Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem egy másik lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy másik lánnyal is a barátnőmön kívül. Szörnyen megbántam, de olyasmit történt, ami mindent felboríthat és most nagy bajban vagyok. Mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátnőmmel, akit nagyon szeretek. Ezt őszintén mondom, mert úgy érzem, vele le tudnám élni az életemet. De voltak hullámvölgyeink, amikor én úgy éreztem, hogy még nem éltem eleget, és nem tudtam, mit csináljak. A barátnőmet nagyon szerettem, nem akartam vele szakítani, de egyre kíváncsibb voltam, milyen lehet mással... és hát volt 1-2 eset, amikor félre léptem (összesen 2 lánnyal, az egyik rendszeres volt). Erre egyáltalán nem vagyok büszke. Hajtott a vérem, nem igazán tudtam ellene mit tenni, egyszerűen férfiből vagyok én is, bennem volt a vadászösztön, és ott volt az alkalom... úgy éreztem, ezek soha vissza nem térő lehetőségek, és ha most nem ragadom meg őket, akkor később talán bánni fogom. Nagy hülye voltam, én is tudom. De megtörtént. Ez van, ezen sajnos már nem tudok változtatni.

Rájöttem, hogy ökör vagyok, lehiggadtam. Eldöntöttem, hogy ezentúl csak a barátnőmnek élek, soha többé nem csalom meg, és nem fogok többé félre menni senkivel, semmikor. Eljegyeztem a barátnőmet, szilveszterkor kértem meg a kezét, és ő igent mondott. Most nyárra tervezzük az esküvőt.


Viszont volt ugye az a csaj, akivel többször is összejártam korábban, és amikor megmondtam neki, hogy befejeztük, elég nehezen viselte, nem akarta, hogy vége legyen. Arra kért, legyen még egy utolsó együttlétünk, hogy ezzel is "elbúcsúzhasson" tőlem, de én elutasítottam őt akkor, viszont erre ő sms-eket írkált, néha hívogatott is, és attól tartottam, a barátnőm rájön, hogy volt valami, mert esetleg véletlenül elolvas egy ilyen sms-t, ezért végül beleegyeztem, hogy legyen egy utolsó, legeslegutolsó szex, ha utána végleg eltűnik az életünkből. Megmondtam neki, hogy én már a barátnőmmel és csakis vele akarok lenni, az eljegyzést is mondtam, de azt mondta, erre még szüksége van, hogy el tudjon engem engedni, és megérti, hogy a barátnőmet választom, de még egy utolsó szexet kér és semmi mást, utána eltűnik.

Meg is történt, nála voltam éjjel, szeretkeztünk, majd hajnalban eljöttem.


Nem is hallottam a csajról hetekig, sőt, már lassan több hónapja nem írt, nem hívott. Én még a számát is kitöröltem.


Viszont tegnap éjjel kaptam tőle egy smst, hogy nagyon fontos dolgot kellene megbeszélnünk, és hívjam fel, amint tudom. Visszahívtam, és akkor elmondta, hogy 9 hetes terhes. A baba elvileg tőlem van. Nem tudom, mit tegyek. Nem akartam neki elhinni, de sajnos szinte 99%-ig biztos vagyok benne, hogy igazat mond...

Azt mondta, meg akarja tartani, és semmiképp sem veteti el, de egyedül nem hiszi, hogy bírná, és azt szeretné, ha támaszkodhatna rám és támogatnám ebben. De én nem tudom, mit tegyek. Nekem már menyasszonyom van, nem tudom, mihez kezdjek. Most mi legyen? Hogyan tovább? :S


26/F


2012. márc. 25. 15:48
 71/97 anonim ***** válasza:

A sántítás dologról.. Kicsit gondolkodtam a csaj motivációján.. egyszer van az a verzió hogy tényleg terhes és azért csinálta hogy magához láncoljon téged, elérje hogy vele legyél és talán idővel belészeretsz mint a gyermeke anyjába. Ez logikus valahol, ez szerelmes nő sok mindenre képes lehet.


A másik verzió amire gondolhattál az, hogy felfogta, neki nincs esélye nálad és az volt a terve hogy hamár nem lehet veled, nektek a menny asszonyotokkal tegyen keresztbe menjetek szét miatta. Talán emiatt nem válaszolt eddig mert nem terhes csak abban reménykedett hogy kiakadsz, bepánikolsz és szerelmednek elmondod mi a helyzet mire föl ő kidob téged. Így revansot vehet és ki tudja talán még az ő karjaiban kötsz ki végül.


