Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egyre anyagiasabb!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egyre anyagiasabb! Mit tehetnék hogy a pénz ne álljon közénk?

Figyelt kérdés

Egyre többet beszél a pénzről és arról hogy teremtsek biztos egzisztenciát,természetesen azon vagyok és munkálkodom hogy előbbre jussak ez így rendben is van,de már túlzásba viszi és tönkre teszi ezzel a szerelmet köztünk.Tudom szerelemből nem lehet megélni,az igazság az hogy teszek a dolgokért,de már szinte másról nem is tudunk beszélni csak arról.Nem bírja leállítani magát és azzal fenyegetőzik amíg nem jutok elöbre addig nem tud felnézni rám..tudom hogy jót akar de nem jön rá hogy ilyen szöveggel nem megy semmire..tudom hogy fontos a pénz,de azon dolgozom jelenleg is hogy jobb munkát találjak,elkezdtem egy tanfolyamot plusz egy éve tanulok nyelvet,plusz mellette keresek jobb munka helyet,de nem érti meg hogy nem olyan egyszerű a helyzet.

ő azt mondja hogy csak azt látja hogy nekem semmi nem jön össze nekem.


2012. febr. 8. 09:17
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha pénz kell neki ő is dolgozzon.

Nem elég neki az amit te keresel. Ez a 21.század, nyugodtan kereshet munkát ő is.

Papol az egzisztenciáról, azt se tudja mi az.

2012. febr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
én már próbálkoztam külföldön de sajnos még kevés volt nyelvtudás,nyáron tervezzük hogy együtt megyünk ki,arra már készen leszek nyelv ügyileg...addig kellene valahogy vita nélkül kihúznunk a dolgot,mert az a helyzet hogy szeretem őt ennek ellenére..hogy mostanában ilyen velem.
2012. febr. 8. 09:28
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
Ő mit tud felmutatni a nagy száján kívül?
2012. febr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 A kérdező kommentje:
még tavaly dolgozott szezon munkán svácba 6 hónapot.meg most ő is csinál 2 sulit..ez legyen mentségére de akkor sincs fogalma arról mivel jár a munka keresés.
2012. febr. 8. 09:31
 15/43 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg tőle, hogy Kiscsillag, te mit tettél hozzá, hogy előrébb legyünk? Ja hogy semmit. Akkor milyen alapon kérsz bármit is számon?
2012. febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem állsz a sarkadra, és nem rakod ki most Te őt, akkor sose fog téged megbecsülni, akármennyit keresel. Az ilyen pasik szoktak úgy járni, hogy a csillagos eget is lehozzák a feleségüknek, az mégis megcsalja őket másik hapsikkal. Sajnálom, de léggé ez a jövőkép. Ahogy látom nem vagy egy lusta dög, igyekszel, talán eszed is van, és még nem vagy nagypapa korú :)


Szóval amit ajánlani tudok. Ha megint előjön ezzel a szöveggel, akkor mondd neki, hogy szevasz, kívül tágasabb. És még hozzátehetsz tipikus pasi dumákat, hogy neki meg nem elég nagy a melle, kövér, úgy áll rajta a ruha mint tehénen a gatya... érted. De ha ez nem megy, akkor csak simán rakd ki. Ha megjön az esze majd jelentkezik. Ha nem jelentkezik, akkor meg jobb hogy kiraktad. Keress másik nőt, és fogd keményebb kézzel, mert úgy látom nagyon hajlamos vagy arra, hogy a másik minden igényét próbálod kielégíteni, miközben Te mércét nem állítasz föl a másik elé.


Azt jegyezd meg, hogy ha valaki ennyire eluralja a kapcsolatot, és föléd kerekedik a kapcsolatban, (mondhatni ledominál) akkor annak nem lesz jövője, maximum egy darabig lábtörlő szerepben maradhatsz. Én elhiszem hogy bele vagy esve a csajba, de ő nem tekint rád férfiként (ahogy meg is mondta, hogy nem néz fel rád) és ehhez a pénznek semmi köze. Ezt is borítékolom. A hozzáállásodon kell változtatni. Mondjuk ő az a nő akin gyakorolhatsz, mert kéznél van. Sikerül-e betörnöd vagy nem. De ha netán sikerül is, melegen ajánlom, hogy hagyd ott a végén, ugyanis a kislánynak nem sok esze van :)


Sok sikert

33/N

2012. febr. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
71%
Miért kérdezel ilyet hogy mit tehetnél hogy a pénz ne álljon közétek??? Ugyanis igen, közétek áll, de te teszel róla. Mki mondja hogy hagyd el, keress jobbat, tralalala, te meg csak mented a barátnőd szűrét. Mindig találsz rá valami magyarázatot, hogy ő így, hogy ő úgy. Szereted nagyon ,ha elviseled akkor hajrá. Ha meg nem, akkor ne mentegesd!!!22/L
2012. febr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%

"fenyeget ha nem találok másik jobb munkát akkor elhagy"


Ilyenkor ezt csinálni mikor az ember örül hogy kap bármilyen munkát? Felejtős!

2012. febr. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 A kérdező kommentje:

ma 09:32


Hogy érted hogy nem a pénz miatt nem tud rám felnézni?Ezt kifejtenéd bővebben?

2012. febr. 8. 09:39
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
Azt kell mondjam, hogy amikor összejöttél ezzel a nővel, akkor nagyon "beleválasztottál". Sajnos előre nem mindig lehet tudni, hogy milyen lesz a párunk pár hónap/év múlva, és ahogy tellik az idő, egyre nehezebb kimondani, hogy "elég volt". Ez a helyzet csak rosszabb lesz, max. a mesékben van olyan, hogy hirtelen észhez tér, elkezd támogatni, ne adj' Isten munkát keres. Ez a nő nem téged akar, hanem egzisztenciát, hogy valaki eltartsa. Szerintem gyerekkorában rossz értékrend alakult ki a fejében, és ezt nevezi kapcsolatnak. Mielőbb szabadulj meg tőle, mert az egész életedet tönkre fogja tenni. Külföldre meg ne menj ki vele, mert ott nehezebb lesz kirakni, a saját csapdádba esel.
2012. febr. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!