Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem egy másik lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy másik lánnyal is a barátnőmön kívül. Szörnyen megbántam, de olyasmit történt, ami mindent felboríthat és most nagy bajban vagyok. Mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátnőmmel, akit nagyon szeretek. Ezt őszintén mondom, mert úgy érzem, vele le tudnám élni az életemet. De voltak hullámvölgyeink, amikor én úgy éreztem, hogy még nem éltem eleget, és nem tudtam, mit csináljak. A barátnőmet nagyon szerettem, nem akartam vele szakítani, de egyre kíváncsibb voltam, milyen lehet mással... és hát volt 1-2 eset, amikor félre léptem (összesen 2 lánnyal, az egyik rendszeres volt). Erre egyáltalán nem vagyok büszke. Hajtott a vérem, nem igazán tudtam ellene mit tenni, egyszerűen férfiből vagyok én is, bennem volt a vadászösztön, és ott volt az alkalom... úgy éreztem, ezek soha vissza nem térő lehetőségek, és ha most nem ragadom meg őket, akkor később talán bánni fogom. Nagy hülye voltam, én is tudom. De megtörtént. Ez van, ezen sajnos már nem tudok változtatni.

Rájöttem, hogy ökör vagyok, lehiggadtam. Eldöntöttem, hogy ezentúl csak a barátnőmnek élek, soha többé nem csalom meg, és nem fogok többé félre menni senkivel, semmikor. Eljegyeztem a barátnőmet, szilveszterkor kértem meg a kezét, és ő igent mondott. Most nyárra tervezzük az esküvőt.


Viszont volt ugye az a csaj, akivel többször is összejártam korábban, és amikor megmondtam neki, hogy befejeztük, elég nehezen viselte, nem akarta, hogy vége legyen. Arra kért, legyen még egy utolsó együttlétünk, hogy ezzel is "elbúcsúzhasson" tőlem, de én elutasítottam őt akkor, viszont erre ő sms-eket írkált, néha hívogatott is, és attól tartottam, a barátnőm rájön, hogy volt valami, mert esetleg véletlenül elolvas egy ilyen sms-t, ezért végül beleegyeztem, hogy legyen egy utolsó, legeslegutolsó szex, ha utána végleg eltűnik az életünkből. Megmondtam neki, hogy én már a barátnőmmel és csakis vele akarok lenni, az eljegyzést is mondtam, de azt mondta, erre még szüksége van, hogy el tudjon engem engedni, és megérti, hogy a barátnőmet választom, de még egy utolsó szexet kér és semmi mást, utána eltűnik.

Meg is történt, nála voltam éjjel, szeretkeztünk, majd hajnalban eljöttem.


Nem is hallottam a csajról hetekig, sőt, már lassan több hónapja nem írt, nem hívott. Én még a számát is kitöröltem.


Viszont tegnap éjjel kaptam tőle egy smst, hogy nagyon fontos dolgot kellene megbeszélnünk, és hívjam fel, amint tudom. Visszahívtam, és akkor elmondta, hogy 9 hetes terhes. A baba elvileg tőlem van. Nem tudom, mit tegyek. Nem akartam neki elhinni, de sajnos szinte 99%-ig biztos vagyok benne, hogy igazat mond...

Azt mondta, meg akarja tartani, és semmiképp sem veteti el, de egyedül nem hiszi, hogy bírná, és azt szeretné, ha támaszkodhatna rám és támogatnám ebben. De én nem tudom, mit tegyek. Nekem már menyasszonyom van, nem tudom, mihez kezdjek. Most mi legyen? Hogyan tovább? :S


