Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szerintetek szégyen ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiscsaj69 kérdése:

Fiúk, szerintetek szégyen ha egy férfi felmeri vállalni az érzéseit, akármilyen formában, például hogy kiírja közösségi oldalra, a barátnőjének akit elvileg szeret, hogy szereti, vagy bátor mert felmeri vállalni önmagát, és az érzéseit?

Figyelt kérdés
2012. jan. 11. 12:19
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Szerintem egy kiírás,még fényévekre van a csöpögéstől,bár aki azt hiszi,hogy attól kemény legény,mert megjátsza az érzéketlen,üresfejűt,attól nem kemény,hanem gyáva!!Gyáva az a férfi,aki nem meri felvállalni legallább ritkán önmagát,és az érzéseit,mert fél a kritikától!Ez a véleményem!A papucs pedig nem itt kezdődik,hanem ott hogy ahogy fütyűl a másik úgy pattogsz,és bólogatsz mint a bólogatós kutya,stb...
2012. jan. 12. 09:25
 22/22 anonim ***** válasza:

Nem szégyen.Van aki ezt értékeli és szép gesztusnak tartja,van aki pedig inkább hajlik a diszkréciófelé és zavarja.

Mellesleg a közösségi oldal többi tagját,szerintem ez nem nagyon érdekli hogy mennyire jól elvannak a szerelmesek.

Pl. engem idegesit,ha egy fiú/lány teleirja a párja üzenőfalát vagy bármilyét szivecskékkel ,puszikkal,meg szerelmes szövegekkel.

Szerintem mindeki szeresse a párját csendben. :)

Viszont van aki ezt 'cuki'-nak tartja.Személytől függ,hogy mit gondol erről.

2013. aug. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!