Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon izgat, ha a bnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgat, ha a bnőmet láthatom más pasival, vagy a tudtommal félrelép, és utána beszámol, . Persze közben én hűséges vagyok. Lányok Ti belemennétek egy ilyen egyoldalúan nyitott kapcsolatba? Párok van akiknél ez a felállás működik?

Figyelt kérdés
30 éves férfias sportos férfi vagyok,de a fent említett perverzióm egész tini korom óta megvan..szexuálisan van bennem némi sub (alárendelt) hajlam,és a megalázottság ezen formája pörget igazán..igen az is ha utána le/ki kell nyalnom a másik férfi nedveit..nem vagyok bi az alázás érzése miatt izgat..a "beteg ,perverz ,állat vagy" jellegű válaszokat csak azért nem várom,mert nem sok új infót hordoznak számomra,,erre magam is rájöttem több mint 10 éve:))

2012. márc. 25. 03:25
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/153 A kérdező kommentje:

Számomra is kellemes meglepetés,hogy tulajdonképpen kizárólag értelmes válaszok érkeztek a kérdésre,és a privát levelek száma is azt jelzi,hogy mind férfi,mind női részről sokak fantáziáját magával ragadja eme játéknak a lehetősége...

Természetesen érkeznek a nagylelkű felajánlkozások a férfiak részéről,hogy ha van barátnőm,ők szívesen lesznek a játék kiegészítő láncszemei... :))...jelenleg nincs erre nyitott barátnőm,és ezért komoly párkapcsolatom sem..mindig van 1-2 lány akivel összejárunk mindenki legnagyobb örömére,de ezek a légyottok sajnos mentesek a dominancia-alárendeltség játékoktól....tehát az igazi még várat Magára...:)


A 85 ös Hölgy hozzászólása különösen közel áll hozzám,mert válaszából kitűnik,hogy hasonlóan látjuk ennek a játéknak az izgalmat adó pszichológiáját....


E játék külön varázsa,hogy olyan erős szexuális kisugárzást ad a Nőnek,hogy még napokkal a játék után is,a nap 24 órájában meg vagyok Érte őrülve...:))

2012. júl. 7. 00:44
 92/153 A kérdező kommentje:

Kérésre ígértem,hogy megosztok 1-2 ilyen sztorit,és azokat a dolgokat amik a legjobban izgatnak ebben...

Konkrétan olyan sztorim nem sok van ahol jelen lehettem,mint az előzőekben is írtam,az 1.lány nem akarta,hogy ott legyek azt viszont élvezte ha húzhatta az agyam azzal,hogy utána részletesen beszámolt,illetve előtte pár nappal már ecsetelgette,hogy mennyire várja a dolgot,mert milyen klassz pasi,istenien csókol és amit eddig érzett belőle az is nagyon kedvére való,és mi mindent fog vele csinálni....ezek elég vegyes érzelmeket váltottak ki belőlem,egyrészt erős féltékenységet,sőt fájtak is a szavai,de ez a fájdalom másrészt olyan szexuális izgalommal párosult,hogy le sem tudtam volna tagadni,hogy élvezem a dolgot....:)

Amit még előszeretettel alkalmazott,hogy amikor szeretkeztünk időnként más pasi nevét mondta direkt..persze úgy csinált mintha véletlen elszólás lenne....volt hogy ezt tovább fokozta olyan gúnyolódással,hogy "nem is tudom,hogy keverhettelek össze titeket,hisz az ő farka akkora hogy majd szétszakadok tőle,és szinte folyamatosan a csúcson vagyok"....ezek a szavak elég megsemmisitőek tudnak lenni a szerelmed szájából,de végső soron játéknak fogtuk fel ami folyamatosan maximumon tartja a szexuális vágyat a kapcsolatban és mindenki megkapja amire vágyik....


Írtam ,hogy egy másik bnőmmel meg összesen 2x voltam jelen közben...ő az exét vonta be,mikor meséltem neki,hogy ez engem izgatna...az ex benne volt de annyit kért,hogy először legyenek csak kettesben,míg újra összeszoknak kicsit...belementem...