26/F


2012. márc. 25. 15:48
 21/97 anonim ***** válasza:
I. Menj el vele a nőgyógyászhoz! Onnantól fogsz tudni gondolkodni, hogy milyen irányba fordulnak a dolgok.Lehet, hogy már ott megdől minden. Vagy ha a lány ódzkodik tőle, mindenképp ragaszkodj hozzá. Akán hívj fel egy magánnőgyógyászt, meséld el neki a történetet, hogy tudjon róla, de a lánynak ne említsd meg. Később is beszélhetsz az orvossal és elmondja, hogy mennyi a valószínűsége a dolognak.
2012. márc. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/97 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen egyértelmű, hogy a terhes lány ezt előre eltervezte. Direkt nem védekezett, ez nagyon tisztességtelen azt kell hogy mondjam. De te is felelőtlen voltál hogy megbíztál benne és belementél a játékba, óvszert kellett volna húzni ha már igen, bár nem lett volna szabad hagynod hogy kierőltesse az utolsó alkalmat. De értem a hátterét is féltél hogy esetleg még jobban rád száll, lebuktok, talán zsarol is idéző jelesen persze.


A csaj ezt eltervezte nem védekezett és reménykedett hogy teherbe esik, szerelmes beléd. Szerintem a kaland folyamán is abban bízott hogy elszeret majd téged, de amikor látta nem jön össze ehhez a lépéshez folyamodott.


MEglátásom szerint a teljes titoktartás az hogy feleségül veszed a párod és közben titokban támogatod a gyermekedet nem működik. Hosszútávon többen is nagyot sérülnének. Az a gyerek fel fog nőni, ilyen dolgot nem tudsz titokban tartani ne akard hazugságra alapozni az életedet.


Két lehetőséged van véleményem szerint. Az egyik, hogy mindent elmondasz a mennyasszonyodnak elmondod hogy sajnálod, nincs mentséged, és sosem fogod megbocsájtani magadnak. Innentől rajta áll hogy meg tud e bocsájtani de ez esetben fel kell készülnöd arra hogy jelentős az esélye hogy nem. Mielőbb kideríted hogy a gyerek tényleg a tiéd e mint ahogy az előttem lévők is írták ez legyen az első lépésed minden előtt a színvallás előtt is ha úgy döntesz. Ha a tiéd a gyerek vállalod a felelősséget érte, és támogatod a gyereknek lesz apja, még ha nem is fogsz együtt élni az anyjával. ( gondolom)


Így ebben az esetben a lelkiismereted megnyugszik, bevallasz mindent nem lesznek titkaid, vállalod a gyereket, de lehet hogy elveszíted a szerelmedet. A tét nagy ez kétségtelen.


A másik lehetőség, hogy megszakítod a kapcsolatot a terhes anyával, és nem mondasz semmit otthon éled tovább az életed. Ebben az esetben megmarad a szerelmed, de az ár nagy, hazugságban kell leélned az életedet, és azzal a tudattal hogy lehet van egy gyereked aki apa nélkül nő majd fel. Gondolj bele hogy elbírnál e viselni egy életen keresztül egy ilyen lelki terhet? Mert ha nem, és később a lelkiismereted nyomásásra színt vallasz esetleg fel akarod keresni a gyereket, több ember az eddigieknél is sokkal nagyobb sérülést fog szerezni, leginkább a mennyasszonyod/ leendő feleséged.


Kérlek gondold át alaposan amit írtam, és az alapján dönts.

2012. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/97 anonim ***** válasza:
100%
Ja, azt kihagytam, hogy vidd el a nődokihoz a lányt. De mindenképp legyél ott és kérdezz rá, hogy mikor jött össze. Lehet, hogy a lánynak is kínos lesz, de semmi gond ha többet úgysem megy ahhoz a dokihoz. Ne papírra Írassa a lány a véleményt, mert ha nagyon elszánt akkor akár a doki egy is ad neki olyan igazolást ami nem valós...
2012. márc. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/97 anonim ***** válasza:
92%

A kérdésed linkjét lementettem arra az esetre, hogy ha valakinek mutogatni szeretném hogyan lehet tönkretenni 4 ember életét.


Mert zsákutcában vagy, nincs visszaút! Barátnődet meg hagyd ott, hiába "szereted" ő jobbat érdemel nálad. Viszont annyi gerinc legyen benned, hogy a gyerekről majd gondoskodsz!


Amúgy gratulálok apa leszel!!!

