Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatnál zavarná a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatnál zavarná a lányt, ha megtudná, hogy a pasija előtte bőven több, mint 100 lánnyal volt együtt szexuálisan?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatnál még sosem árultam el a pontos számot, általában köntörfalaztam, hazudtam (nem, nincsen semmilyen nyavajám, az egyéjszakás dolgokat se nagyon kedvelem).
2012. márc. 30. 20:17
 91/132 anonim ***** válasza:
100%
Barney te vagy az?
2013. szept. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/132 anonim ***** válasza:

A kérdésre:

Engem zavarna. Csak 150...???

2013. okt. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/132 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az hazugság, vagy őszintétlenség, ha nem mondod meg. Egyszerű alapszabály, a múltról nem beszélünk. Ne faggasd te sem a lányt, és ha ő megteszi, kedvesen tereld el a témát. Van aki már 1 exre is féltékenykedik, erről nem kell beszélni, és kész. Tévhit, hogy a kapcsolat alapja az őszinteség, mindenkinek legyenek meg a kis titkai.
2013. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/132 anonim ***** válasza:

Engem zavarna.

De szerintem ne mondj konkrét számot, csak mond, hogy sok barátnőd volt és ennyi.

Ha tovább faggat, hogy de mégis mennyi, akkor mond, hogy 20- nál több és akkor nem is hazudtál.

2014. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/132 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell neki elmondani. :)
2014. febr. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/132 anonim ***** válasza:
100%
Én fel se tudnék rád izgulni, ha ezt tudnám.
2014. febr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/132 anonim válasza:
100%
nekem ilyen volt az expasim. kapcsolatunk közepén mondta el kb.. szánalmasnak tartom. teljesen kiégett legbelul.szeretni már nemfog tudni igazán. És aki ilyen volt h 34535345csajjal volt. sose fog megváltozni senkiért!mindig megy a farka után..
2014. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/132 anonim ***** válasza:
Biztos, van olyan, akit ez zavarna. Anno volt kialakuloban valami koztem es egy 20 evvel idosebb pali kozott, en 22 voltam es szuz, o 42, 10 eve elvalt es -allitasa szerint- tobb mint 500 (!!!) not fektetett meg elete soran, amibol majdnem 200 (!!!) hivatasos volt. Vegul nem jott ossze a dolog, de nem ez volt az ok :)
2014. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/132 A kérdező kommentje:

Na igen, az emberek hajlamosak elfelejteni, hogy pl. az én 150-es számom cca 17 év alatt jött össze.. az több, mint 200 hónap. Mondjuk hivatásossal még sosem voltam, taszítana.. sőt, az egyéjszakás kalandokat sem kedvelem. Általában szerető voltam/szexkapcsolataim voltak, volt, hogy párhuzamosan több is.


Nade abba is hagyom, sok embernek ez hencegésnek tűnhet.

2014. febr. 23. 22:51
 100/132 anonim ***** válasza:
:DD ha neked ennyi nőre van szükséged, 200 hónap alatt nem bírtál lenyugodni hosszabb időkre; vagy ha le is, amint látjuk, rendesen álltál tovább, akkor már megbocsáss de hatalmas sansza van, hogy pont az adott nővel sem állsz le. valami miatt kevés neked mindenki. és aki komoly kapcsolatot akar az nem fog ilyennel kockáztatni, mert ha szeret, nagyon fáj. Na akkor még ott van a kismillió nemi betegség, k-rvára félnék. Persze kivizsgálhatod magad, még ez a "legkevesebb". De én már a kivizsgálásokban sem bízok, volt nekem már annyi bajom.
2014. febr. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!