Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm egyre anyagiasabb!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm egyre anyagiasabb! Mit tehetnék hogy a pénz ne álljon közénk?

Figyelt kérdés

Egyre többet beszél a pénzről és arról hogy teremtsek biztos egzisztenciát,természetesen azon vagyok és munkálkodom hogy előbbre jussak ez így rendben is van,de már túlzásba viszi és tönkre teszi ezzel a szerelmet köztünk.Tudom szerelemből nem lehet megélni,az igazság az hogy teszek a dolgokért,de már szinte másról nem is tudunk beszélni csak arról.Nem bírja leállítani magát és azzal fenyegetőzik amíg nem jutok elöbre addig nem tud felnézni rám..tudom hogy jót akar de nem jön rá hogy ilyen szöveggel nem megy semmire..tudom hogy fontos a pénz,de azon dolgozom jelenleg is hogy jobb munkát találjak,elkezdtem egy tanfolyamot plusz egy éve tanulok nyelvet,plusz mellette keresek jobb munka helyet,de nem érti meg hogy nem olyan egyszerű a helyzet.

ő azt mondja hogy csak azt látja hogy nekem semmi nem jön össze nekem.


2012. febr. 8. 09:17
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
kamuzz egy orbitálisat:D Nyertél a lottón, amit már befektettél, de mivel ő ilyen anyagias nem kap semmit:D
2012. febr. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
58%
A barátnőd egy tuskó, már ne is haragudj. Mondom ezt úgy, hogy jelenleg én is munkanélküli vagyok, és a párom tart el. Egy az, hogy örülhetne annak, hogy pénz áll a házhoz, mert a barátja dolgozik. Kettő, hogy ne ő döntse már el, hogy mit dolgozol és hol! Én kellemetlenül érzem magam, amiért a barátom tart el. Pedig soha nem éreztette velem azt, hogy kitartott lennék. Pont hogy megkért, ne idegeskedjek, találunk majd munkát nekem, addig pedig az ő keresetéből élünk csak. Látja rajtam, hogy mennyire bánt ez a dolog. A te nőd meg még parancsokat osztogat? Amikor az ég világon semmit nem csinál? Hát én pont behúznám fülem-farkam, és nekiállnék munkát keresni. Mégis hogy jön ő ahhoz, hogy dirigáljon neked? Komolyan mondom, hihetetlen emberek vannak. De téged se értelek, hogy ezt eltűröd. Nem veszed észre, hogy kihasznál? Mert mást nem lát benned, csak egy mozgó pénzeszsákot. Fenyeget, hogy elhagy? Hidd el, ezzel csak jót tenne neked.
2012. febr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
78%

Ugye ő volt az, aki ajánlotta, hogy egy hónapra szakítsatok, hogy ne gátoljon a munkakeresésben?


Csak, ha jól látom, ez már vagy a tizedik kérdés, amit kiírsz vele kapcsolatban. Mi tart még mellette?

2012. febr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
80%

Mit tehetsz, hogy a pénz ne álljon közétek? Hagyd el. Akkor semmi más sem lesz majd köztetek.

Már bocs, de te egy vadmarha vagy, meg még papucs is. Akár te tartod el, akár apuciék, a csaj agyilag zokni. Amíg nem tesz többet a kasszába ÖNERŐBŐL, saját munkával, mint te, addig mondd meg neki nyugodtan, hogy pofa alapállásba.

Egészen biztos vagyok benne, hogy akármilyen munkát is találsz, az első adandó alkalommal lelép egy pénzesebb pasassal, sajnos sok lány ilyen kis ... mostanában, nőként nem tudok mást, csak megvetni.

Ja és külföldre ne menj ki vele, mind a ketten rá fogtok szívni a dologra.

Én a helyedben elgondolkodnék, hogy úgy akarok-e élni, hogy otthon folyton megalázzanak, becsméreljenek, aztán pluszban még ott is hagyjanak, mint valami felmosórongyot. Hát te tudod, én erősen elgondolkodnék, hogy repül a csaj, előtte talán elbeszélgetnék vele. De az üres ígéreteknek ne dőlj be, meg hogy majd ő bezzeg így meg úgy talál munkát és sokat keres majd... majd meglátjuk akkor és ott, gondolom te leszel aki utoljára nevet.

2012. febr. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
És te szereted?:(
2012. febr. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
72%
El kell, hogy keserítselek, ha arra számítasz, hogy jól mennek majd a dolgok és ő lenyugszik. Az ilyen típusú emberek sosem nyugszanak le, mindig többet és többet akarnak. A beled ki fog lógni a sok munkától és akkor is kevés leszel neki. Szerintem hagyd meg őt egy hozzá hasonló, törtető, sznob hü.lyegyereknek, te meg keress magadnak egy kedves lányt, aki nem az igáslovat látja benned.
2012. febr. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

SZerintem valahol szeret, mert ha nem tenné, akkor már nem lenne veled, hiszen egzisztenciád sincs, szóval miért lenne még veled.

Viszont az anyagi kérdés erős nála. AKi vele lesz, annak fel kell lépnie anyagilag is.


Szerelemből nem lehet megélni az igaz. De szegényen , de szeretetben jól meg lehet élni. Bár a mai világban ezt sokan kérdőre vonják, de vannak még olyanok is azért akik megtudják ezt cisnálni. Ez kellene legyen a nagyobb érték az egymás iránti szeretet. Nos a barátnődnél a pénz szeretet egyelőre erősebb.


Vannak anyagilag gazdag, érzelmileg szegény emberek,

és fordítva. Ki melyiket választja, ha oda kerül a sor, hogy választani kell.

2012. febr. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Mennyit költessz rá havi szinten? Csak úgy kiváncsiságból
2012. febr. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
62%

És ő nem gondolja, hogy ebből a nagy egzisztenciateremtési hadműveletből neki is ki kéne vennie a részét?


Komolyan nem értem, hol a csillagba élnek egyesek, hogy azt gondolják, minden egyik napról a másikra megy (pénz, nagy ház, jó autó, stb.)?!


Amúgy normális emberek egymás jó tulajdonságsai miatt néznek fel egymásra, meg alapból tisztelik egymást, az jóval hátrébb van a listán, hogy ki mennyit keres.

2012. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Azért gondolj bele a jövőbe is:

megszerzed a nagy egzisztenciádat, és tegyük fel, mondjuk autóbaleset ér. Nem tudod folytatni a munkád, állandó ápolásra szorulsz.


Szerinted egy ilyen nő melletted lenne, eltartana, gondozna?

Az első adandó alkalommal dobbantana, és keresne egy másik embert, aki hajlandó szerelemből eltartani.


Persze lehet hogy nem így lenne, de nagyon úgy néz ki, hogy igen.

2012. febr. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!