Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rájöttem hogy csúnya vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem hogy csúnya vagyok és akármennyit erőlködök csak rusnya nőim lesznek. Akarjak még élni?

Figyelt kérdés
Eléggé hajlok arra hogy inkább ne.
2012. jan. 18. 23:14
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
Ha lenne reinkarnáció, akkor következő életedben elméletileg úgy születnél újra, ahogy éltél.. Hát ne lepődj majd meg..
2012. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
83%
Tévedsz... Tanulj, szerezz egy jól fizető állást és lesznek jó nőid is:D
2012. jan. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
19:D de nem érdekel főleg nem akarok erölködni egy olyan csajér akit egy szép csávó egyperc alatt fölszedne és nemám járni vele éveket hanem rögtön megis dugná
2012. jan. 18. 23:20
 14/42 anonim ***** válasza:
100%

Én rusnya nő vagyok, és egy csomó pasinak kellek. Mer' olyan a kisugárzásom. A szépség nem minden. :)

De te nekem se kellenél, ezzel a hozzáállással, bocs!

2012. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:
nemérdekel rusnya csaj semmiképp sem érdekel
2012. jan. 18. 23:23
 16/42 anonim ***** válasza:

Gondoltam, hogy fiatalka vagy. Tudom, most világvége hangulatod van, de hidd el, egyszer rájössz, hogy nem ez a legfontosabb. Akkor majd jókat fogsz saját magadon nevetgélni. És akkor majd gondolj rám is, hogy igazam volt. ;)


24/n

2012. jan. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
100%
Nincs lehetetlen csak tehetetlen.. De az önsajnálat, mindig könnyebb... "Aki nem dolgozik, ne is egyék.." Emeld fel a feneked a gép elől és kezdj el sportolni, mennyi el kozmetikushoz, nézz meg egy divat házat, ha nincs pénzed menny el a turiba és ott keress divatos ruhákat...stb.. Ha csak ülsz sajnálkozol meg vakargatod magad, akkor nem lesz barátnőd az életbe se.. Ha meg rusnyának hívod őket még inkább nem.. Kívánom, hogy fogj ki egy szép nőt.. Aki rmeélhetőleg rém ostoba, mert úgy látom az már neked tök mindegy.. Az értelmes nők meg maradjanak azoknál, akik felnőtt FÉRFIAK módjára viselkednek..
2012. jan. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz azzal, hogy nem egy álomnõ, én se szoktam. Bár most kifejezetten jó csajom van.

A türelem rózsát (vagy jó csajt) terem.

2012. jan. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
úgy legyen sportolok meg mindent csinálok de hamár csúnya vagyok akkor már nem akarok úgy kinézni mint egy rossz buz|...
2012. jan. 18. 23:29
 20/42 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nő de azt tudom hogy egy nőnek nem nyafogós kisfiú kell aki ha nem kapja meg amit akar elkezd hisztizni és sajnáltatja magát hogy "jaj öngyilkos leszek". Egy nőnek férfi kell aki nehéz élethelyzetekben is képes összeszedni magát!
2012. jan. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!