Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rájöttem hogy csúnya vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rájöttem hogy csúnya vagyok és akármennyit erőlködök csak rusnya nőim lesznek. Akarjak még élni?

Figyelt kérdés
Eléggé hajlok arra hogy inkább ne.
2012. jan. 18. 23:14
1 2 3 4 5
 41/42 nielindi ***** válasza:

ha te alapból (csúnya létedre) ugy állsz a csajokhoz, ahogy, akkor ne várd már, h egy jó csaj szóba álljon veled!!

egy igazi gyökér vagy kedves kérdező. azzal, h siránkozol azt hiszed, h lesz valaha is egy jo csajod?? hát nem.

2012. jan. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
Ha csúnya pasi vagy, ne modell szépségű lányokkal akarj összejönni. Igenis próbálkozz a saját súlycsoportodnál. Ha te csúnya vagy, akkor érd be hozzád hasonlóan csúnya lánnyal.
2020. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!