Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon izgat, ha a bnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat, ha a bnőmet láthatom más pasival, vagy a tudtommal félrelép, és utána beszámol, . Persze közben én hűséges vagyok. Lányok Ti belemennétek egy ilyen egyoldalúan nyitott kapcsolatba? Párok van akiknél ez a felállás működik?

Figyelt kérdés
30 éves férfias sportos férfi vagyok,de a fent említett perverzióm egész tini korom óta megvan..szexuálisan van bennem némi sub (alárendelt) hajlam,és a megalázottság ezen formája pörget igazán..igen az is ha utána le/ki kell nyalnom a másik férfi nedveit..nem vagyok bi az alázás érzése miatt izgat..a "beteg ,perverz ,állat vagy" jellegű válaszokat csak azért nem várom,mert nem sok új infót hordoznak számomra,,erre magam is rájöttem több mint 10 éve:))

2012. márc. 25. 03:25
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/153 anonim ***** válasza:
73%

Én érdekesnek találtam ezt az egész kérdést, meg a válaszokat!

Mi szoktunk párommal ilyesféle dolgokat játszani, hogy ő van kiszolgáltatva nekem és azt teszek vele, amit akarok, ez őt nagyon izgatja (engem is), de a hűséghez ragaszkodunk mindketten. Bár szerintem én örülnék, ha "félreléphetnék", nem azért, mert nem imádom barátomat, csak néha van bennem ilyen "hódítsunk!" érzés, amit ilyenkor el kell fojtani.


Én arra vagyok amúgy nagyon rákattanva, hogy több pasival legyek, vagy több pasim legyen egyszerre, úgy hogy tudnak egymásról. :D Nem látok rá esélyt, hogy az életben valaha is lesz ilyen, de borzasztóan izgat, hogy 2 vagy 3 vagy sok pasim legyen egyszerre és mindegyikkel úgy rendelkezzek, ahogy akarok. :D Mint egy saját férfi-hárem, akik mindent megtesznek nekem. :D

2012. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/153 anonim ***** válasza:
82%

Igen ez jó dolog. Nekem két ilyen pasim van.

Imádom!!

Én a háremembe még egy leányzót szeretnék!

2012. máj. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/153 anonim ***** válasza:
84%

Ez tetszene?


[link]

2012. máj. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/153 anonim ***** válasza:
76%
Nekem igen, de a párom nem akarja.
2012. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/153 A kérdező kommentje:
Izgalmasan hangzik ez a férfi hárem fantázia,és szerintem kár ilyen lemondóan nyilatkoznod róla,hisz simán megvalósítható...:))Szerintem 3 férfi 1 Nő felállás még együttélésszerűen is működhet...mi kell hozzá??..3 olyan pasi mint én,meg mondjuk egy 2 nagy szobás lakás..az egyik szoba be lenne rendezve a Te Úrnői lakosztályodnak full kényelemmel,a másik szobában meg laknának a háremed tagjai...:)...3 pasi már elég kényelmes és izgalmas,kényeztető életet tudna Neked biztosítani,és ha belegondolok a mai világban egy ilyen közösség nem csak izgalmas de gazdaságos megoldás is...:))...és 3 pasi nem csak maximális kényelmet tudna adni,de az összes piszkos fantáziádat,szeszélyedet kiélhetnéd rajtuk,hisz bmit megtennének a kedvedért és hogy bebocsájtást nyerhessenek a lakosztályodba.....:))...én szívesen élnék ilyen felállásban....:))...ha gondolod küldök szívesen képet ...:)
2012. máj. 10. 08:27
 76/153 A kérdező kommentje:
ja és a videó tartalma abszolút közel áll a szívemhez...:D
2012. máj. 10. 08:29
 77/153 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is ez a fő fantáziám, és amikor vázoltam egy páromnak, totálisan hülyének nézett és megsértődött. Számomra a hagyományos szex nagyon hamar unalmassá válik, nézzen ki bárhogy az illető nő, és pár hét vagy max hónap után másról vagy más helyzetről kezdek fantáziálni. Olyan, mintha mindig elkapna a kapuzárási pánik egy kapcsolatban ennyi idő után, és már más kellene. Az elején ez még nincs meg, később jön a fantáziálás.

Amikor rá vagyok indulva a témára, akkor mindent megadnék azért, hogy lássam a barátnőm mással dugni, vagy legalább tudjak róla, hogy mással dugott akár percekkel azelőtt. Én ezt a formát vázoltam neki, vagyis én elmegyek otthonról, addig ő elvan a pasival, majd amikor elmegy, hazajövök és beszámol róla, miközben dugunk. A legjobban az izgatna ha beleélvez a barátnőmbe, de azért ez elég necces mert itt már gondolni kell a nemi betegségre is, ami eléggé nagy kockázat. De abszolút nem kapható rá, én pedig nem tudom állandóan váltogatni a partnereim, akkora csődör nem vagyok. :)) De a vágy megvan.

Én hiszem, hogy lehet úgy szeretkezni mással, hogy közben a szívünk egy emberhez húz, de ahhoz egy következő szintre kell lépni. Ezen a szinten már nem akarjuk mindenáron birtokolni a másik testét, csak a lelkét.

Ezzel szemben ott, ahol a testet is erővel akarjuk birtokolni, ott a lelket is elveszíthetjük, mert az elnyomás ellenérzést szül, ami miatt az érzelmek is csökkennek és idővel meg is szűnhetnek. Gondoljunk csak a más nők vagy férfiak miatt állandóan féltékenykedő emberekre: "ezzel nem barátkozhatsz, arra miért néztél rá" és társai. Ezzel korlátozni akarnak, szabályozni, amit nem sokan viselnek el szívesen. Az ember szabadságvágya pedig hatalmas, ezzel a monogámia szöges ellentétben áll.

