Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartja fent magáról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja fent magáról a látszatot, hogy nincs párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Úgy öltözik, viselkedik, mintha minden nap randira készülne.

Szemez mindenkivel (akárhol vagyunk, ha bevásárolunk, ha orvosra várunk, ha buszon utazunk, mindig, olyan nincs, hogy fáradt hozzá, vagy most épp nem, egyszer pl veszekedés közben forgott egy nő után)

Ezeket leszámítva, 3 éve vagyunk együtt, azt akarja, hogy hozzá költözzem, stb, de a legnagyobb haverja is meglepődik, azon, hogy még mindig együtt vagyunk...Tehát még az is azt hiszi, hogy nem komoly a kapcsolatunk.(Jelzem magánéletét nem szokta kitárgyalni)


Ha társaságban vagyunk soha nem ölel át, vagy nem ad egy puszit, sőt, ha jön valami havernő, még messzebb is megy tőlem.

Képes mások előtt belekötni a szavaimba (volt, hogy még egy nekem idegen csaj állt ki mellettem, még csak nem is bnőm, a saját párommal szemben)


Tehát mindenki azt látja rajtunk, mintha nem is lennénk igazán együtt.


Amúgy helyes srác és hűséges típus, gyereket akar, stb.

Ha nem ismerném álmai férfija lenne.

Belegondolva más nő simán elmenne ezek felett? Vagy észre se venné???


2012. márc. 15. 07:56
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
nincs nő aki ezt tűrné, nem is tudom hogy gondolhatsz egyáltalán ilyet....
2012. márc. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

előző bnője 8 évig volt vele....

hát így

2012. márc. 21. 19:25
 33/38 A kérdező kommentje:

habár az a csaj volt, hogy felpofozta már őt..

szóval ő azért kiállt magáról.

ilyenkor érzem úgy, hogy hálás vagyok egy exnőnek, mivel helyettem is adta azt a pofont...

2012. márc. 21. 19:27
 34/38 A kérdező kommentje:
*magáért
2012. márc. 21. 19:27
 35/38 anonim ***** válasza:

hát ezt nagyon félremagyarázod magadnak...

aztán ha annyira jó volt ez így a volt nőjének akkor ugyan miért nincsenek már együtt?? amúgy pontosítok. nem teljesen igaz, hogy nincs aki ezt eltűri, mert van. de őket hamarabb nevezzük lábtörlőnek mint nőnek. te is ezt akarod? akkor írom úgy, hogy csöppnyi tartással is rendelkező nő nem tűrné.

2012. márc. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
igaz
2012. márc. 22. 20:07
 37/38 anonim válasza:

Sziasztok!

Az én esettem is így jártam,de már ott hagytam a volt pasimat és tény,hogy csak az" mindenki azt látja rajtunk, mintha nem is lennénk igazán együtt. "

Mert nem is vagyunk együtt mikor nekem nem kell titok kapcsolat,csak az fájt nekem miért kellett hazudni,hogy komoly kapcsolatot.Na ezért hagytam ott,mert ez nem állapot és nem bírnám az ilyen gusztustalan pasit!

Én is ezt 3 hétig tartot a kapcsolatuknak és még mai napig is nem hagy engem,hogy folyton cikizik ,szekál,már lassan 3 éve ismerem.Lényeg,hogy ti mi a véleményetek van erről az én részemről,hogy mit akarhat tőlem és tudja,hogy nem akarok csak szexparnert,hogy állandóan szexre hív?Megköszöném a válaszotok.

2012. júl. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 A kérdező kommentje:

a pasik mindenkinél bepróbálkoznak, hogy meddig lehet elmenni nála. a nőnek kell megmutatnia hol a határ.


valahol hallottam olyat: "egy nő hogy tetszik, az természetes, de hogy tiszteljék, azt már neki kell elérnie."

2012. aug. 1. 20:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!