2012. márc. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/97 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem egyel szóló(előző én voltam) 80%-os értékelésű felhasználóval is egyetértek. M.
2012. márc. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/97 anonim ***** válasza:
100%

I. nőgyógyász-bizonyosság

II.Ha nagy a valószínűsége, hogy a tiéd, akkor beszélj a menyasszonyoddal és szerintem szó nélkül ne hagyd ott, döntse el ő, hogy tud-e így is szeretni. Te meg döntsd el, hogy meg tudod-e állni, hogyha feleségül veszed, többet ilyet nem teszel.

III.Ha melletted marad a menyasszonyod, akkor várd meg az apasági teszt eredményét és csak akkor vállald a gyereket, név és támogatás szintjén.

Aztán később eldől hogy alakul az életetek. Titokban úgysem fogod tudni tartani. Ha a menyasszonyod elhagy, akkor megpróbálhatod majd a másik lánnyal ha érzel valamit iránta.

2012. márc. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/97 anonim ***** válasza:
100%

Most hirtelen végigfutott az agyamon, hogy mi lenne, ha a páromról derülne mindez ki, hát valószínűleg első pillanatban bőgve, ordítozva toporzékolnék és ütnélek ahol érlek, a szép szavakról nem is beszélve, a következő pillanatban meg hánynék és három napig a wc-n élnék, mert valljuk be undorító, amit műveltél!

Gondolod, ha ezek csak szimpla kalandok lettek volna, akkor megbocsátható lenne? Gyerek lett belőle, így az lesz? Ugyanmár... Lenyugodtál, rájöttél, hogy a párodat szereted, aztán még is összefekszel ezzel a nővel? Hagyjuk már! Őszintén szólva megérdemelnéd, hogy a tiéd legyen a baba, így legalább kénytelen lennél színt vallani és a párod is megszabadulna tőled, mert valószínűleg, nem ez volt az utolsó félrelépős eseted!


Azért, hogy valami értelmeset is mondjak, én is úgy gondolom, hogy első körben dokihoz kéne elkísérned, nem is biztos hogy terhes. Abba, hogy megtartsa-e nincs túl sok beleszólásod, egyébként 12 hetes korig lehet elvetetni, de lényegtelen, mivel a lány elmondta, hogy meg akarja tartani.

Ha kiderül, hogy sanszos hogy tényleg a tiéd, akkor nem vedd feleségül a párodat még... Ha már lehet apaságit csináltatni és kiderül, hogy nem a tiéd, akkor házasodhattok, persze a tetted akkor is gerinctelen, undorító dolog, az meg hogy mindenáron menteni akarod a bőrödet, pláne... Ha kiderült, hogy a gyerek nem a tiéd, akkor házasodhattok, bár így is annyi hazugság van az életetekben, hogy furcsállom, hogy lelkiismeretről tudsz egyáltalán beszélni.


Minden esetre, azt az opciót semmiképpen ne válaszd, hogy lazán feleségül veszed a párodat és közben sunyiban látogatod a gyerekedet, mert az előbb vagy utóbb, de úgy is kiderül és csak még szánalmasabbá válsz.

2012. márc. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/97 anonim ***** válasza:
85%
Én csak a barátnődet sajnálom..Ő veled képzeli el az életét , te meg más lányokat kúrogatsz. 26 éves vagy.Nem szégyelled magad, de most komolyan. Szerencsétlen nő. Ha tudnám ki Ő, egyből elmondanám neki, hogy most fogja elbaszni az életét, hogy egy ekkora tapló emberhez megy hozzá. Te Őt nem szereted. Képes voltál megalázni. Nem egyszer, nem kétszer. Rohadj meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/97 anonim ***** válasza:
83%
Remélem kamatostul visszakapod ezt azt élettől....Sok siekrt te szerencsétlen nyomorék!:)
2012. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/97 anonim ***** válasza:
100%
Kedves előző, most kapta vissza. Ha nem a másik lányt választja, akkor a lány egyből értesíteni fogja a srác asszonykáját. Magyarul a menyasszonyát már ígyis-úgyis elveszítette.
2012. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!