Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rájöttem hogy csúnya vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem hogy csúnya vagyok és akármennyit erőlködök csak rusnya nőim lesznek. Akarjak még élni?

Figyelt kérdés
Eléggé hajlok arra hogy inkább ne.
2012. jan. 18. 23:14
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
de ez nem nehéz hanem lehetetlen nekem szép nő kell de nem lesz mert csúnya vagyok ergo hiába próbálnék mindenféle férfias hozzáállást minden nő szarna rá főleg a szépek:\
2012. jan. 18. 23:32
 22/42 anonim ***** válasza:

én nem gondolom magam rusnyának, sőt ismerőseim szerint szép lány vagyok.. de volt már olyan barátom akimiatt mindenki leszolt h hogybirok ilyen csúnya sráccal együttlenni.... és a végén még a srác dobott engem...milyen vicces ugye? én téll nem a külső alapján ítélek, de a felfogásod alapján téged messziről elkerülnélek

17/L

2012. jan. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
89%
Hiába ülsz a gép előtt és mondogatod, hoyg csúnya vagy attól még nem leszel szebb.. Mennyél és tegyél érte, hogy az legyél.. Vagy legalább művelődj, ha már szép nem vagy, legalább hülye ne legyél..
2012. jan. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Itt mindenkinek a szép nők, meg a helyes pasik kellenek! hát hihetetlen, milyen a világ...... (hozzáteszem nekem is ilyen kellene :P) XD
2012. jan. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Ne itt siránkozz, inkább vegyél erőt magadon és húzzunk el valamelyik szórakozóhelyre kis sunákat felszedni:P
2012. jan. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
én művelődök gyúrok sportolok de épp abba tervezem hagyni mert rájöttem hogy teljesen csőd a hozott anyag :\ ugy érzem ez csak erölködés mint amikor a dagad csúnya malac lány sminkeli magát:\
2012. jan. 18. 23:36
 27/42 anonim ***** válasza:
Soha nem lesz csajod, öld meg magad inkább, az akasztás jól bevált módszer, hajrá szurkolok! :)
2012. jan. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
nem tagadom hogy valami olyat várok ami vigasztal. csak így irtam ki a kérdést.. :\
2012. jan. 18. 23:38
 29/42 anonim ***** válasza:
23:33kor irtam már valamit...elolvashatnád...szép lány is belédszerethet de ha ilyen a felfogásod h "rusnya nemkell" és még látványos is akkor nevárd h bárki megszeressen
2012. jan. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Hogy lehet ilyen hozzáállással élni a mindennapjaidat?Ez szörnyű lehet! És ráadásul semmi értelme!

Szedd össze magad, ne ezen agyalj, koncentrálj az egyéb értékeidre! Bizonyára vannak, fektess azokra nagyobb hangsúlyt! És biztos a külsődben is van valami, ami jó!

És bármilyen hihetetlen, sok nő van, aki nem olyan felszínes, hogy csak a külsőt nézze, bármennyire is nem akarja ezt elfogadni itt senki, hogy nem minden nő egy sekélyes liba...

Tényleg koncentrálj a belső értékekre, és majd akkor úgyis meglátja benned valaki a vonzó férfit!

És felejtsd el ezt a hozzáállást, ebben nincs semmi megnyerő!

2012. jan. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!