Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon izgat, ha a bnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat, ha a bnőmet láthatom más pasival, vagy a tudtommal félrelép, és utána beszámol, . Persze közben én hűséges vagyok. Lányok Ti belemennétek egy ilyen egyoldalúan nyitott kapcsolatba? Párok van akiknél ez a felállás működik?

Figyelt kérdés
30 éves férfias sportos férfi vagyok,de a fent említett perverzióm egész tini korom óta megvan..szexuálisan van bennem némi sub (alárendelt) hajlam,és a megalázottság ezen formája pörget igazán..igen az is ha utána le/ki kell nyalnom a másik férfi nedveit..nem vagyok bi az alázás érzése miatt izgat..a "beteg ,perverz ,állat vagy" jellegű válaszokat csak azért nem várom,mert nem sok új infót hordoznak számomra,,erre magam is rájöttem több mint 10 éve:))

2012. márc. 25. 03:25
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
 151/153 anonim ***** válasza:
Frissítsük fel ezt a témát, nagyon érdekes kérdéseket feszeget. Én is sub pasi vagyok és ha belegondolok hogy olyan barátnőm lenne, aki pimasz módon velem vitetné el magát a pasijához, vagy hajnalban dobna rám egy sms-t és el kellene mennem érte miután kefélt a szeretőjével, szinte beleremegek az izgalomba :)
2016. szept. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/153 Kora válasza:
100%
Hová tűnt ez a pasi? :D
2021. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/153 anonim válasza:
Nem gondoltam ekkora népszeruseget valt ki 10 even keresztul :D
2023. júl. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!