Aztán eljött az is amikor ott lehettem...bnőmmel előtte sokat beszélgettünk erről,kérdezte ,hogy biztos bírni fogom e..és hogy készüljek fel,mert az exe inkább a romantikus szeretkezést részesítí előnyben a dugás helyett...aztán eljött a nap amikor megvolt beszélve hogy este átjön ,,egésznap csomóban volt a gyomrom az izgalomtól ...mindig nagyon zavarban vok az első alkalomnál,szégyenérzet stb...mikor először kell szemébe néznem annak a pasinak aki a bnőmet dugja,miközben tudja hogy engem ez izgat,és szexuálisan teljesen alá vagyok rendelve a páromnak......elég megalázó helyzet,talán ez a legnehezebb része a dolognak,,,mikor először végigmér...


Már a készülődés is nagyon izgalmas volt,mondta párom,hogy amíg lefürdik válasszam ki azt a fehérneműt amiben szerintem a legszexibb,amiben a legjobban kívánom...húzzak friss ágyneműt...


Csöngetett a pasi...bnőm fehérneműben nyitott ajtót és már az ajtóban szenvedélyesen csókolózni kezdtek...harapdálta bnőm nyakát miközben a fenekét markolászta...úgy elvoltak foglalva,hogy nekem csak odaintett...bnőm a farmeron keresztül simogatta a farkát és mondogatta mennyire kívánja,majd segített neki kibújni a nadrágból,és boxeren keresztül pár csókot nyomott a farkára.....a srác ölbekapta és bevitte a szobába,ledőltek az ágyra..egy darabig csak csókolózás simogatás ...a srác lecsúszott párom combjai közé és finoman kényeztetni kezdte,először csak puszilgatta a combja belső részét,a popsiját,punciját fehérneműn keresztül,miközben bnőm velem tartotta a szemkontaktot..aztán bnőm sem bírt már magával,hanyatt döntötte a srácot nekem szólt hogy térdeljek az ágy mellé hogy közelről lássak mindent,majd szenvedélyesen szopni kezdte miközben a szemembe nézet...vagy 1 órát szeretkeztek különböző pózokban..majd beleélvezett bnőmbe..kicsit pihegtek,majd a srác indult tusolni de bnőm szól neki,hogy várjon még egy kicsit vmit mutatni akar neki...hanyatt döntött és a számra ült...az exe meglepetten,mosolyogva csak annyit szólt " betegek vagytok"....na ez az este az egyik legnagyobb élményem volt....

2012. júl. 7. 12:49
 93/153 anonim ***** válasza:
89%

Nem értek egy dolgot. Neked miért kell kinyalni a spermát? Miért nem várod meg amig természetes úton távozik a nőből és utána nyalod ki? Most a cucchoz ragaszkodsz vagy a tudathoz, hogy kinyalod a barátnődet azután, hogy más megkefélte?

Abban én is benne lennék, hogy kinyalom a nőt kefélés után 2-3 órával de akkor már a más spermája kiürül.

Mi csak játszani szoktunk ilyesmit. A nejemnek elmesélem, hogy szex közben részletesen mit képzeljen el egy pasival. Erre ő és én is nagyon felizgulunk és hatalmasat élvez. Mi csak a képzeletben alkalmazzuk, hogy más megfeféli, kinyalja vagy ő leszop és másik pasit. Elmondása szerint különösen azt élvezi amikor elképzelheti, hogy egy másik pasi beleélvez a puncijába miközben érzi amint lüktet benne.

Most talán elképzelhetőnek tartanám azt is, hogy valóban más megkeféli de nem tudom, hogy ezt valójában hogyan tudnám feldolgozni. Minden esetre ha lefeküdne mással az nem lenne váló ok.

Még valami. Engem az is nagyo izgat amikor részleteket mesél az előző nemi kapcsolatairól bár nem sok mindent árul el.

