Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem egy másik lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem egy másik lánnyal is a barátnőmön kívül. Szörnyen megbántam, de olyasmit történt, ami mindent felboríthat és most nagy bajban vagyok. Mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátnőmmel, akit nagyon szeretek. Ezt őszintén mondom, mert úgy érzem, vele le tudnám élni az életemet. De voltak hullámvölgyeink, amikor én úgy éreztem, hogy még nem éltem eleget, és nem tudtam, mit csináljak. A barátnőmet nagyon szerettem, nem akartam vele szakítani, de egyre kíváncsibb voltam, milyen lehet mással... és hát volt 1-2 eset, amikor félre léptem (összesen 2 lánnyal, az egyik rendszeres volt). Erre egyáltalán nem vagyok büszke. Hajtott a vérem, nem igazán tudtam ellene mit tenni, egyszerűen férfiből vagyok én is, bennem volt a vadászösztön, és ott volt az alkalom... úgy éreztem, ezek soha vissza nem térő lehetőségek, és ha most nem ragadom meg őket, akkor később talán bánni fogom. Nagy hülye voltam, én is tudom. De megtörtént. Ez van, ezen sajnos már nem tudok változtatni.

Rájöttem, hogy ökör vagyok, lehiggadtam. Eldöntöttem, hogy ezentúl csak a barátnőmnek élek, soha többé nem csalom meg, és nem fogok többé félre menni senkivel, semmikor. Eljegyeztem a barátnőmet, szilveszterkor kértem meg a kezét, és ő igent mondott. Most nyárra tervezzük az esküvőt.


Viszont volt ugye az a csaj, akivel többször is összejártam korábban, és amikor megmondtam neki, hogy befejeztük, elég nehezen viselte, nem akarta, hogy vége legyen. Arra kért, legyen még egy utolsó együttlétünk, hogy ezzel is "elbúcsúzhasson" tőlem, de én elutasítottam őt akkor, viszont erre ő sms-eket írkált, néha hívogatott is, és attól tartottam, a barátnőm rájön, hogy volt valami, mert esetleg véletlenül elolvas egy ilyen sms-t, ezért végül beleegyeztem, hogy legyen egy utolsó, legeslegutolsó szex, ha utána végleg eltűnik az életünkből. Megmondtam neki, hogy én már a barátnőmmel és csakis vele akarok lenni, az eljegyzést is mondtam, de azt mondta, erre még szüksége van, hogy el tudjon engem engedni, és megérti, hogy a barátnőmet választom, de még egy utolsó szexet kér és semmi mást, utána eltűnik.

Meg is történt, nála voltam éjjel, szeretkeztünk, majd hajnalban eljöttem.


Nem is hallottam a csajról hetekig, sőt, már lassan több hónapja nem írt, nem hívott. Én még a számát is kitöröltem.


Viszont tegnap éjjel kaptam tőle egy smst, hogy nagyon fontos dolgot kellene megbeszélnünk, és hívjam fel, amint tudom. Visszahívtam, és akkor elmondta, hogy 9 hetes terhes. A baba elvileg tőlem van. Nem tudom, mit tegyek. Nem akartam neki elhinni, de sajnos szinte 99%-ig biztos vagyok benne, hogy igazat mond...

Azt mondta, meg akarja tartani, és semmiképp sem veteti el, de egyedül nem hiszi, hogy bírná, és azt szeretné, ha támaszkodhatna rám és támogatnám ebben. De én nem tudom, mit tegyek. Nekem már menyasszonyom van, nem tudom, mihez kezdjek. Most mi legyen? Hogyan tovább? :S


26/F


2012. márc. 25. 15:48
 41/97 anonim ***** válasza:
na mi újság, van valami fejlemény?
2012. márc. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 anonim ***** válasza:
17%

Ez a lány bosszúja, és te belesétáltál.Megkaptad a fejmosást,de ez nem segít rajtad.Én elvinném noorvoshoz, és ha valoban terhes,akkor is megmondanám neki,h. nem vállalom..csak akkor ha apasági teszt bebizonyítja.Nagyon határozott lennék...megmondanám,ha a mennyasszonyom el is hagy, ot tobbet látni se akarom.Még van eséyed,h. elgondolkodik és elvetetti.

Amugy nem érdemeltél annyi fejmosást.Igenis, meg akartál bizonyosodni,h. tényleg a mennyasszonyod-e az igazi.Abban is biztos vagyok,ha ez a csaj most nem kavar bele, tobbszor nem csaltad volna meg.Drukkolok neked, s ha tanácsra van szukséged,írj....arra is lenne tippem,h. mond el a barátnodnek.

2012. márc. 26. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 anonim ***** válasza:
0%

az a kérdés hogy te meg/el b+sztad.

nagyon beszívtad, öcsi.

tuti cigók vagytok.

