Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tartja fent magáról a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartja fent magáról a látszatot, hogy nincs párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Úgy öltözik, viselkedik, mintha minden nap randira készülne.

Szemez mindenkivel (akárhol vagyunk, ha bevásárolunk, ha orvosra várunk, ha buszon utazunk, mindig, olyan nincs, hogy fáradt hozzá, vagy most épp nem, egyszer pl veszekedés közben forgott egy nő után)

Ezeket leszámítva, 3 éve vagyunk együtt, azt akarja, hogy hozzá költözzem, stb, de a legnagyobb haverja is meglepődik, azon, hogy még mindig együtt vagyunk...Tehát még az is azt hiszi, hogy nem komoly a kapcsolatunk.(Jelzem magánéletét nem szokta kitárgyalni)


Ha társaságban vagyunk soha nem ölel át, vagy nem ad egy puszit, sőt, ha jön valami havernő, még messzebb is megy tőlem.

Képes mások előtt belekötni a szavaimba (volt, hogy még egy nekem idegen csaj állt ki mellettem, még csak nem is bnőm, a saját párommal szemben)


Tehát mindenki azt látja rajtunk, mintha nem is lennénk igazán együtt.


Amúgy helyes srác és hűséges típus, gyereket akar, stb.

Ha nem ismerném álmai férfija lenne.

Belegondolva más nő simán elmenne ezek felett? Vagy észre se venné???


2012. márc. 15. 07:56
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon bután, megalázóan viselkedik veled a párod.

Mintha szégyelne téged, ezért nem akar felvállalni. Úgy értem, szégyelli azt bevallani hogy komoly kapcsolata van, a külvilág felé azt a látszatot akarja kelteni hogy ő szabad, bárkit meghódíthat.


Megmondom őszintén találkoztam már pár ilyen pasassal. A barátnőmnek volt 2 ilyen "barátja" is. Idézőjelesen írom hogy barát, mert ha kettesben vagytok akkor igen, akkor barát, pár, szerlmed stb. De ha már társaságban akkor úgy viselkedik mintha csak 1 haver lenne.

Gusztustalan viselkedés.


A barátnőmnek sem jött be egyik ilyen kapcsolat sem hosszútávon.


És még a főnököm is ugyanez a típus. Ő közösségi oldalon azt írta nincs kapcsolata. Holott már 10 éve van. De nem veszi komolyan a csajt. Társaságban is úgy viselkedik vele mint egy haverral. Csak a legeslegközelebbi emberek tudják hogy van.

Kérdeztem őket külön-külön is. Pl. főnökmet viccesen hogy na mikor mehetek már az esküvőjére? Erre ő tök értetlenül hogy mégis kit vegyen el? Mondom hát a XY-t. Áááá ne beszéljek butaságot, ő azzal fog csak együttélni, nyaralásra vinni, összeházasodni aki az igazi neki, de azt nem találta még meg. Hozzáteszem fűvel-fával lefekszik. Még nálam is bepróbálkozott, sikertelenül. Merthogy szerinte én olyan igazi feleségnek való vagyok..... na.. k.rva jó gondoltam... De aztán leépítettem.

Megkérdeztem XY-t hogy na mikor költöztök már össze stb. stb. Azt mondta nem tudja de reméli hamarosan, mert olyan aranyosan viselkedik mikor kettesben vannak, úgy vettek kutyát is hogy az közös....

De ha társaságban vannak akkor félrehúzódik tőle mintha nem is lennének együtt.

Egyszer engem hittek a feleségének ott mindenki és a barátnője előtt!!!! Totál ciki volt, azt hittem elsüllyedek szégyenemben. A barátnője pedig egy szót sem szólt, csak csendben nézte a történéseket.


Bármennyire is bírom a főnököt mert haver, azért ebből a szempontból egy gusztustalan féregnek tartom, mert ennyire kihasználni egy nő érzéseit nem szabadna.

2012. márc. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
92%

szerintem ez a "ha ló nincs, jó a szamár is" eset...

Szóval ott vagy neki biztonságban, mert mindenképp szeretne családot (ahogy azt te írtad), de közben nézelődik is, hátha akad egy "jobb", mert nem te vagy neki az "igazi"... :S

2012. márc. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt csak azért tűröd el, mert ez a pasas levitte az önbecsülésedet a béka segge alá. Te meg elkönyvelted, hogy ő ilyen, jobb úgyse lesz.

Bevallom én nem tűrném ezt el. Akárhány pasim volt, erősítették is az önbizalmamat azzal, hogy ha együtt mentünk valahová, alámtolta a széket, kézenfogva mentünk bárhová, kiállt mellettem, vagy szép csendben elmondta miért nincs igazam, de mindig mellém állt.