2012. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/153 A kérdező kommentje:
A másik férfi spermajanak ki/legalább,nem okvetlen fontos ahhoz ,hogy elvezetem leljem párom felrelepesebe,de egy olyan kis kiegeszitoje a jateknak,ami által maximálisan atelhetem az alárendeltség és megalazottsag érzését,főleg ha barátnőm is élvezi,hogy ily módon is ereztetheti dominanciajat és ez annyira felpörget,hogy utána hosszú napokig szinte egyfolytában kanos vagyok...:))...különösen élvezetes számomra,ha közben kedvesem még gúnyosan be is szologat...
2012. júl. 15. 10:44
 95/153 A kérdező kommentje:
Illetve ki/lenyalása....hülye szótár....:)))
2012. júl. 15. 10:45
 96/153 A kérdező kommentje:
Az első barátnőmmel nálunk is úgy indult,hogy szex közben fantazialgattunk arról,hogy más megkefeli...és mikor bejelentette,hogy van egy srác aki nagyon le akarja fektetni,és úgy döntött hagyja magát,mert ő is kívánja a pasit,egyből tiltakoztam,hogy nem gondoltam komolyan.....erre ő odabujt és elkezdte mondani mi mindent csinálnának a sraccal...persze egyből felállt tőle...ő mosolyogva vegigsimitotta a farkam és mondta,higyjem el igaziból még izgatobb lesz....megtette,és bár féltékeny voltam sértett,és fájt is,de pont ez a lelekcsavaro kis fájdalom a megalazottsag erzesevel keveredve az ami mindennél jobban izgat ebben a dologban...:))
2012. júl. 15. 11:04
 97/153 anonim ***** válasza:
90%

Wow!! Végigolvastam, és most nagyon nedves vagyok!! hihetetlen, hogy van ilyen pasi!

És mondd csak, kedves Kérdező, ahhoz mit szólnál, ha a barátnődet egy másik nő kényeztetné? Aztán persze a lányzó elmesélné részletesen, hogy nyalta ki a barátnője... Hm?? És ha nézhetnéd is?

2012. júl. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/153 anonim ***** válasza:
92%

Előző!


Szerintem ha egy lányról van szó, akkor az teljesen más, mint amit a kérdező leír.

Abban nincs semmi megalázó, hogy lány kényezteti a nőm és ő élvezi. De ha egy másik pasi, abban van.

Szerintem.

2012. júl. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/153 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem megalázó ha a férfira erényövet adnak és úgy kell végig néznie, ahogy a barátnője egy másik nővel van.
2012. júl. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/153 anonim ***** válasza:
93%

Egy másik nőt se lehet rossz bevonni, de én nem ebben a formában tenném, egy sima leszbi szex nem jó erre. Egy férfi szemében egy másik nő nem lehet riválisa az ágyban (sem), akárhogy is nézzük, úgyhogy ez nem számít megalázó helyzetnek. Izgató és érzéki nagyon a látvány bárki számára, de nem lehet így egy pasit a földbe döngölni, inkább érzi magát császárnak az, aki jelen lehet egy ilyen jelenetnél, akár csak nézőként. Lehet ölelni akármilyen szenvedélyesen egy másik nőt, ezt látni inkább élvezetet okoz, mint fájdalmat. Egy másik férfinak viszont már csak a gondolata is elég "gyilkos" lehet...egy igazi rivális...különösen, ha jó adottságokkal rendelkezik.

Ezek ellenére egy másik nővel is elképzelhetőnek tartom a dolgot. Csak kicsit másképp. A "szerepre" többet kell fordítani. Két nőnek is jól jön néha egy szolga egy hosszú délutánon át, amikor azzal a férfival bármit megtehetnek, amit csak akarnak, úgy hogy közben kinevetik, ugráltatják, a férfiasságára tesznek elképesztő megjegyzéseket, vagy tárgyként használják... bármit, olyan dolgokat, ami még mindenkinek belefér. Női szemmel legelábbis én így látom.

2012. júl. 19. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!