2012. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 anonim ***** válasza:
Különben elméletileg van egy olyan törvény (nem tudom igaz-e, de már több helyen olvastam), hogy a 12. hétig az apa lemondhat a gyerekről (Tehát amíg el lehet vetetni...) és az anya, ha ennek ellenére vállalja a kisbabát, nem tarthat igényt tartásdíjra. Más kérdés, hogy ha valóban a te gyereked, akkor ugye ebben az esetben nem csak a kötelezettségeidről mondasz le, hanem a láthatási jogodról is és szerintem hosszú távon ez szörnyű lehet, nekem van egy kislányom a gimis kori páromtól, már nem vagyunk együtt, de belehalnék, ha nem láthatnám... Amikor terhes lett a párom én sem akartam, mert már nem szerettük egymást, csak "nehéz volt az elszakadás". Ha a te gyereked, akkor gáz elhagyni. Utólag azt gondolom,h abortuszra kérni a nőt is gáz...
2012. márc. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 A kérdező kommentje:

Azon gondolkozom, hogy el kell mondanom valahogy a menyasszonyomnak, mert tudom (és ti is sokan írtátok), hogy ez nem maradhat sokáig titokban, és sokkal rosszabb lenne, ha mástól tudná meg (pl, a csajtól...), aki esetleg még ki is színezné a történteket. Nem, ezt nekem kellene elmondanom... csak még azt nem tudom, hogyan kezdek bele. Meg rettegek tőle, hogy elveszítem. Mondtam a csajnak, hogy ha elmegy kivizsgálásra, küldjön nekem egy smst az időponttal, meg a doki címével és elkísérem. Azt mondta, még nem volt orvosnál, csak a terhességi teszt mutatott pozitívat. Bízom benne, hogy a teszt tévedett... De jó ötletnek tartom, hogy egy magánorvoshoz vigyem, így kizárt, hogy át tud ejteni. Addig szerintem nem mondok semmit a páromnak, amíg be nem bizonyosodik a terhesség. Utána meglátjuk...

De mit gondoltok, szerintetek egy 9 hetes terhes kismamának nem kellett volna már régen nőgyógyászhoz fordulnia? Vagy szülésznőt keresnie? Nem furcsa, hogy eddig "csak a teszt eredménye" szól amellett, hogy ő terhes...?

2012. márc. 26. 20:46
 46/97 anonim ***** válasza:
Hát akkor fordul orvoshoz, amikor akar. Legkorábban öt hetesen szoktak. Az orvos ekkor megállapítja a terhességet, hogy nem méhen kívül is, hogy van e élő embrió, ilyesmi.
2012. márc. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 anonim ***** válasza:
VÁRJ,VÁRJ!!!! M. vagyok, azt mondja, hogy 9hetes terhes és nem volt dokinál? Sántít a dolog, mivel akkor honnan tudná, hogy 9hetes? Hány éves ez a lány? Szervezd le te a dokit és minél előbb. Mi az első babánknál a 10.héten mentünk dokihoz, de csak amiatt mert a magánrendelésén nem volt előbb időpontja és előtte meg szabin volt. 10hetesen lenne érdemes elmenni, mert akkor még pontosan meg tudják mondani a korát.Mindenesetre nekem nagyon gyanús ez a 9hetes terhes vagyok történet..
2012. márc. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 anonim ***** válasza:
Szerintem is sántít. A tesztbol nem tudhatja,h. 9 hetes.Vigyázz, nehogy arra menjen ki a játék,h. csak szét akar szedni benneteket.Azonnal intézkednék,vinném orvoshoz!S ha nem akar menni,az is jel.Vagy csinálja meg előtted mégegyszer a tesztet...én ezzel kezdeném...aztán a doki.
2012. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 A kérdező kommentje:
Ahogy tanácsoltátok, felkerestem egy magánrendelőt, beszéltem az orvossal is, és szerencsére nagyon rendes, diszkrét pasas volt, úgyhogy meg is beszéltem vele egy időpontot. Azután felhívtam ma a csajt is, és mondtam neki, hogy péntekre van időpontunk, megyünk együtt a nőgyógyászhoz. Azt mondta, neki van sajátja, és ahhoz akar menni. Hisztizett egy sort, hogy ő nem megy el akárkihez. Mondtam, hogy ez egy nagyon korrekt orvos, nem lesz semmi baj, de a csaj ragaszkodik a sajátjához. Patthelyzet. Most mi legyen? Ezt vehetem jelnek?
2012. márc. 28. 18:30
 50/97 anonim ***** válasza:
hat, nem vagy semmi.. sztem hagyd ott a barátnődet, neki is jobb lesz 1 ilyen idióta nélkül, mint te.. számcsere fogalma ismerős? jajj, nehogy már téged kelljen sajnálni.. ennyi évesen meg aztán lehetne elég eszed..
2012. márc. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!