Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon izgat, ha a bnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat, ha a bnőmet láthatom más pasival, vagy a tudtommal félrelép, és utána beszámol, . Persze közben én hűséges vagyok. Lányok Ti belemennétek egy ilyen egyoldalúan nyitott kapcsolatba? Párok van akiknél ez a felállás működik?

Figyelt kérdés
30 éves férfias sportos férfi vagyok,de a fent említett perverzióm egész tini korom óta megvan..szexuálisan van bennem némi sub (alárendelt) hajlam,és a megalázottság ezen formája pörget igazán..igen az is ha utána le/ki kell nyalnom a másik férfi nedveit..nem vagyok bi az alázás érzése miatt izgat..a "beteg ,perverz ,állat vagy" jellegű válaszokat csak azért nem várom,mert nem sok új infót hordoznak számomra,,erre magam is rájöttem több mint 10 éve:))

2012. márc. 25. 03:25
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/153 A kérdező kommentje:

Számomra nem az a lényeg,hogy kizárólag az Én kedvemért belemenjen a párom ezen játékokba,annak ellenére,hogy teljesen távol áll Tőle és kényszernek érzi...ez esetben természetesen el sem várnám,sőt bele sem mennék,hogy erős ellenérzései ellenére csak a kedvemért megtegye...

Azért keresek olyan Lányt akinek a piszkos fantáziája egybeesik az enyémmel,és így mindketten kiélvezzük az ebben rejlő izgalmas lehetőségeket ,egy érzelmekben,humorban perverz bujaságban bővelkedő kapcsolatban...

2012. ápr. 14. 16:03
 62/153 anonim ***** válasza:
12%
NA SZOVAL! Bevallom kisse dobbenten olvastam vegig a kerdesed, es a valoszak amiket kaptal. Eloszor is, hogy tudd en megertem mirol beszelsz elmondom neked, hogy en is hihetetlenul perverz vagyok es imadom a noket! A sexualitas igen tag fogalmu dolog, aminek annyi szine van ahany ember a foldon. Mar ne haragudj de az, hogy mas ferfi nedveit kinyalod egy nobol akarmilyen formaban ez nalam teljesen kiveri a biztositekot es szerintem ez nagyon is ferde hajlamu dolog! En mindig is dominans voltam es vagyok a lanyokkal minden fele teren. En alazom meg oket az en akaratom ervenyesul mindig! Szoval nalam forditva van ez a dolog es en mindig talalok erre foghato lanyokat. Ertem en hogy kell valami uj kell valami extra a sexben, de egy bizonyos hatarokat az ember sosem lep at. Hogy ez a hatar nalad hol van azt csak te tudhatod. Irtad, hogy 30 ev korul vagy es csak sexualis teren vagy ilyen. En azt tanacsolnam neked, hogy ha igazi normalis kapcsolatra vagysz, es szerelemre, akkor nemileg valtoztass magadon, mert az ilyen nok csak a hasonlo perveriojuk kieleseert lesznek veled egyutt. A reszemrol ez a dolog ugy mukodik, hogy a kis felesegemmel szoktam szeretkezni, de van hogy mocskosul perverz modon megkefelem, es ez tetszik neki, de sosem teszek vele olyasmit, amit egyebkent hetvegeken 20 ezerert megkapok a duna korzon... egyszoval eld ki magad amig tudod es ugy gondolod, aztan keress egy beteg perverz gondolatogtol mentes lanyt, aki neha orommel fogadja az egyes perverz vagyaidat de ha csak ebbol fog allni a kapcsolat akkor nem sokat er...
2012. ápr. 16. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/153 anonim ***** válasza:
41%
hát tény hogy beteg DE amíg nem a feleségedről van szó igazából nem számít...(annyira)
2012. ápr. 16. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/153 anonim ***** válasza:
52%
Elméletben ez engem is izgat, remélem gyakorlatban is igazolódik :)
2012. ápr. 16. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/153 A kérdező kommentje:
Igazság szerint nem hiszem, hogy a szerelem és a perverzió ezen formája kizárná egymást..egyrészt tapasztalatból tudom,hogy működhet ,másrészt én hiszem,hogy egyre több Nő van aki domináns természetű és a temperamentumával pont a szexuális monogámia nem összeegyeztethető....egyrészt az itt kapott privát üzenetek,másrészt egyes nyilvános válaszok,és más portálok cuckold témájú fórumait olvasva azt látom,hogy a társadalmilag elfogadott normák ellenére a szexuális szabadság kapcsolaton belüli megőrzése nem teljesen ellentétes a vágyait felvállaló és megélni kívánó Női természettel...hisz a hódítás élvezete,dicsősége miért csak a férfiakat illetné meg....
2012. ápr. 16. 11:34
 66/153 anonim ***** válasza:
65%
Sikerült barátnőt találnod?
2012. ápr. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/153 A kérdező kommentje:
Bnõim vannak,de lazább jellegû kapcsolat keretein belül ...a kèrdèsben szereplõ játèkok iránt lelkesedõ bnô megtalálása mèg várat magára...
2012. ápr. 21. 07:50
 68/153 anonim ***** válasza:
52%

bennem is van egy kanyarral az általad felvázolt "problémából"

vettem egy vibrit és azzal csinálom bnőmnek vagy ő játszik vele, bár nekem ennyi is bőven elég a boldogsághoz :)

2012. ápr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/153 anonim ***** válasza:
83%

Engem izgat ha a pasimnak nézni kell ahogy a másikkal szexelek :)

Imádom hogy ki vannak szolgáltatva nekem.

2012. ápr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/153 A kérdező kommentje:
Utolsó,ha egyszer szingli leszel,már egy randi felkèrèsed biztosan van...:))
2012. ápr. 29. 21:39
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!