Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartja fent magáról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja fent magáról a látszatot, hogy nincs párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Úgy öltözik, viselkedik, mintha minden nap randira készülne.

Szemez mindenkivel (akárhol vagyunk, ha bevásárolunk, ha orvosra várunk, ha buszon utazunk, mindig, olyan nincs, hogy fáradt hozzá, vagy most épp nem, egyszer pl veszekedés közben forgott egy nő után)

Ezeket leszámítva, 3 éve vagyunk együtt, azt akarja, hogy hozzá költözzem, stb, de a legnagyobb haverja is meglepődik, azon, hogy még mindig együtt vagyunk...Tehát még az is azt hiszi, hogy nem komoly a kapcsolatunk.(Jelzem magánéletét nem szokta kitárgyalni)


Ha társaságban vagyunk soha nem ölel át, vagy nem ad egy puszit, sőt, ha jön valami havernő, még messzebb is megy tőlem.

Képes mások előtt belekötni a szavaimba (volt, hogy még egy nekem idegen csaj állt ki mellettem, még csak nem is bnőm, a saját párommal szemben)


Tehát mindenki azt látja rajtunk, mintha nem is lennénk igazán együtt.


Amúgy helyes srác és hűséges típus, gyereket akar, stb.

Ha nem ismerném álmai férfija lenne.

Belegondolva más nő simán elmenne ezek felett? Vagy észre se venné???


2012. márc. 15. 07:56
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van a többieknek.Én sem tűrném el.Nem érezném magam biztonságban mellette, nem érezném azt, hogy ő az, akire bármikor számíthatok.
2012. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
Nem vagy semmi, hogy már 3 éve együtt vagy vele....
2012. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem ez kamu kérdés. Ilyen hülye nő nincs. Vagy mégis?
2012. márc. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigieket

a 18 és 19-es válasz a legtalálóbb.


Amúgy tényleg tőlem akar családot, nem mástól.


Szerintem én arra kellek neki igazából, hogy rajtam erősítse az önbizalmát.

Valószínűleg úgy érzi magát férfinak, vagy nagynak, ha van mellette vki, akit le tud uralni.


Teljes tiszta a kép.


Mivel mai nap is, meg tegnap is megkaptam tőle egy lenézést (4 szemközt és társaságban is) lélekben én már kezdek lemondani arról, hogy én ezzel a "férfival" akarnék e bármi komolyat.

2012. márc. 20. 20:01
 25/38 anonim ***** válasza:
És még nem dobtad ki?? Nemár!
2012. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

:)


de, kidobtam.


csak aztán kibékültem vele, mert fel kellett mennem hozzá, mert a rejtek helyemen eldugtam két szál cigit és azt vissza kellett valahogy csempésznem.

tudom, röhejes.

de jelenleg ezért ugyan, ő nem tudja, de szóval így épp ki vagyunk békülve.

2012. márc. 20. 20:38
 27/38 A kérdező kommentje:
ja és a két szál cigi nem is volt nála a rejtekhelyemen, mert már korábban elvihettem, csak arról elfelejtkeztem...
2012. márc. 20. 20:46
 28/38 anonim ***** válasza:
Nem mindig egyszerü veget vetni egy kapcsolatnak. Tapasztalatbol tudom, de elöbb-utobb ugyis megoldod... :)
2012. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:

ahogyan viselkedik velem, annyira azért nincs nehéz dolgom.

az az egy tart vissza igazán, hogy lehet más nő észre se venné, lehet más boldog lenne vele, akkor én miért nem.

Kicsit úgy érzem, mintha bennem lenne a hiba.

2012. márc. 20. 21:14
 30/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha más nő nem veszi észre, akkor ők összeillenek. Te észrevetted és bánt, úgyhogy nem illetek össze. Nem benned van a hiba.
2012. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!