Az egésszel oda akarok kilyukadni, hogy az általad felvázolt vágyak mind annak a jelei, hogy a fennálló elnyomó, birtokló típusú kapcsolati rendszert nevetségesnek találod, és a hagyományos szabályok áthágása számodra(is) szexuális izgalmat okoz: a tabuk áthágása, a "normális" kapcsolat felborítása azzal, hogy egy másik férfit hozol a kapcsolatba aki uralja a párod, és a párod pedig így ural téged. Én legalábbis így értelmezem az izgalom forrását. Az sem igaz, hogy ennek a fantáziának a megléte kizárja a szerelem meglétét, éppen ellenkezőleg. Engem akkor izgat a legjobban ez, amikor szeretem a párom, és úgy kefél mással, úgy aláz meg, úgy nevetnek ki. Nem csak testi, érzelmi mazochizmus is ez.

Tapasztalataim szerint ilyesmire csak nagyon kevesen vállalkoznak, és akiket meg lehet fűzni, azok sem ütik meg a szintet és még finoman fogalmaztam. Az egész akkor ér valamit, ha az illető nőt imádni lehet, és nem csak egyszerűen valami szutyok egy csetoldalról, mert azokkal tele a padlás. Itt is megvan az ellentmondás: egyrészt legyen egy tűrhető kis nő, barátnő típus, másrészt viszont legyen benne a mocskos kis rib@nc is, aki kapható az ilyesmire. Baromira ritka, ezért 50%-ban olyan nők csinálják, akik semmi másra nem kellettek, a maradék pedig csupa középkorú háziasszony(nem a jobb fajtából), és a fennmaradó elenyésző százalék az, akivel az egész igazán élvezetes is lehet.

Én is ismerem a felsorolt fórumokat, de a beszámolók nagy része csak az írói vénáit csillogtatja meg, de valódi tapasztalatok nincsenek mögötte. A többiek csak szeretnék a dolgot, de nem megy, vagy hirdetnek.

Szerintem ne húzd az időt azokkal a nőkkel, akik nem vevők a dologra, mert addig talán olyanokat hagysz ki, akik vevők rá. Ha van rá lehetőséged, akkor folyamatosan keresgélj.

Sok sikert!

2012. máj. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/153 A kérdező kommentje:

Köszönöm hozzászólásodat,úgy érzem teljesen egy hullámhosszon vagyunk e témában,és minden szavaddal egyetértek...

Szerencsére Nekem a 3 kapcsolatomból ahol ez működött kettőbe igazán szerelmes voltam,a3.-al is jól éreztem magam,de ott Ő volt inkább szerelmes,de ettől még élvezetes volt Tőle az alázás ezen formája,és szerencsére Ő is élvezte,azt pl teljesen magától vetette fel,hogy mi lenne ha lenyalnám Róla az exe nedveit...tehát meg volt benne is a kéjenc kis "ribanc"....Egyetértek,hogy az egészség és a biztonság a legfontosabb,ezért örültem,hogy általában fix tartós szeretői voltak bnőimnek,aki meg elvétve volt alkalmi ott természetesen óvszert használtak...de tény ,hogy a másik férfi nedveinek az ízét illatát érezni miközben kedvesemet orálisan kényeztetem ,az egyik legizgalmasabb dolog számomra....de hazaérkezvén 1-2 használt óvszert találni az összetúrt ágy mellett szintén izgató látvány...

Több kapcsolatomnál félretettem ezen vágyaimat gondolván,hogy a szerelem és az emberi összhang elegendő lesz,de előbb-utóbb a vágyak győznek,és ha ezekre nem nyitott a lány akkor Én is hamar elvesztem a szexuális érdeklődésemet vele szemben....régebben jobban kordában tudtam tartani ezeket a vágyakat de 1-2 hónap után teljesen elvesztem az érdeklődésemet a normális szex iránt ha nem hajlandó a kedvesem belebújni az Úrnő szerepébe és nem érzem Rajta,hogy élvezetét leli a megalázásomban és a korlátlan hatalom gyakorlásában....így mostanában már az 1.vagy 2. randin el szoktam mondani a beállítottságomat,és ha nem nyitottak rá bele se kezdek komoly kapcsolatba...így már 5 hónapja csak alkalmi szexkapcsolataim vannak,és közben keresem az igazit aki MINDENBEN a társam /párom lesz,de a nagy Ő még várat magára..de legalább már pontosan tudom kit keresek,és biztos vagyok benne ha kitartok az elképzeléseim mellett az Élet megadja hozzá a megfelelő lányt...

2012. máj. 16. 20:42
 79/153 anonim válasza:
83%

Tökéletesen egyet értek én is mindkettőtök szavaival és vágyával, semmi sincsen, ami jobban izgatna ennél!!

Én csak a kérdezőtől kérdeznék:)

Eleve így jöttél össze azzal a 3 lánnyal, akikkel ezt játszottátok, hogy elmondtad, te erre izgulsz? Vagy erről szó sem esett az ismerkedésnél, csak később? Hogy tettél szert ilyen Hölgyekre?:)

És nincs kedved storyzni róluk? :P Szerintem lennénk itt páran akik innánk szavaid;)


Üdv

2012. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/153 anonim válasza:
Mármint storyzni néhány izgalmas akcióról:P Mik történtek, mi izgatott fel, mi, hogy volt...:)
2012. jún. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!