Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rájöttem hogy csúnya vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem hogy csúnya vagyok és akármennyit erőlködök csak rusnya nőim lesznek. Akarjak még élni?

Figyelt kérdés
Eléggé hajlok arra hogy inkább ne.
2012. jan. 18. 23:14
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Nagyon nagy ő c. filmet, és rájössz, miről írogatunk itt neked. :)
2012. jan. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 A kérdező kommentje:
most akkor kezdjek el járni egy csúnya lánnyal, hátha egyszer lesz szép is? ennek semmi értelmét nem látom..
2012. jan. 18. 23:46
 33/42 anonim ***** válasza:
19 vagy:D Mondom, hogy neked is egy szórakozóhelyen van a helyed, ott simán feltudunk szedni valami kis tinipuncit;)
2012. jan. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
jolvan menjünk :D
2012. jan. 18. 23:48
 35/42 A kérdező kommentje:
ja azt hittem te azvagy aki mondta h menjünk vhová
2012. jan. 18. 23:55
 36/42 anonim ***** válasza:

# 31 válaszadó vagyok. Úgy látszik, a filmet is felületesen nézted... mert pont az a lényeg, hogy onnantól, hogy a pasit nem csak a külső érdekelte, azok a bombázók is elkezdtek vonzódni, akik korábban elhajtották.

Szóval a felületességen van a hangsúly. De ha nem vagy elfogadni azt, amit mindenki ír, akkor teljesen felesleges!

2012. jan. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Az vagyok. De nekem sincs még az ilyenben tapasztalatom:D Csak szeretném csinálni:P
2012. jan. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Szerezz jó munkát, és sok pénzt, akkor bármilyen nőt megkaphatsz.
2012. jan. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%

Szép, vékony lány vagyok (mindig sokan udvarolnak nekem, edzőteremben bajnok testépítő fickók próbáltak összeszedni stb.), és volt már kifejezetten csúnya barátom, 4 évet jártunk, nagyon szerettem.


De Veled ellentétben Ő nem volt egy szánalmas kis xar, akiről messzire ordít, hogy mennyire sötét és hogy utálja magát. Ami pedig a legfontosabb: soha nem nézte le ilyen mélységesen a csúnya lányokat, nem volt felszínes. Ezért szerettem. Te taszítasz. Mert buta, gyenge, egoista és mellé lenéző vagy.


23/l

2012. jan. 19. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Ha a rusnya nők szóba állnak veled, akkor nem lehetsz csúnya, mert mi csúnya srácok még nekik se kellünk. Átlagosan nézel ki.
2012. jan. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!