Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komoly kapcsolatnál zavarná a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatnál zavarná a lányt, ha megtudná, hogy a pasija előtte bőven több, mint 100 lánnyal volt együtt szexuálisan?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatnál még sosem árultam el a pontos számot, általában köntörfalaztam, hazudtam (nem, nincsen semmilyen nyavajám, az egyéjszakás dolgokat se nagyon kedvelem).
2012. márc. 30. 20:17
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/132 anonim ***** válasza:
100%
az nem jutott eszedbe h pont azért kezdett el féltékenykedni mert megtudta h mennyi nővel voltál?? Mert sztem ezért volt uh ennnyike.
2012. júl. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/132 anonim ***** válasza:
77%

54-es vagyok.

na ugye megmondtam,hogy igy fog viselkedni?mégis sokan nem hittek nekem!!

2012. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/132 anonim ***** válasza:
79%

Nem kellett volna elmondanod. Megnyirbálódott az önbizalma, (hiszen ha ennyi lánnyal voltál, biztos voltak nála sokkal jobbak és nem okozna gondot bármikor lecserélned "egy jobbra"), ettől aztán abnormálisan féltékeny lett és többi már elkerülhetetlen volt.

A legtöbb lány így reagálna, úgyhogy legközelebb tényleg ne mondd el...

2012. júl. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/132 anonim válasza:
Lehet,hogy ezek után azt hinné,hogy ha nem elég jó lecserélnéd.
2013. jan. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/132 okoska31 ***** válasza:

egy baj van azzal, ha nem mondja el. ha tényleg komoly lesz, és évtizedekig eltart - előbb-utóbb kiderül így vagy úgy.

na, akkor sokkal hevesebben fog reagálni a hölgy.

jobb az ilyet előre tisztázni, és ha 151-el már sikerült, nyilván fog sikerülni addig, amíg megtalálod azt, aki el tudja fogadni...

persze nem az első pár éjszakánál kell elmondani..

2013. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/132 anonim ***** válasza:
18%

Szerintem értelmes felfogású érett embert nem érdekli hogy hány másikkal volt előtte a párja, kivéve persze ha ezek nem kapcsolatok hanem valami defektes pótlások voltak, de akkor is a figyelem a problémán van és nem azon hogy kivel mikor hol hányszor!


Egy autónál számít a kilóméter egy kabátnál hogy hányan hordták meddig, de egy ember nem lesz használt! Úristen! Aki így vélekedik az nagyon sekélyes! Ennyi erővel az is számíthatna hogy hányszor járt szegeden vagy hogy hány fagyit evett életében.


A nemi betegségeket pedig egy normális ember kezeli ha belefut és nem gyűjtögeti se nem osztogatja, szóval ez is csak üres kifogás.

30F

2013. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/132 anonim ***** válasza:
Igen. Nem járnék ilyen pasival. (már ha tudnám...)
2013. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/132 anonim ***** válasza:
96%
100 lannyal? Es semmi egyejszakas kaland?! Bocsi de ez egy kicsit irrealis.
2013. jan. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/132 anonim ***** válasza:
Én is túl vagyok vagy 70 nőn. A mostani kapcsolatomnak elmondtam. Nem könnyű neki, de elfogadja. Úgy tűnik.
2013. jan. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/132 anonim ***** válasza:
zavarna
2013. jan. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!