oldalakon kb ívesen

sz@rik rá, sőt.. azon élvezkedik, hányan nézik meg,

amit kiírt.


Nekem még a képem se látják, semmit, csak miután

visszaigazoltam :)

2012. jan. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Na erre voltam kíváncsi:))))))))))))

Na látod ez így van,nekünk is így van beállítva!

Am:köszi a válaszokat!

2012. jan. 11. 12:59
 18/22 Macs1209 ***** válasza:

Nincsmit, ha hasznos, +, ha nem, -


Bár mostanság a trollok több + kapnak, mint a normális válaszadók... talán mert trollok nyomkodják a +-t is :D

2012. jan. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Hát akinek az megfelel,annak egészségére!:S

Nekem nincs rá szükségem!:)

2012. jan. 11. 13:08
 20/22 anonim ***** válasza:
Férfi létére szégyen, ha elkezd csöpögni közösségi oldalakon................
2012. jan. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!