Ez a második verzió csak abban az esetben járja meg ha vissza akar téged szerezni, mert titeket összeugrasztani egyszerűbb módon is képes lehetne. Ott facebook stb meg találhatná a módját hogy lebuktasson téged valahogy ha tényleg ezt akarná és nem számolna a körülményekkel.

De mivel úgy néz ki számol vele, ezért valószínűleg az a terve hogy megszerezzen magának.


Kérdés, van ennyire agyafúrt ez a csaj, hogy nem terhes de eljátssza azt és ezt az egészet így kitalálja eltervezze az időhúzással mindennel együtt...


Mit gondolsz?

2012. ápr. 5. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény?
2012. máj. 7. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék!
2012. máj. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 anonim ***** válasza:
sőt, én is
2012. máj. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 anonim ***** válasza:
Meg én is!
2012. máj. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Voltunk dokinál. Elkísértem. Nagyon nehezen adta be a derekát, nem akart velem eljönni, főleg nem az én orvosomhoz, valamiért mindenáron ragaszkodott az övéhez. Végül azonban sikerült rábeszélnem, és hát nem is bántam meg, mert igazatok volt. Nem is tudom, ki volt az első, aki ezt írta, de igaza volt. A baba nem tőlem van! Az előző pasijától.


Kicsit bonyolult a helyzet, de leírom. Szóval mielőtt megmondtam neki, hogy vége van, ő már egy kicsivel előtte megint elkezdett találkozgatni az exével. És amikor én szakítottam vele, nem sokkal utána az exe is kidobta - újra. Azért volt annyira elkenődve. És azért akart "vigasztalásból" megint velem lenni, mert eléggé megzuhant, hogy egyszerre 2 ember is ejtette. Talán ezzel akart bosszút állni az exén, vagy talán rajtam, vagy csak így akarta helyre állítani egy kicsit az önbecsülését, nem tudom... de végül is ezért könyörögte ki azt az utolsó alkalmat tőlem. És szerintem azért, hogy ne maradjon egyedül, vagy hogy ezzel is "megalázza" az exét, azt kamuzta, hogy terhes tőlem. Terhesnek tényleg terhes lett, de nem tőlem van a baba. Nem tudom, hogy ezt ő tudta-e vagy sem, lehet, hogy igazából engem is ezzel akart büntetni, amiért kidobtam, hogy megpróbál elszakítani a menyasszonyomtól, vagy nemtom. De nem jött be neki.


Elvileg most felveszi a kapcsolatot az ex pasival... kiváncsi vagyok, az a srác mit fog ehhez szólni.


Röviden ennyi. Köszönöm, aki szurkolt, és annak is, aki megmosta a fejemet ezért... tanultam a hibámból, és soha, soha, soha, de soha többé nem fogom megcsalni a páromat, ez 1000%.


Üdv mindenkinek!

2012. máj. 9. 16:52
 77/97 anonim ***** válasza:
91%

Na várjál már, mielött elfelejteném, add már ennek a csodadokinak a telefonszámát aki egy ultrahangból behatárolja kitől van a baba.


Meg minek neked saját nőgyógyász, te férfi vagy, mégis mit vizsgálgat rajtad, a magaddal vitt nejlonszatyrot?

2012. máj. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 A kérdező kommentje:

Nem, a doki a baba korát, a fogantatása idejét határozta meg. És az még azelőtti időpont, hogy én meg a csaj lefeküdtünk volna. A leányzó az ex pasival kavart akkor, én már szakítottam vele. Aztán az ex is, de addigra már terhes lett a lány. És az én nyakamba akarta varrni - gondolom...


Amúgy meg nem nekem kell a nőgyógyász, hanem a csajnak. De nem az övéhez akartam menni, mert azt esetleg rá veheti, hogy engem megtévesszen. Egy elfogulatlan dokit kerestem, és őhozzá mentünk el... így már stimmt?

2012. máj. 9. 17:15
 79/97 anonim ***** válasza:
és megtartja a babát? barátnőd végül nem tudta meg a sztorit?
2012. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 anonim ***** válasza:

hát akkor gratulálok! gondolom hogy mennyire megkönnyebbültél...egy ilyen eléggé "keresztbe törhette volna" a jelenlegi életed..

örülök, hogy tanultál belőle és sok sikert kivánok neked a továbbiakban!:)

2012. máj. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!