Öt éves a kapcsolatom, ebből már két év házasság. A férjem tolja félkézzel a babakocsit, a másik kezével a kezemet fogja, hogy "stipi-stopi az enyém". Megcsókol bárki elött.

Néha ezeket amolyan területjelölő rituáléknak látom.

Belegondolsz. Látsz egy társaságot egy szórakozóhelyen. Van köztük egy jóképű srác. Ha látod hogy megcsókol valakit, tudod, hogy foglalt. Vagy akár már annyiból is levágható, hogy a mellette ülő nővel össze vannak simulva.

A párod semmilyen jelet nem küld a külvilág felé, tulajdonképpen fel sem vállal. Számomra ez megalázó lenne, nem bírnám elviselni.

Ültesd le és beszéld meg vele, hogy ez neked fáj. Állj a sarkadra!

2012. márc. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert nem akarja hogy kiderüljön róla hogy kapcsolatban van, hisz akkor már nem lesz érdekes a nők számára.


Ő pedig érdekes és vonzó akar lenni a számukra. Mert bármennyire is mondja, de nem veled képzeli el a közös jövőt.

Ő még keres, kutat, hogy meglelje az IGAZIT.

Az ilyen alak a legcsekélyebb értelemben sem hűséges, ne álttasd magad kérlek.



Egyébként páromnak a munkatársa nős, van gyerek is. 12 éve vannak együtt. A pasi a mai napig titokban szexpartnereket keres és talál is. Nem kell neki semmilyen kapcsolat, csak hogy d.ghasson titokban. Undorító patkány!


Ezért nem kellett volna megnősülnie stb. csak hogy átverhesse a partnerét.


Nehogy majd évek múlva te is így járj! Inkább lépj ki most!

2012. márc. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírnám elviselni az ilyen viselkedést. A volt "páromnak" is voltak hasonló dolgai. Forgott a nők után az utcán, az autómban, flörtölt miközben mellettem ült. Sokszor próbáltam beszélni vele, utána jobb lett, de néhány nap múlva folytatta tovább. Azzal indokolta a viselkedését, hogy szüksége van a hódítás izgalmaira, érezni akarja a férfiasság erejét,de tovább sose menne. Aztán egy szép nyári napon együtt autóztunk, ő pedig fütyült egy nőnek, aki a buszmegállóban várakozott. Félreálltam a kocsival, kinyitottam az ajtót, megkértem, hogy szálljon ki és menjen a nőhöz. Akkor láttam utoljára.
2012. márc. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Hat en nem hitegetnem magamat alervekkel a pasi mellett, mert en ugy latnam, hogy mindezt nem velem akarja megvalositani.

Amugy is meg nala csak jobb partit talalhatok, AKI MAGAMERT SZERET, es ami a legfontosabb MEGBECSUL.

2012. márc. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon is észrevenném, és hogy nem lennék együtt vele egy hónapig sem, az is biztos. De kinek a pap, kinek a paplan...
2012. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

"Tehát mindenki azt látja rajtunk, mintha nem is lennénk igazán együtt. "

Mert nem is vagytok együtt. Te vagy vele.

Én ezt 3 hétig nem bírnám, nemhogy 3 évig!!

2012. márc. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

18as!

Rövid, lényegretörő, frappáns! 10ből 10es!

Kérdező: Azért van veled, mert kényelmes, ahogy a dédim mondta, isten nyugosztalja szegényt: Kész pecsa, meleg málé.

Főleg ha hozzáköltözöl: fizeted a rezsije felét, a kaját közösen állnátok, lenne aki takarít és a hideg téli éjszakákon melegíti valaki az ágyban. Továbbá még hagyod is, hogy tőled fél méterre flörtöljön.

Szerintem te vagy az a lány, akit a haveri köre a háta mögött lesajnál.

2012. márc. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, amiért ezt írom, de szerintem csak te gondolod, hogy a kapcsolatotok komoly. egy igazi pár nem így viselkedik egymással. nincs külön "kettesben", meg "társaságban" énjük. és az ember legjobb barátja igenis pontosan tudja, hogy a haverja mennyire gondolja komolyan a kapcsolatát... arra se vennék mérget, hogy tényleg hűséges. sőt, van egy olyan érzésem, hogy pont nem az. attól tartok, ő fontosabb neked, mint te neki.


"Belegondolva más nő simán elmenne ezek felett? Vagy észre se venné???"

dehogy. szerintem nincs nő, aki ez lenyeli. legalábbis egészséges párkapcsolatban biztos nem. ez így nem normális.

2012. márc. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!